apgyula (2919) 94.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 6 | 3094 | 7154 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 312 | 379 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 176 | 226 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 6 | 3582 | 7759 adásvétel |
| Az eladóként kapott 225 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem válaszolt egy üzenetre sem, nem várok rá tovább...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem válaszolt egy üzenetre sem, nem várok rá tovább...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, jól kommunikáló vevő. Ajánlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Kedves, megbízható partner. Ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Kedves, megbízható partner. Ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Kedves, megbízható partner. Ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Kedves, megbízható partner. Ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Kedves, megbízható partner. Ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors, megbízható és rugalmas vevő. Remélem lesz még közös üzletünk.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel megtörtént +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel megtörtént.+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel megtörtént.+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel megtörtént.+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel megtörtént.+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel megtörtént.+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárálást. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben lezajlott, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben lezajlott, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos partner - köszönjük a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos partner - köszönjük a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos partner - köszönjük a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan, zökkenőmentesen zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! Köszi +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis +++! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.