gyroshaz (195) 98.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 198 | 204 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 211 | 217 adásvétel |
| Az eladóként kapott 173 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, gyors, kedves, segítőkész. Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Kiváló minőségű és nagyon kényelmes babzsák fotel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A képen sokkal jobban nézett ki mint a valóságban :( és sokáig nem kaptam választ a kérdéseimre .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedettek vagyunk a termékkel, nagyon szép, igényes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen zajlott. A kapott termékek csodásak és nagy örömöt okoztak! És szuper gyorsan készültek el! Jószívvel ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó eladó, csak ajánlani tudom. Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,jó Vaterás.Mindenkinek ajánlom.Szuper a fotel :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.goldenstreasure (1) (Vevő)
Pozitív
2016.06.01. 22:01:08
2247022373
Nagyon kedves és segítőkész eladó. A rendelt termék pedig szép és jó minőségű! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, segítőkész eladó.Minden++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nnagyandras (79) (Vevő)
Pozitív
2016.04.14. 08:05:39
2233395917
Nagyon kedves és gyors eladó,csak ajánlani tudom!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, jó eladó. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,minőségi termék,szuper gyors kedves eladó! Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Nagyon örült az ajándéknak az ajándékozott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönök mindent, gyors kommunikáció, tökéletes termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó és gyors vaterás.Bátran tudom ajánlani mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Norberto7610 (41) (Vevő)
Pozitív
2015.12.12. 05:12:35
2156884595
Minden rendben volt.Korrekt,gyors,pontos Vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, maximálisan elégedett vagyok az áruval és az eladóval! Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó! Igazi, minőségi áruval. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajanlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt partner. Ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív, rugalmas eladó. Csak ajánlani tudom!!!! Köszönöm a babzsákot :-) . Csupa pozitíz!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.feketeszabolcs (174) (Vevő)
Pozitív
2015.11.08. 07:50:56
2125344914
Minden a legnagyobb rendben volt, kedves, kommunikatív eladó, szép termék. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden téren elégedettek vagyunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csurmicica (188) (Vevő)
Pozitív
2015.09.29. 09:25:51
2125127210
Nagyon korrekt, kedves Vaterás, maximálisan elégedett vagyok++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Ajánlom!(köszönjük)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szívből ajánlom mindenkinek, kedves,gyors és kiváló minőségü babzsákot kèszít. Nagyon köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner. A termékkel maximálisan meg vagyok elégedve.Jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuperek lettek, imádjuk! Ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Telefonon jelezte hogy véletlenül licitált és nem tart igény a termékre megértettem és újra índítom a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható eladó, nagyon szuper termékkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható partner. A rendelt termék kifogástalan. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható partner. A rendelt termék kifogástalan. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rugalmas, segítőkész, pontos. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható!Mindenkinek szívesen ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon köszönöm, kiváló árú, gyors, kedves kommunikatív eladó :) Szívből ajánlom mindenkinek sok-sok ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vásárlóm volt, köszönöm :) +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó, nagyon szép áruval. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható,mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a fotel. Nagyon szép árút kaptam, tökéletes kidolgozással, nagyon kedves és jó kapcsolattartó eladótól. Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom! BÚÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlott partner! Kifogástalan termék, kommunikáció és nagyon gyors.Köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magozottmeggy (96) (Vevő)
Pozitív
2014.12.29. 17:36:51
2015344181
Nagyon gyors, nagyon kedves Eladó és kiváló terméket kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, kedves. Nagyon ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teracska78 (340) (Vevő)
Pozitív
2014.12.27. 17:19:21
2016759602
Kedves, kommunikatív, villámgyors és nagyon korrekt eladó! A termék a leírásnak megfelelő, szuper! Gyermekeim nagy karácsonyi meglepetése lett! Bátran ajánlom mindenkinek! Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó, minden gördülékenyen, rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.