szorolap (36) 89.13% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt Vevő ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
emesemolnar_v (46) (Eladó)
Pozitív
2007.07.31. 11:01:18
30957001
Gyors, korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
emesemolnar_v (46) (Eladó)
Pozitív
2007.07.31. 11:01:18
30957002
Gyors, korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
51024.manotanya_v (548) (Eladó)
Pozitív
2007.07.19. 07:57:33
30247696
Gyors, megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész partner volt, a bútort valóban nagyon szép állapotban vehettem át. Mindenkinek szívből tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Korrekt partner.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt üzleti partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.264011.Aranyecset (84) (Eladó)
Pozitív
2005.12.14. 00:16:18
4496501
Korrekt partner; ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Negatív
2005.12.06. 18:45:32
3973747
Annak ellenére vártam kb. egy hónapot, hogy a kapcsolatfelvételre, illetve a termékek átvételére szűk egy hetet szabtam meg. Többször is kerestem, de eredménytelen volt minden igyekezetem. Sajnálom, hogy így alakult, de tovább nem várhatok - értékelnem kell, különben a Vatera automatikusan befejezettnek veszi és kiszámlázza erről az eladásról is a jutalékot - közben pedig még nálam van az áru...
Másik fél: Sajnálom, jogos az értékelés.Én követtem el a hibát azzal, hogy vállaltam a személyes átvételt egy 500 Ft-os tételnél.Nagyon elfoglalt ember vagyok, ennek tudható be, hogy hiába vagyunk közel egymáshoz nem akar összejönni.Mentségül 100 eFt-os nagyságrendben vásároltam úgy a VATERA-n, hogy csak pozitív visszajelzést kaptam.Igaz átutalásdsal és postán keresztül. Ezt az Ön esetében is megteszem megfelelő kártalanítással, amennyiben igényt tart rá.
BUÉK
291910.arthouse_a (605) (Eladó)
Pozitív
2005.11.29. 18:13:09
3782127
Minden a megbeszéltek szerint. kedves, megbízható vaterás partner! köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
209805.burkus1_v (140) (Eladó)
Pozitív
2005.11.25. 06:06:47
3969400
Minden o.k
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiss_Gyuláné (511) (Eladó)
Pozitív
2005.11.18. 03:34:17
4123154
Köszönöm a vásárlását. Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiss_Gyuláné (511) (Eladó)
Pozitív
2005.11.18. 03:33:02
4093380
Köszönöm a vásárlását. Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiss_Gyuláné (511) (Eladó)
Pozitív
2005.11.18. 03:31:59
4123135
Köszönöm a vásárlását. Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt, pontos megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, KIVÁLÓ PARTNER. Jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Megbízható,korrekt partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
52564.wallace (742) (Eladó)
Pozitív
2005.11.03. 19:14:03
3836659
Részemről minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.341710.csura_v (37) (Eladó)
Pozitív
2005.10.19. 19:18:36
3919007
Rendkivül kedves uriember, pontos, megbizható. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
