zsuzsoka21 (410) 95.34% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 430 | 553 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 23 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 469 | 598 adásvétel |
| Az eladóként kapott 259 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, közvetlen kommunikatív partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást részemről minden rendben volt ajánlom POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Csak++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ciklonka (2005) (Eladó)
Pozitív
2014.04.26. 07:37:26
1873552511
kifogástalan megbízható és szimpatikus partner akit szívből ajánlok magamnak és másnak is. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mediocritas (134) (Eladó)
Pozitív
2014.04.23. 14:17:33
1875918017
Kommunikatív, korrekt vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható segítőkész partner, a termék kiváló! Köszönöm! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit nehezen ment a kapcsolattartás, de végül létre jött az adás-vétel, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Gyors ,megbízható partner csak is +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiscsillagggg (434) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 14:10:04
1831616039
köszönöm......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ledamarton85 (26) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 10:12:28
1824463994
Mindennel tökéletesen meg voltam elégedve, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyTimi88 (450) (Vevő)
Pozitív
2013.12.17. 22:24:48
1831669946
Pontos,gyors eladó.Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden abszolút rendben, gyorsan, a megbeszéltek szerint történt. Köszönöm a vásárlást. Használd egészséggel. :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható vásárló, bár kicsit elhúzódott az adás-vétel. De minden rendben volt! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuper, köszi szépen+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogyozumi26 (31) (Vevő)
Pozitív
2013.11.21. 18:43:30
1817545094
Kedves,turelmes elado.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
platina77p (393) (Vevő)
Pozitív
2013.11.19. 16:35:26
1810406384
Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eladom170 (169) (Eladó)
Pozitív
2013.11.15. 14:54:37
1820538176
Minden rendben ment! Bátran ajánlom! Sok++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas,kommunikatív,korrekt eladó.Kifogástalan minőségű játékokat kaptam,köszönöm.Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas,kommunikatív,korrekt eladó.Kifogástalan minőségű játékokat kaptam,köszönöm.Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves pontos gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsus78 (407) (Eladó)
Pozitív
2013.10.31. 10:12:11
1807129559
Megbízható, gyors partner. Köszönöm a vásárlást ++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gördülékenyen ment minden. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tolvajcsaba (187) (Eladó)
Pozitív
2013.10.29. 07:03:12
1808751275
Gyors, korrekt, pontos, megbízható partner, ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
napocska7406 (1147) (Vevő)
Pozitív
2013.10.27. 14:09:27
1811104178
Megérkezett a csizma! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, rugalmas eladó. Őszintén ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyuszma26 (1127) (Vevő)
Pozitív
2013.10.23. 18:48:01
1807623290
szép termék +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, az adásvételt gyorsan lebonyolítottuk. Ajánlom ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.agnesszikela (114) (Vevő)
Pozitív
2013.10.18. 21:25:31
1807588358
Az eladó hölgy nagyon kedves, udvarias, rugalmas az átvétel gyors és zökkenőmentes volt. Az overáll tökéletes állapotban van amit vettem tőle, ahogy azt a leírásban írta. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Suzanne777_a (50) (Vevő)
Pozitív
2013.10.16. 08:38:38
1807613006
kEDVES,MEGBÍZHATÓ,AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét minden rendben ment, ajánlom! Csupa +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét minden rendben ment, ajánlom! Csupa +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét minden rendben ment, ajánlom! Csupa +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,megbízható,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabina713 (608) (Eladó)
Semleges
2013.09.29. 00:21:03
1776682946
Kb. 2 hónap és több emailváltás után szerintem eleget vártam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nyanyamonyo (342) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 10:16:35
1802036942
Kiváló, szupergyors partner! Köszönöm szépen a vásárlást! Természetesen pozitív! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cskerekes976 (50) (Eladó)
Pozitív
2013.09.04. 15:17:59
1776384419
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
