korika1_a (483) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 505 | 1223 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 22 | 49 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 537 | 1286 adásvétel |
| Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
notailaszlo_t (909) (Vevő)
Pozitív
2010.02.17. 13:59:40
910459465
minden rendben volt köszi +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
notailaszlo_t (909) (Vevő)
Pozitív
2010.02.17. 13:59:40
910450544
minden rendben volt köszi +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
notailaszlo_t (909) (Vevő)
Pozitív
2010.02.17. 13:59:40
910450290
minden rendben volt köszi +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Nagyon szép a mellény!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszti21_t (129) (Vevő)
Pozitív
2009.11.06. 19:53:48
790993100
Kedves,gyors partner csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénzt átutaltam, a terméket nem kaptam meg, e-mailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csikoscica_t (287) (Vevő)
Negatív
2007.01.25. 08:46:15
318951940
December 8-án utaltam át neki a csomag árát+ postaköltséget, azóta nem kaptam semmit, emailekre nem reagál! Vigyázzon vele mindenki, mert sokakat becsapott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom!! Tudom először én késtem a jelentkezéssel, de már 3 e-mailemre és egy smsem-re se válaszolsz. Nem értem miért!! Írtam, ha mégse akarod eladni, akkor megbeszéljük. Bocsi, de tovább nem várok!! Ha nem írsz, akkor nem írsz!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom!! Tudom először én késtem a jelentkezéssel, de már 3 e-mailemre és egy smsem-re se válaszolsz. Nem értem miért!! Írtam, ha mégse akarod eladni, akkor megbeszéljük. Bocsi, de tovább nem várok!! Ha nem írsz, akkor nem írsz!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az ruha árát + postaköltséget 2007. január 3-án befizettem az eladó által megadott bankszámlaszámra, amit jeleztem az eladónak emailben jan 8án, és jan 15én ismét írtam. Egyik emailemre sem válaszolt és az áru sem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amint látom nagyon sokan panaszkodnak rá. Így teszek én is. December 10-én utaltam neki a pénzt, mind a mai napig nem látom az árut. A pozitív értékeléseket érdekes módon sokszor ugyanaz a személy adja órákon belül!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több alkalommal próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de nem jelentkezik. A vásárlástól így 1 hónap után elállok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én is megjártam vele! A pénzt már decemberben átutaltam a ruhát természetesen nem kaptam meg, hiába keresem, üzenetekre nem válaszol, a telefont nem veszi fel. Nem ajánlom senkinek! Csak a pénzt gyűjti be gusztustalan csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rekamama (1121) (Eladó)
Semleges
2007.01.12. 19:50:43
319306783
Szerintem valami baj van náluk... Én nem veszítettem sokat, de dec.10 óta nem jelentkezik be, valószínűleg nem fontos neki ez a ruha. Kapott már elég negatívat, valószínűleg így is kizárják! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispetra06 (789) (Vevő)
Negatív
2007.01.12. 15:14:53
1418282231
Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispetra06 (789) (Vevő)
Negatív
2007.01.12. 15:14:53
1418370491
Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispetra06 (789) (Vevő)
Negatív
2007.01.12. 15:14:53
1418272514
Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispetra06 (789) (Vevő)
Negatív
2007.01.12. 15:14:52
1418272760
Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispetra06 (789) (Vevő)
Negatív
2007.01.12. 15:14:51
1418269609
Pénzt utaltam, azóta tagad mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már többször vásároltam, eddig minden rendben ment, de az utolsó aukció nem igazán sikerült! Már egy hónapja utaltam a pénzt, de még semmi nem történt, nem tudom utolérni, a csomag pedig azóta sem érkezett meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddig senkinek sem adtam negatív értékelést, de ez kicsit sok. Emilre nem válaszol, bezzeg amikor megnyertem az aukciót azonnal jött az emil, hogy hova utaljak. Csaló? Vagy csak szánalmas kis senki? Kerülje mindenki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senkinek nem ajánlom! A pénzt november végén átutaltam, azóta több mint egy hónap eltelt, nem reagál, telefont lerakja, megbízhatatlan. (És úgy láttam nem csak én vagyok így!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senkinek nem ajánlom! A pénzt november végén átutaltam, azóta több mint egy hónap eltelt, nem reagál, telefont lerakja, megbízhatatlan. (És úgy láttam nem csak én vagyok így!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senkinek nem ajánlom! A pénzt november végén átutaltam, azóta több mint egy hónap eltelt, nem reagál, telefont lerakja, megbízhatatlan. (És úgy láttam nem csak én vagyok így!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom, Gyors, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom, Gyors, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves és jó kapcsolattartó eladó.Minden rendben ment,szép terméket kaptunk.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves és jó kapcsolattartó eladó.Minden rendben ment,szép terméket kaptunk.Köszönöm.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves és jó kapcsolattartó eladó.Minden rendben ment,szép terméket kaptunk.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves és jó kapcsolattartó eladó.Minden rendben ment,szép terméket kaptunk.Köszönöm.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dunnyuska_a (666) (Vevő)
Negatív
2006.12.14. 19:44:44
318503871
A pénzt nov.27-én átutaltam. Az áru nem érkezett meg. A e-mailekre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
