st4n (3629) 99.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3643 | 4052 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 76 | 77 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3734 | 4144 adásvétel |
| Az eladóként kapott 421 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt. Megbízható vaterás. Ajánlom. A+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.0000000000000
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem sikerült a tranzakciót lebonyolítani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló Vaterás, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt üzlet, rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment korrekt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors kapcsolatfelvétel, korrekt áru, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, pontos, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KelemenPepe (429) (Vevő)
Pozitív
2011.12.20. 15:14:12
1512130763
Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,gyors, pontos, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors, pontos eladó. Ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbizható vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kinainagykeraru (3632) (Eladó)
Pozitív
2011.12.16. 15:15:59
1509142220
Minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás a termék átvételében vagy fizetésében és a tranzakció létrejött. A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán. köszönöm a vásárlást !ajánlom mindenkinek REMÉLEM MÉG TUDJUNK TOVÁBBRA IS RENDELKEZÉSE SZOLGÁLNI FOGZAMATOSAN BŐVÜL ÁRU KÉSZLETTEL!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott, de a lebonyolítás nagyon hosszú ideig tartott. Kárpótlásul az eladó árengedményt adott, amit köszönök.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Virágbogár (504) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 11:31:10
1515408002
A termék rendben megérkezett, köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.01023457899ö
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, az én hibám...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Maximálisan elégedett vagyok az eladóval. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az átutalás körüli kisebb problema miatt késett a termék feladása,de miután ezek a problemák tisztázódtak azonnal megkaptam az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlással elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.coolhead_a (200) (Vevő)
Pozitív
2011.11.26. 23:51:39
1500695921
Megbízható,korrekt partner.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Ok! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsemlemorzsa72 (9) (Vevő)
Pozitív
2011.11.23. 20:10:24
154964531
Megbizhato partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lukacsmarianna (13) (Vevő)
Pozitív
2011.11.23. 16:45:21
1509967889
gyors, pontos, megbízható mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Ahogy a nagy könyvben meg van írva!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindent rendben találtam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors szállítás,jó minőség. Mindenkinek ajánlom az eladót !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Gyors pontos korrekt Vaterás! Ajánlom!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem volt kompatibilis a telefonomhoz ezért az eladó visszautalta az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, visszatérő vásárlóként elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyonjó partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.radvanszkia (298) (Vevő)
Pozitív
2011.10.16. 14:58:48
1478543312
Minden renben zajlott. Megbízható, gyors eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,rugalmas,megbízható vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. A termék működik. Köszönöm szépen. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg az árut,így fizetésre sem került sor,azóta kölcsönösen nem kerestük egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1501879.flavoursick (196) (Vevő)
Pozitív
2011.10.07. 14:11:47
1484205212
Elégedett vagyok, minden a legnagyobb rendben ment! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.