vwtdi62 (52) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
az üzlet simán lezajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors és megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.petykobaba_t (819) (Eladó)
Pozitív
2006.02.06. 14:08:15
313916860
Minden rendben ment! Ajánlom másoknak is a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vevő!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OnlyBlueBaby (235) (Eladó)
Pozitív
2005.12.16. 21:52:25
313472751
Minden a megbeszéltek szerint történt, CSAK AJÁNLANI TUDOM! KELLEMES ÜNNEPEKET!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupermaci (462) (Eladó)
Pozitív
2005.12.08. 15:57:37
313432174
Korrekt, megbízható, kiváló vevő. Jó kommunikáció, gyors fizetés. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.