musella (113) 87.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kaldiroland (32) (Eladó)
Pozitív
2012.04.12. 21:05:02
1575266939
minden rendben, gyors, pontos. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
calendula07 (801) (Eladó)
Pozitív
2012.03.08. 15:38:43
1558352210
korrekt megbizhato vateras, minden megbeszeltek szerint ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos partner. Köszönöm a vásárlást és bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő licitált és nyert, végül pedig elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ultragyors, megbízható partner. Csak pozítivan! Ajánlott Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször megkerestem, nem válaszolt, napok múlva kaptam egy semleges értékelést és abban egy okot, hogy hirtelen külföldre kellett utaznia. Ám ezek után a Vaterán MÁR MÁSNAP két terméket is sikeresen átvett. Mivel ezek után sem jelentkezett, én türelmesen vártam EDDIG. Számomra ez egyenlő a hazugsággal, átveréssel és ezt senki sem tűri könnyen. NEM AJÁNLOM senkinek, egyáltalán nem komoly vásárló, nem való a Vaterára (látva a számos negatív értékelését).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő hazudott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A monitor nehezen kapcsol be, a vevőnek pedig gyorsabb monitorra lett volna szüksége a munkájához. Így közös megegyezéssel én visszakaptam a monitort, a vevő pedig a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A monitor nehezen kapcsol be, a vevőnek pedig gyorsabb monitorra lett volna szüksége a munkájához.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben ment, kedves, szimpatikus vásárló! Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SmaragdMenta (97) (Eladó)
Pozitív
2012.01.30. 17:32:23
1540893389
Az adás-vétel létrejött. Rendben minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamaskanorbi (115) (Eladó)
Negatív
2012.01.29. 21:53:23
1536056519
Többször kerestem nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pdmagnetics (237) (Eladó)
Pozitív
2012.01.28. 22:19:34
1541012402
Korrekt megbizható vásárló, minden a legnagyobb rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív partner. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Oszika111 (178) (Eladó)
Negatív
2012.01.01. 17:05:49
1522571867
Nem jelentkezett az emailra nem válaszolt, telefonon nem értem el...!!! Legalább egy bocsi de nem kell levelet küldhetett volna!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MiaAngel_a (15) (Eladó)
Pozitív
2011.12.31. 07:34:22
1507288052
Minden rendben ment!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mobilostomi (231) (Eladó)
Pozitív
2011.12.24. 13:31:55
1513066631
Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AncsikaBp_t (27) (Eladó)
Pozitív
2011.12.21. 21:22:37
1521462428
Minden rendben zajlott, rugalmas, segítőkész vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1978190.CarPartsQuality (109) (Eladó)
Semleges
2011.11.29. 09:54:29
1500666551
Az első 2 e-mailomra reagált, aztán semmire. Eltelt 1 hónap tovább nem várok vele. Nem akarok Negatívat adni neki mert már adtak mások elég sokat neki. Részemről egyébként elég nagy Negatív, de lehet csak én jártam így vele.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
danielb01_a (68) (Eladó)
Negatív
2011.11.22. 10:34:59
1494445079
Azért adok negatívot, mert valótlant állít. Termékleírás: 3 napja van a vevőnek jelentkeznie, vagy negatív. 10 nap után írtam neki, pökhendien visszaírt, hogy ő márpedig hívott és onnantól nem válaszolt, értékelésbe pedig ellenkezőt állít. A vevő 115 adásvételéből 33-szer elállt, szerintem gondolkodásba ejtő. Ha nem állít valótlant, akkor semlegessel zártam volna én is, de így...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Electrostore2O11 (121) (Eladó)
Pozitív
2011.11.17. 15:54:44
1507325969
Az adás-vétel a megbeszéltek szerint zajlott le. A vevővel teljesen meg vagyok elégedve, pontos és gyors volt. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
936004.laszlokkitti (553) (Eladó)
Pozitív
2011.11.13. 16:20:12
1503539144
Minden rendben és gyorsan lezajlott, korrekt, kedves, szuper vásárló.Ajánlom++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kispokABC (993) (Eladó)
Pozitív
2011.11.11. 20:22:49
1505518778
Gyors, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maczejka_a (4583) (Eladó)
Pozitív
2011.11.08. 08:42:29
1485778610
Nagyon szimpatikus, kedves, gyors vevő. Mindenkinek maximálisan ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maczejka_a (4583) (Eladó)
Pozitív
2011.11.08. 08:42:28
1494260924
Nagyon szimpatikus, kedves, gyors vevő. Mindenkinek maximálisan ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pempike01 (338) (Eladó)
Pozitív
2011.10.14. 19:21:06
1472159920
minden rendben ment, ajánlom másoknak is.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adapteroutlet (3097) (Eladó)
Pozitív
2011.10.06. 14:19:12
1487576825
Minden rendben, ajánlom! Smileyyy Online Markt Kft. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fekamester (37) (Eladó)
Pozitív
2011.09.23. 20:25:05
1475711522
Gyors,pontos,megbízható, ajánlani tudom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++ csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiába kerestem meg e-mail-ben, nem jelentkezett.
Másik fél: Az elado azt irta nekem hogy augusztus 31-töl nincs 2-hétig!Ami ma telt le! De bocsi én nem a szekrény tetejére akartam a sisakot-de ezt jobb lett volna ha megjegyzésbe közli!!!Hogy csak késöbb tudja átadni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
smart1_a (1600) (Eladó)
Pozitív
2011.09.11. 10:23:16
1461481172
Minden rendben ment. Korrekt, megbízható partner! Ajánlom másnak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pipacska010 (264) (Eladó)
Pozitív
2011.09.08. 14:49:46
1476384688
Minden rendben ment, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ,pontos, megbízható! Értékelésem maximálisan:+++++++ :) Tisztelettel: Petóka
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1500059.kbalint419 (357) (Eladó)
Pozitív
2011.08.20. 15:52:41
1469425576
Minden rendben volt, ajánlom! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lajstrom71 (118) (Eladó)
Pozitív
2011.07.31. 21:56:44
1466200532
minden rendben volt megtörtént az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elutazott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladás sikerül !Nem értem a SEMLEGES értékelés!! A méret egyértelmű volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bopajano (129) (Eladó)
Semleges
2011.06.19. 21:33:21
1459981315
Az áru a vevőnek nem felelt meg, de korrekt az időmért kárpótolt, mindenkinek ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rajcsika (506) (Eladó)
Semleges
2011.05.14. 07:52:14
1456258377
Megtekintés során a vevőnek nem kellett a kávéfőző, ami természetesen belefér, hiszen nem kötelező a megvétel! Azért köszönöm!:o))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment szuper gyors partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt vásárló, mindenkinek ajánlom! További sok sikert a Vaterán!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok Negatívot mert valótlan állítást írt az értékelésben mert 1x szem keresett meg... de az előző 3 adás vétele is ugyan így végződött hogy nem fizette ki a terméket gondolom most se szerette volna és így egyszerűbb volt elintézni''
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mnorbee (3478) (Eladó)
Semleges
2011.03.16. 10:59:18
1442342015
Az én nyilvántartásom szerint az adás-vétel sajnos nem történt meg, azt beszéltük meg hogy utalja a vételárat, de ez sajnos mind a mai napig nem történt meg, írtam több mailt is hogy mikor és hol vette át a terméket mert nekem nem rémlik, de nem kaptam rájuk választ. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem várt dolog jött közbe!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Makkamano (198) (Eladó)
Pozitív
2011.03.03. 15:54:33
1439620732
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dunatisza (460) (Eladó)
Pozitív
2011.02.08. 18:13:51
1439843253
korrekt partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt korrekt, megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klistron_a (134) (Eladó)
Negatív
2011.01.20. 13:44:46
1433816984
A megadott telefonszámon nem lehetett elérni, nem reagált az e-mailre sem. Nem ajánlom senkinek, mert ez nem korrekt dolog, hogy semmilyen módon nem jelzi, hogy a megnyert licit után mégsem tart igényt a termékre.
Másik fél: Igaza van az eladonak csak sajna technikai okok miatt maradt el a vásárlás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri kérésre sem küldte el a vételárat, így kénytelen voltam az aukciót semmisnek tekinteni.
Másik fél: Hibáztam!Bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
