boszancs (145) 96.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon rugalmas, kedves, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek.KÖSZI:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rugalmas, kedves, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek.KÖSZI:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
delfina84 (224) (Eladó)
Pozitív
2007.02.14. 12:44:24
1418598876
gyors,megbízható,ajánlom!!!! sok sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezik. Nem ide való. Nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm hogy nálam vásároltál :) Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és együttműködő partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép, minőségi ruhákat kaptam. Minden gyorsan, korrekten zajlott, a megbeszélteknek megfelelően. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5331301.loliv (315) (Eladó)
Pozitív
2006.08.09. 10:25:18
316400570
Gyors, kapcsolattartó, megbízható vevő. Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fandrea2005 (645) (Eladó)
Pozitív
2006.07.27. 12:11:30
315637574
Korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fandrea2005 (645) (Eladó)
Pozitív
2006.07.27. 12:11:30
315637573
Korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, rugalmas partner. Ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fandrea2005 (645) (Eladó)
Pozitív
2006.05.23. 14:41:02
314930105
Korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fandrea2005 (645) (Eladó)
Pozitív
2006.05.08. 11:36:02
1417618894
Korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marinelanda (385) (Vevő)
Semleges
2006.04.26. 21:23:11
313190162
Üzlet meghiusult, eladó koorekten visszatérítette az utalást! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.plejadok_t (288) (Eladó)
Negatív
2006.03.27. 18:21:01
1417489032
A tranzakció nem jött létre.Az áruk vissza jöttek.Így csak a posta költséget buktam.A vavő indoka számomra nem elfogadható.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Őszintén sajnálom, hogy így alakult, de november vége óta nem sikerült átutalnia a megnyert termék árát. Ugyan többször kaptam ígéretet, de ezek nem valósultak meg. Bocsi, de nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem akartam, de nincs más megoldás. Három hónapja várom a megnyert, kifizetett árut. Még jó, hogy nem sok pénzről van szó. Azt hiszem: Soha többet!
Másik fél: ÉN AZT A PULOVERT MÁR MIKOR FELADTAM NEM IS ÉRTEM HOGY HÁROM HÓNAP UTÁN ÉRTÉKELSZ NEGATIVRA TALÁN CSAK NEM ADOM EL 200 FT ÉRT A BECSÜLETEM. ÉN NEM TUDTAM HOGY NEM KAPTAD MEG NEM JELEZTED FELÉM
Pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 1 hónapot vártam, többször írtam neki e-mailt, de a pénzt a mai napig nem kaptam meg. Legalább annyit írtál volna, hogy meggondoltad magad...
Másik fél: Igazad van de nem gondoltam meg magam egyszerüen csak elfelejtettem Saját üzletet nyitok és az ezzel járó dolgok miatt minden más kiesik a fejemböl hát csak annyit hogy Bocsi
3750775.nagyfranc_t (51) (Eladó)
Negatív
2005.12.15. 00:38:09
313159861
Egy hónapja csak várok!Erről ennyit.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Negatívat nem akarok, pozitívat nem tudok. Szerintem türelmes voltam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SZUPER GYORS MEGBIZHATÓ PARTNER. MINDENKINEK AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.