6a_a (232) 93.28% felhasználó összefoglaló oldala

93.28% pozitív visszajelzés
(250 Felhasználó adta)
93.28% pozitív visszajelzés
(250 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 250 980 adásvétel
Semleges: 18 adásvétel
Negatív: 0 0 18 64 adásvétel
0 0 283 1062 adásvétel
Az eladóként kapott 28 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2002.12.17.
Utolsó belépés: 2013.06.14. 11:48
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Castor76 (1216) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.16. 19:10:03

Termékkód

1482673319

Megbízható, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Castor76 (1216) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.16. 19:10:03

Termékkód

1480800934

Megbízható, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:55

Termékkód

1480358930

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:55

Termékkód

1479634500

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:54

Termékkód

1479635070

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:54

Termékkód

1483995773

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:54

Termékkód

1479636634

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:54

Termékkód

1479635854

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:54

Termékkód

1479636494

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laller95 (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.13. 20:08:54

Termékkód

1479636400

Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1750395.idAttila45 (303) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.11. 20:26:04

Termékkód

1482074162

Abban bíztam,hogy ennyi óra közül csak lesz egy-kettó, de sajnos csalódtam. Ami még javítható az nem éri meg a ráfordítást. Autósnyelven - Gazdasági totálkár !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

adamadams_a (46) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.11. 13:12:53

Termékkód

1482146873

Téves licitálás miatt nem jött létre az Én hibámból!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sigronm (1039) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.11. 12:43:43

Termékkód

1480861404

Minden rendben zajlott, korrekt eladó!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kozakz (293) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.10. 20:53:26

Termékkód

1474027266

Minden rendben ment.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

usaszilagyiaber (187) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.10. 12:41:42

Termékkód

1480959406

Köszönöm szépen a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

usaszilagyiaber (187) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.10. 12:41:42

Termékkód

1480287514

Köszönöm szépen a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

usaszilagyiaber (187) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.10. 12:41:42

Termékkód

1481374346

Köszönöm szépen a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

usaszilagyiaber (187) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.10. 12:41:41

Termékkód

1480287880

Köszönöm szépen a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

T-Oliver (35) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.07. 03:51:44

Termékkód

1482435716

Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:22:00

Termékkód

1485222437

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen papu féle "eladókra" senki ne pazarolja sem idejét, sem energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:21:38

Termékkód

1484776259

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:21:13

Termékkód

1483771025

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:20:50

Termékkód

1483180391

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:20:28

Termékkód

1483180334

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:20:05

Termékkód

1483180313

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:19:44

Termékkód

1483180301

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:19:15

Termékkód

1483180295

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:18:52

Termékkód

1483180364

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:18:22

Termékkód

1483180358

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:17:54

Termékkód

1483180349

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:17:30

Termékkód

1482033278

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:17:09

Termékkód

1482033284

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:16:48

Termékkód

1481413688

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:16:03

Termékkód

1481116932

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:15:38

Termékkód

1481116920

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:15:03

Termékkód

1480434350

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:14:39

Termékkód

1480449856

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:14:08

Termékkód

1480449848

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

papu720 (10381) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.06. 20:13:38

Termékkód

1480449842

Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról. arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt. ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked. persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád. magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" megsértődött, mert rendeznie kellett volna a számlát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

TootGyuri (105) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.06. 11:36:49

Termékkód

1475313510

köszönöm a vásárlást

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482846572

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482636536

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1480413680

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482845306

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482419576

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482628319

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482846293

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482849008

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482652196

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gipszdesign (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.10.05. 22:40:11

Termékkód

1482455921

Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3. oldal / 22 összesen
Oldalszám