Nagyreka919 (57) 95.24% felhasználó összefoglaló oldala

95.24% pozitív visszajelzés
(60 Felhasználó adta)
95.24% pozitív visszajelzés
(60 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 60 102 adásvétel
Semleges: 8 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 68 113 adásvétel
Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Regisztráció dátuma: 2012.09.19.
Utolsó belépés: 2013.08.26. 11:44
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

masiniszt (219) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.06. 12:04:09

Termékkód

1717466615

Minden rendben volt,köszönöm a szép termékeket!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

masiniszt (219) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.06. 12:04:09

Termékkód

1717466525

Minden rendben volt,köszönöm a szép termékeket!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

masiniszt (219) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.06. 12:04:09

Termékkód

1717466516

Minden rendben volt,köszönöm a szép termékeket!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

masiniszt (219) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.06. 12:04:09

Termékkód

1717466519

Minden rendben volt,köszönöm a szép termékeket!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

doczi021 (7) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.05. 18:15:08

Termékkód

1715545286

Minden tökéletesen zajlott ! Köszönöm.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1588009.mimike20 (4) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.05. 17:53:24

Termékkód

1715386736

Nagyon kedves,megbízható eladó!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1588009.mimike20 (4) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.05. 17:53:24

Termékkód

1715393099

Nagyon kedves,megbízható eladó!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

magnesv72 (117) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.25. 22:07:31

Termékkód

1717567970

köszönöm szépen!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

magnesv72 (117) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.25. 22:06:54

Termékkód

1717567955

köszönöm szépen!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

magnesv72 (117) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.25. 22:05:57

Termékkód

1717586462

Köszönöm szépen!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

barbes86 (76) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.22. 11:00:29

Termékkód

1716489773

Minden rendben lezajlott

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

barbes86 (76) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.22. 11:00:28

Termékkód

1716489839

Minden rendben lezajlott

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kalukka (916) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.28. 09:38:06

Termékkód

1644195233

Az adás-vétel létrejött ugyan,de nem tudok más értékelést adni neki.Véleményem szerint csőbe akart húzni!A csomag 2 napja volt a postán,ahol át tudta volna venni,de erre nem volt hajlandó,a pénzt követelte vissza azonnal!Megírtam neki,hogy meg kellene várni a csomag visszaérkezését.Nem volt hajlandó elfogadni,az ügyfélszolgálattól,a rendőrségi feljelentésig mindennel fenyegetett felháborító hangnemben!Végül én írtam az ügyfélszolgálatnak.Elfogadta a válaszukat, de továbbra is fenyegetett.
Másik fél: Kétszeri kérésem és figyelmeztetésem ellenére rossz postacímre adta fel a csomagot,ahol nem volt módom átvenni,mivel nem ott lakom.Ezután kezdődött a hercehurca,hogy ő nincs itthon,és nem is ő adta fel a csomagot,hanem vmi rokona.Napokig nem válaszolt leveleimre,végül a postára is nekem kellett telefonálgatnom,ugyanis azóta 2x küldték vissza a feladóhoz a csomagot.Itt már eltelt 1 hónap és se csomag,se pénz nem volt,ugyanis azt nem volt hajlandó visszafizetni.1,5 hónap után,már a télbe érve megkaptam az őszi ruhacsomagot.A táskákban és kabátokban koszos zsebkendők,cigatterabűz,hajszálak, kosz és mocsok. Lyukas zacskókba voltak csomagolva a ruhák..Igénytelen,kerüld el ha nem akarsz csalódni!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
3. oldal / 3 összesen
Oldalszám