hnt85 (79) 97.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben volt, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép holmit kaptam,köszönöm szépen.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7256127.mpercze (433) (Eladó)
Pozitív
2007.08.29. 20:40:05
1425393215
Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Misterke (1240) (Eladó)
Pozitív
2007.08.24. 16:57:39
1424663382
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupergyors, kedves, jó kapcsolattartó partner. 1000%-osan megbízható, minőségi áruval. Csak ajánlani tudom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,korrekt,kitűnő vásárló,kedves-rendes teszveszes.:-) Köszönöm a licitet,remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.plejadok_t (288) (Eladó)
Pozitív
2005.12.28. 19:01:15
313176076
A tranzakció nem jött létre.Megbeszéltük a dolgot.Talán legközelebb.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt vevő. Köszi a vásárlást. Remélem a vizsga sikerült! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, szimpatikus vevő. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.