kcila45 (1985) 99.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1982 | 10528 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1994 | 10541 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2276 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom az eladót, maximálisan! Gond csak a postázással volt, de sikerült rendezni a kérdést az eladóval, amit a posta alkalmazottja okozott a csomag felvétele során! 5++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Bátran ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt vaterás. Bátran ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Bátran ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Nagyon gyors, korrekt Vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Nagyon gyors, korrekt Vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.212TorbagyiLaszlo (1322) (Vevő)
Pozitív
2020.07.08. 15:37:57
2928801245
Megbízható, példás partner. Köszönettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.212TorbagyiLaszlo (1322) (Vevő)
Pozitív
2020.07.08. 15:37:57
2928792728
Megbízható, példás partner. Köszönettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.212TorbagyiLaszlo (1322) (Vevő)
Pozitív
2020.07.08. 15:37:57
2928795119
Megbízható, példás partner. Köszönettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bonoert195 (161) (Vevő)
Pozitív
2020.07.03. 16:20:58
2918599139
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bonoert195 (161) (Vevő)
Pozitív
2020.06.30. 21:00:52
2918449631
Minden rendben volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GabiGabi022 (89) (Vevő)
Pozitív
2020.06.26. 09:34:58
2923104629
Nagyon örültem a bankjegynek. A bélyegeket, amelyek a borítékon voltak, külön is köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét minden remekül zajlott, mindenkinek ajánlom kcila45-öt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó, gyors , korrekt eladás. Másnak is ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes, gyors, nagyon elégedett vagyok. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes, gyors, nagyon elégedett vagyok.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes , g. Köszönöm.yors, nagyon elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tőkéletes, gyors , nagyon elégedett vagyok.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.