szofi928 (111) 81.36% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 144 | 336 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 28 | 48 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 33 | 86 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 205 | 470 adásvétel |
| Az eladóként kapott 215 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:35
1759027331
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:35
1759027376
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:35
1759027337
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:34
1759027760
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:34
1759027319
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:34
1759027754
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Pozitív
2013.06.16. 08:21:34
1759027748
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pislogobogar (87) (Vevő)
Pozitív
2013.06.14. 20:29:07
1757403596
Minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek,remek eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laraANITA08 (142) (Vevő)
Semleges
2013.06.14. 13:51:03
1761052820
Visszautalta a vételárat. Engem ezzel nem károsított meg. Nem adok negatívat,nem értem mi értelme osztogatni! Bármi történhetett vele,az élet kiszámíthatatlan. Emberek!Legyünk kicsit rugalmasabbak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó az első e-mailemre reagált, de a kért adatot már nem adta meg, utána megszűnt az e-mail címe és nem volt elérhető telefonon sem. Nyilván történt valami váratlan az eladóval, mert előtte láthatóan korrektül bonyolította a dolgokat. Őszintén sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1600 Ft-ot kifizettem a termék árára, és a postára. Június 1-én történt a vásárlás liciten keresztül, a befizetést igazoló szelvényt közben fotóztam, és átküldtem az eladónak. A vásárlás utáni második napon cimet kért, azóta nem reagál az e-mailjeimre, telefonja ki van kapcsolva. Nincs nekem kidobni való 1600 Ft-om. Nagyon sajnálom, azt hiszem már mindenki negativ értékelést adott, aki azon a napon vásárolt, amikor én. Többen vissaz kapták a pénzt, igaz én a terméket szeretném, ez nem korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másfél hónapot vártam, de nem kaptam meg a terméket. Azt mondta, hogy ennyiért nem adja. SENKINEK NEM AJÁNLOM! Pedig küldenie kellett volna, nem az én hibám, hogy ennyiért nyertem a licitet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másfél hónapot vártam, de nem kaptam meg a terméket. Azt mondta, hogy ennyiért nem adja. A pénzt átutaltam neki, de visszautalta. Avon terméket ha valaki szeretne venni NE tőle vegyen. SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Waggandi (1426) (Vevő)
Semleges
2013.06.12. 20:39:18
1759027340
Sajnos nem kaptam meg a terméket és elbuktam a pénzem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, figyelmes. Jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos,csak ajánlhatom,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikol122_a (84) (Vevő)
Semleges
2013.06.12. 10:15:54
1761053603
átutaltam az összeget megpróbáltam elérni hogy mikor tudja küldeni a parfümöt több emailt smst küldtem illetve hivtam is nagy nehezen elértem közölte a parfümöket nem tudja küldeni a pénzt vissza utalta amit köszönök
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikol122_a (84) (Vevő)
Semleges
2013.06.12. 10:15:19
1760302760
átutaltam az összeget megpróbáltam elérni hogy mikor tudja küldeni a parfümöt több emailt sms t küldtem illetve hívtam is nagy nehezen elértem közölte a parfümöket nem tudja küldeni a pénzt vissza utalta amit köszönök
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Negatív
2013.06.12. 06:05:44
1759515185
Nem tudom vele felvenni a kapcsolatot, a pénzemet, 4200 forintot sem utalja. Úgy érzem becsapott. A héten még várok, de ha nem utalja vissza megteszem a jogi lépéseket.Azért üzenek itt,mert sehol nem tudom elérni. Nem ír vissza, a telefonja kikapcsolva.Ezek után soha semmilyen üzleti kapcsolatba nem szeretnék kerülni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Negatív
2013.06.12. 05:56:55
1761544322
Sajnos rendeltem tőle 4 db parfümöt,mert ebben a hónapban több születésnap is lesz a családomban.Ezenkívül liciten nyertem néhány dolgot, 100 forint értékben. Elutaltam 5500 forintot. Pár nap múlva elküldte a 100 forint értekben vásárolt holmit 1200-ért plusz egy papírra írt üzenetet, hogy vissza utalta a pénzem. Egy vasat sem kaptam. A mai napig tartozik 4200-forinttal. Nézegetem a NETbankos számlám de csak azt látni ,hogy elutaltam azt nem,hogy te visszautaltad.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mailre nem válaszolt, telefonja kikapcsolva. Másik hirdetett terméke oldalán írtam neki, akkor válaszolt, hogy nem tudja küldeni a termékeket (5db parfüm).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mailre nem válaszolt, telefonja kikapcsolva. Másik hirdetett terméke oldalán írtam neki, akkor válaszolt, hogy nem tudja küldeni a termékeket (5db parfüm).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mailre nem válaszolt, telefonja kikapcsolva. Másik hirdetett terméke oldalán írtam neki, akkor válaszolt, hogy nem tudja küldeni a termékeket (5db parfüm).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mailre nem válaszolt, telefonja kikapcsolva. Másik hirdetett terméke oldalán írtam neki, akkor válaszolt, hogy nem tudja küldeni a termékeket (5db parfüm).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mailre nem válaszolt, telefonja kikapcsolva. Másik hirdetett terméke oldalán írtam neki, akkor válaszolt, hogy nem tudja küldeni a termékeket (5db parfüm). Így kénytelen vagyok negatívot adni. Bár ő rögtön pozitívot adott nekem. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Semleges
2013.06.12. 05:40:56
1759027790
A következő történt rendeltem egy földrajz munkafüzetet a gyerekemnek mert erre lett volna szüksége az iskolában, helyette elküldött egy földrajz atlaszt, amire semmi szüksége,mert az iskola már szeptemberben megvette vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovnemarika999 (46) (Vevő)
Semleges
2013.06.12. 05:31:44
1759027247
A problémám az, hogy az ékszer szettből hiányzik a nyaklánc ami valljuk be egy ékszer szettnél elég komoly hiányosság és a két db karkötőből az egyik.Ráadásul nem is tudom felvenni vele a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt! Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt! Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt! Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre, a pénzt valami oknál fogva visszautalta, ?????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomagolás lehetett volna jobb. Mire ideért az áru, elszakadt, és megsérült az egyik könyv. Ezenkívül minden rendben lezajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomagolás lehetett volna jobb. Mire ideért az áru, elszakadt, és megsérült az egyik könyv. Ezenkívül minden rendben lezajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monicica1 (221) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 13:17:13
1744123043
Nem kaptam meg a terméket .Az eladó nem indokolta meg ,hogy miért.Nem tájékoztatott arról hogy visszautalja a pénzt és nem kapom meg a terméket. Azért adok negatív helyett semlegest mert visszakaptam az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monicica1 (221) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 13:14:06
1744122986
Nem kaptam meg a terméket .Az eladó nem indokolta meg ,hogy miért.Nem tájékoztatott arról hogy visszautalja a pénzt és nem kapom meg a terméket. Azért adok negatív helyett semlegest mert visszakaptam az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hantigli_v (61) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 11:33:35
1759515635
Visszautalta az összeget, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hantigli_v (61) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 11:33:09
1759515272
visszautalta az össeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hantigli_v (61) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 11:32:40
1759027283
Az összeget visszautalta, nem kaptam meg a termékeket. Ezt nem értem, ugyanezt láttam másoknál is. Semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt , szívből ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg. Sikeresen megnyertem az aukciót, átutaltam az összeget, megbeszéltük azt is, hogy hová küldje a terméket. Pár nappal később szó nélkül visszautalta a termék árát. E-mailen és a Vaterán keresztül sem tudtam elérni. Végülis kárt nem okozott, de mégis csak azért ütöttem le a termékét, hogy azt megkapjam. Erre nem kerül sor, így az értékelésem semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg. Sikeresen megnyertem az aukciót, átutaltam az összeget, megbeszéltük azt is, hogy hová küldje a terméket. Pár nappal később visszautalta a termék árát, de indokot nem kaptam. E-mailen és telefonon se tudtam elérni, többszöri próbálkozás után se, így kénytelen vagyok negatív értékelést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom az eladót! Több parfüm aukcióját is megnyertem, első nap még válaszolt, akkor azt kértem várjuk össze több aukcióját és utána utalom a pénzt! Még jó, hogy nem utaltam el a pénzt, mert az eladó azóta sem válaszol! Az e-mail címét is megszüntette! Próbáltam volna megtudni az okot, de semmi! A vaterán hagyott üzenetekre sem válaszol! Szükségem lett volna a termékekre! Nem értem, hogy miért hirdette meg, ha nem tudta teljesíteni a feltételeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom az eladót! Több parfüm aukcióját is megnyertem, első nap még válaszolt, akkor azt kértem várjuk össze több aukcióját és utána utalom a pénzt! Még jó, hogy nem utaltam el a pénzt, mert az eladó azóta sem válaszol! Az e-mail címét is megszüntette! Próbáltam volna megtudni az okot, de semmi! A vaterán hagyott üzenetekre sem válaszol! Szükségem lett volna a termékekre! Nem értem, hogy miért hirdette meg, ha nem tudta teljesíteni a feltételeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom az eladót! Több parfüm aukcióját is megnyertem, első nap még válaszolt, akkor azt kértem várjuk össze több aukcióját és utána utalom a pénzt! Még jó, hogy nem utaltam el a pénzt, mert az eladó azóta sem válaszol! Az e-mail címét is megszüntette! Próbáltam volna megtudni az okot, de semmi! A vaterán hagyott üzenetekre sem válaszol! Szükségem lett volna a termékekre! Nem értem, hogy miért hirdette meg, ha nem tudta teljesíteni a feltételeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom az eladót! Több parfüm aukcióját is megnyertem, első nap még válaszolt, akkor azt kértem várjuk össze több aukcióját és utána utalom a pénzt! Még jó, hogy nem utaltam el a pénzt, mert az eladó azóta sem válaszol! Az e-mail címét is megszüntette! Próbáltam volna megtudni az okot, de semmi! A vaterán hagyott üzenetekre sem válaszol! Szükségem lett volna a termékekre! Nem értem, hogy miért hirdette meg, ha nem tudta teljesíteni a feltételeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
