6a_a (232) 93.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 250 | 980 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 64 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 283 | 1062 adásvétel |
| Az eladóként kapott 28 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Castor76 (1216) (Eladó)
Pozitív
2011.10.16. 19:10:03
1482673319
Megbízható, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Castor76 (1216) (Eladó)
Pozitív
2011.10.16. 19:10:03
1480800934
Megbízható, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1750395.idAttila45 (303) (Vevő)
Pozitív
2011.10.11. 20:26:04
1482074162
Abban bíztam,hogy ennyi óra közül csak lesz egy-kettó, de sajnos csalódtam. Ami még javítható az nem éri meg a ráfordítást. Autósnyelven - Gazdasági totálkár !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adamadams_a (46) (Vevő)
Pozitív
2011.10.11. 13:12:53
1482146873
Téves licitálás miatt nem jött létre az Én hibámból!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
usaszilagyiaber (187) (Eladó)
Pozitív
2011.10.10. 12:41:42
1480959406
Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
usaszilagyiaber (187) (Eladó)
Pozitív
2011.10.10. 12:41:42
1480287514
Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
usaszilagyiaber (187) (Eladó)
Pozitív
2011.10.10. 12:41:42
1481374346
Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
usaszilagyiaber (187) (Eladó)
Pozitív
2011.10.10. 12:41:41
1480287880
Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:22:00
1485222437
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen papu féle "eladókra" senki ne pazarolja sem idejét, sem energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:21:38
1484776259
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:21:13
1483771025
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:20:50
1483180391
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:20:28
1483180334
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:20:05
1483180313
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:19:44
1483180301
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:19:15
1483180295
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:18:52
1483180364
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:18:22
1483180358
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:17:54
1483180349
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:17:30
1482033278
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:17:09
1482033284
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:16:48
1481413688
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:16:03
1481116932
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:15:38
1481116920
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:15:03
1480434350
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:14:39
1480449856
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:14:08
1480449848
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.10.06. 20:13:38
1480449842
Nagyon nem kommentálom. Olvassátok el a negatív értékeléseit. Kértem, hogy fizesse ki a leütött termékeket, íme a válasza (döntse el mindenki, hogy ki ez!):"az anyád picsája a kicsi huszár, mit képzelsz magadról.
arról volt szó, hogy egy hétig mehet a gyűjtögetés, így is történt.
ezekután nem képzeled, hogy akár egyetlen forintot is átutalok neked.
persze megértem, hogy jó volt neked egy hétig, hogy hajtottuk fel az összes áradat, úgy látom ilyen az eladási stratégiád.
magadfajta csalóval nem le
Másik fél: Két hétig licitáltatott velünk a termékeire, amikor pedig az eredeti megbeszélt módon átutalással rendezni kívántuk a számlát, közölte emailban (egyik nap éjjel) hogy másfél napot ad az átutalás beérkezésére, s mivel ez eleve lehetetlen ezért nem adja át az árut és részéről tárgytalan az összes licit. Ezekután ilyen PAPU féle "eladókra" senki ne pazarolja se az idejét, se az energiáját. A többi műsor pedig a részéről önmagát minősíti. Korábban is olvashatóak voltak az értékeléseiben hasonlók, tévedtünk, amikor vásárolni szándékoztunk tőle (bár inkább: ettől:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TootGyuri (105) (Eladó)
Pozitív
2011.10.06. 11:36:49
1475313510
köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482846572
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482636536
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1480413680
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482845306
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482419576
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482628319
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482846293
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482849008
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482652196
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 22:40:11
1482455921
Minden rendben volt, jó sok felesleges holmitól megszabadított a korrekt vevő, köszönöm a vásárlást, ajánlom a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
