minazo (135) 97.87% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ildiko_ko (4644) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 20:15:49
1724223437
Köszönöm szépen a vásárlást Minden a legnagyobb rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orsitigris (776) (Eladó)
Pozitív
2013.04.18. 10:26:19
1723448798
Kedves, megbízható partner! Szívesen ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HNorbert75 (798) (Eladó)
Pozitív
2013.04.08. 12:47:41
1720518113
Megbízható,gyors vevő,bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást.Használjátok egészséggel!!Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem tudta kifizetni a licitált terméket két hét elteltével sem, emiatt elállt a vásárlástól. Levélben megkért, hogy ne értékeljem negatívra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hymenoptera1 (34) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 22:53:02
1721525399
Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom a vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Vásárló!Megkaptam a NEGATÍV értékelését.Néhány dolgot tisztába tennék.Semmiféle e-mailt, jelzést nem kaptam Öntől,-a vásárlási szándékával kapcsolatban,bár a beérkező leveleimet többször is visszanéztem.Visszatekintve az elmúlt 8 évemre, soha egyetlen NEGATÍV értékelés nem volt.Sőt, inkább köszönöm, hogy néha úgy is postáztam, hogy az összeg még be sem érkezett a szla-ra.Tehát az emberek jó véleménnyel voltak rólam mindez ideáig, gyors,pontos,eladónak ismertek meg.Üdvözlettel:Sz.Edina
Másik fél: Most komolyan meghazuttolsz?!
Első e-mailem a teszin megadott címre 03.12.-én ment kérve utalási adatokat és postaköltséget,a második 03.26.-án,szintén ezzel a két kérdéssel,nekem megvannak,van mit felmutatnom!A híváslistámat nem töröltem mióta a telefonomat megvettem,megtudom neked számolni hányszor kerestelek!
Ma válaszul erre az értékelésedre,amihez közel sem volt jogod,mert TE meg sem próbáltál kapcsolatba lépni velem,holott ki kell pipálni az értékelés leadásnál h mindent megtettél h felkeress engem,ismét irtam e-mailt,kiváncsi leszek,ezt megkapod-e.Ha nem,akkor lehet h nem ártana ellenőrizni a megadott adataidat!!Vagy esetleg őnagysága is megpróbálhatna kapcsolatba lépni a vevőjével!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner!Mindenkinek ajánlom!Csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chocobones (2135) (Eladó)
Pozitív
2013.04.03. 18:15:43
1724134922
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, gyors fizetés, tökéletes partner +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner, csak ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabriell22 (99) (Eladó)
Semleges
2013.03.29. 06:25:47
1715007275
Sajnálom, majd máskor összejön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek hirtelen kiadása jött, így nem tudta a terméket kifizetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Melinda8211 (159) (Eladó)
Pozitív
2013.03.28. 19:30:39
1719101903
Kedves,kapcsolattartó partner. Szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orchidea-2 (1632) (Eladó)
Pozitív
2013.03.28. 18:56:12
1715568341
Nagyon kedves ,maximálisan megbízható ,kapcsolattartó vásárló ! Szívből ajánlom Őt mindenkinek ! Sok-sok ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekcenter (5483) (Eladó)
Pozitív
2013.03.28. 11:18:30
1717806155
gyors,kedves kapocslattartó partner+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekcenter (5483) (Eladó)
Pozitív
2013.03.28. 11:18:30
1720767929
gyors,kedves kapocslattartó partner+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható Vásárló. Köszönöm szépen a vásárlást, úton a csomag, viseljétek egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adokveszek03 (257) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 17:18:35
1725702077
Rendben volt minden! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsu799 (159) (Eladó)
Semleges
2013.03.26. 07:34:06
1721003552
Fizetési probléma miatt elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, megbízható, gyors partner. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lotuszhaz (1357) (Eladó)
Semleges
2013.03.24. 16:26:39
1720556513
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek anyagi gondjai adódtak.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lotuszhaz (1357) (Eladó)
Semleges
2013.03.24. 16:25:38
1719714599
Nem jött össze az adás vétel,ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevőnek anyagi gondjai adódtak,de értesített róla.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, gyors, pontos partner. Köszönöm a vásárlást. +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos Vásárló!!!!!Csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható,kedves,kiváló kapcsolattartó,korrekt Partner!Maximálisan++++++++++és köszönöm!:):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Brigi182 (1577) (Eladó)
Pozitív
2013.03.09. 12:17:45
1715198183
Tökéletes vásárló,nem kívánhatnék jobbat ! Köszönöm!Csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az utalás valóban megérkezett, és a csomagot feladtam, mégsem tudok pozitív értékelést adni. Kb. 80 termékemre licitált a vevő, pár nap elteltével csalással ( önlicitálással ) vádolt meg, magánlevele felháborító stílusú és hangvételű volt. 3 hetet vártam, mire az utolsó általa licitált aukció is lejárt, utána még egy hetet az utalásra, amit szintén nem jelzett előre, hogy csak később tud fizetni. Értékelésem inkább negatív, mint semleges... Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
