wattvill (1509) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1509 | 1656 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1560 | 1710 adásvétel |
| Az eladóként kapott 518 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyáltalán nem tudta szállítani a terméket, nagykereskedői hibára hivatkozva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors megbízható partner!! Ajánlom mindenkinek!! Köszönöm a termékét!!! (Bocs a késői értékelésért!!!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
atillavaradi (19) (Vevő)
Semleges
2011.12.17. 20:25:52
1502233589
Üzletkötés meghiusult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel végül nem jött létre az én hibámból. Az eladó rugalmasan kezelte a helyzetet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gratuálok!!mindennel meg vagyok elégedve,csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem állt rendelkezésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++++++Mindenkinek ajánlom!!!!!!!!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben megérkezett minden ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves Eladó,ajánlom másnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK. Korrekt eladó, korrekt áru. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nadiposzata (97) (Vevő)
Pozitív
2011.12.08. 16:03:50
1502236310
Gyors, tökéletes üzletmenet volt. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt üzlettárs !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szimpatikus partner. Gyors adás- vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szimpatikus partner. Gyors adás- vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DexterRulez (167) (Vevő)
Pozitív
2011.12.05. 17:25:35
1502232713
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lion73lion (334) (Vevő)
Pozitív
2011.12.03. 16:28:04
1502234015
Minden rendben ment csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hegyiur_v (1542) (Vevő)
Pozitív
2011.12.03. 09:40:10
1507644050
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.profi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Attila589 (298) (Vevő)
Semleges
2011.12.02. 01:15:53
1505978651
Sajnos készlethiány miatt nem jött össze...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner ! Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors vaterás,a termékre vonatkozó csere illetve visszavételi garanciának minden további nélkül eleget tesz.A gyertyakulcs cseréjét amit sikerült eltörnöm azonnal cserélte/kifizette volna így maximális pozitívval értékelném.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors vaterás,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos, ajánlom mindenkinek. Értékelésem természetesen POZITÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel gyorsan és pontosan létrejött.Gyors és korrekt eladó ajánlom mindenkinek. Értékelésem POZITÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos Vaterás.Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.horvathbalazs63 (425) (Vevő)
Pozitív
2011.11.22. 15:26:15
1502233745
Maximálisan segítőkészek, rugalmasak, csak pozitívan tudom jellemezni a boltot! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.palvolgyi56 (86) (Vevő)
Pozitív
2011.11.22. 07:31:31
1502252477
Profi eladó,csak ajánlani tudom.Köszi Pálvölgyi László
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké, korrekt eladó! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható,gyors vaterás!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.