gweinb (425) 77.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 597 | 1221 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 64 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 172 | 350 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 811 | 1635 adásvétel |
| Az eladóként kapott 495 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem kaptam árut, a pénzem odalett. A héten megyek a rendőrségre feljelentést tenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam árut, a pénzem odalett. A héten megyek a rendőrségre feljelentést tenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vételár átutalása után 2 hétig vártam, aztán érdeklődtem. Újabb két hét telt el, további megkeresésemre sem kaptam választ, habár vételár visszatérítés érkezett, az nem érte el az általam kifizetett összeget. Kommunikáció hiányában nem tudom mi történt. Megbízhatatlan! Jól gondolja meg aki a jövőben adás-vételi kapcsolatba akar lépni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket, a kifizetett összegnek is csak egy részét kaptam vissza. Bár nem válaszolt csak az első két levélre, úgy gondolom, személyes oka van az adásvétel meghiúsulásának!Ha csaló lenne, nem 500 adásvétel után kezdene bele szerintem!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket, a kifizetett összegnek is csak egy részét kaptam vissza. Bár nem válaszolt csak az első két levélre, úgy gondolom, személyes oka van az adásvétel meghiúsulásának!Ha csaló lenne, nem 500 adásvétel után kezdene bele szerintem!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csakis negatív, átvert engem és mindenkit!!!!! KIZÁRÁS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.attila711 (410) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 21:25:35
1566332822
Háááát én is beszoptam! Mindenesetre semleges mert nem tudom miért nem jelentkezik. Remélem nincs baja. (bár ha így üzletel előbb-utóbb lesz!) Én ezzel lezártnak tekintem az üzletet, nem kívánok tovább foglalkozni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inkorrekt, engem is átvágott.... Igaz, visszautalt 3900at a 4800ból, de akkor is...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó addig volt elérhető, amíg a pénzt átutaltam. Közel 8.000.- Ft bánja a dolgot, mert több tételt vásároltam. Ha ilyen csalókkal találkozik az ember, elmegy a kedve az internetes vásárlásoktól. A Vaterának véleményem szerint a Vevők érdekeit jobban kellene védelmezni. Április második felében amennyiben az eladótól sem pénz sem áru nem érkezik rendőrségi feljelentést teszek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:07:57
1557048071
Közös megegyezés után nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:07:07
1557047261
Közös megegyezés után nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:06:05
1557042593
Közös megegyezés után nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:05:16
1557039710
Közös megegyezéssel nem üzleteltünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:03:43
1557039011
Közös megegyezéssel nem üzleteltünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:02:27
1557028058
Elálltam a vásárlástól.Mindez közös megegyezéssel történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 15:01:19
1556765252
Elálltam a vásárlástól.Megbeszéltük(közös megegyezéssel).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petyko666 (183) (Vevő)
Semleges
2012.04.09. 14:59:26
1556601260
Elálltam a vásárlástól.Mindkettőnk érdeke ez volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindaddig kaptam választ a levelemre míg a pénzt át nem utaltam!Átutalást követően viszont teljesen eltűnt! Egy levelemre sem volt hajlandó válaszolni! De így,hogy látom a sok negatív véleményt és,hogy hány embert vert át rájöttem,hogy feleslegesen várom,hogy válaszoljon és,hogy a terméket postázza!! Elég felháborító,hogy ennyi embert átvert! Szánalmas!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az utalásig volt csak elérhető. 6500.- mínusz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az utalásig volt csak elérhető. 4000.- mínusz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SzacsiXable (16) (Vevő)
Negatív
2012.04.09. 10:39:02
1564302566
Amikor megvettem a terméket, a kapcsolatot sikerült felvenni, egészen addig elérhető volt, amíg a pénzt kellett küldeni. Miután átutaltam, nemhogy a terméket nem kaptam meg, de még választ se az e-mailjeimre. 2000 Ft önmagában nem nagy pénz, de azt hiszem lehetne jobb helye is a mai világban. A feljelentést fontolóra vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mimás Rendörségi feljelentés!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.No comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Telefonon, emialen elérhetetlen. (Látva a korábbi hozzászólásokat, én még örülhetek, hogy nem utaltam semmit...)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első levélváltás rendben megtörtént, majd telefon kikapcsolva, e-mailre nem válaszol. 5 db. termék ára + postaköltség átutalva. (12000 Ft.) Sajnos én is úgy jártam mint sokan előttem. FELJELENTÉS megtörtént!!! A rendőri tájékoztatás szerint, ha több feljelentés érkezik, összevontan kezelik. Mindenképpen bűnügy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első levélváltás rendben megtörtént, majd telefon kikapcsolva, e-mailre nem válaszol. 5 db. termék ára + postaköltség átutalva. (12000 Ft.) Sajnos én is úgy jártam mint sokan előttem. FELJELENTÉS megtörtént!!! A rendőri tájékoztatás szerint, ha több feljelentés érkezik, összevontan kezelik. Mindenképpen bűnügy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első levélváltás rendben megtörtént, majd telefon kikapcsolva, e-mailre nem válaszol. 5 db. termék ára + postaköltség átutalva. (12000 Ft.) Sajnos én is úgy jártam mint sokan előttem. FELJELENTÉS megtörtént!!! A rendőri tájékoztatás szerint, ha több feljelentés érkezik, összevontan kezelik. Mindenképpen bűnügy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első levélváltás rendben megtörtént, majd telefon kikapcsolva, e-mailre nem válaszol. 5 db. termék ára + postaköltség átutalva. (12000 Ft.) Sajnos én is úgy jártam mint sokan előttem. FELJELENTÉS megtörtént!!! A rendőri tájékoztatás szerint, ha több feljelentés érkezik, összevontan kezelik. Mindenképpen bűnügy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első levélváltás rendben megtörtént, majd telefon kikapcsolva, e-mailre nem válaszol. 5 db. termék ára + postaköltség átutalva. (12000 Ft.) Sajnos én is úgy jártam mint sokan előttem. FELJELENTÉS megtörtént!!! A rendőri tájékoztatás szerint, ha több feljelentés érkezik, összevontan kezelik. Mindenképpen bűnügy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hannasara0607 (316) (Vevő)
Negatív
2012.04.07. 20:44:45
1566332354
A vásárolt termék árát + postaköltséget átutaltam,de a termékeket nem küldte, emailre nem válaszol, a telefonszám nem él.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Trebucheut (103) (Vevő)
Pozitív
2012.04.07. 20:06:14
1557049601
Gyors és megbízható eladó, csak is ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bacsiildi54 (22) (Vevő)
Semleges
2012.04.07. 11:40:28
1566333026
A kapcsolatot sem tudtam felvenni vele, nem válaszol, telefonon nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez a felhasználó egy igazi csaló.Heteket vártam a termékre de a telefont sem volt hajlandó felemelni az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két terméket vásároltam tőle 8400 forintért,pénzt átutaltam ,termékeket nem küldte 2 hét elteltével sem.Látva a sok feldühödött , becsapott ember reakcióit ,szerintem ezt nem ússza meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eleinte sikerült felvenni vele a kapcsolatot, a megbeszéltek alapján át is utaltam a pénzt, de azóta nem lehet elérni, a termék sehol!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Üdv A klubban! -13600ft elég drága chatszoba!!! De még van 2 értékelés!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én már csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nem tudom azt elképzelni, hogy eleve egy ilyen jó értékelésekkel teletűzdelt eladó hirtelen minek művel ilyet. Ha korrektül aknázta volna ki ezt, akkor szerintem idővel jobban megtérül a dolog. Az ilyen csalók természetesen nem úszhatják meg szárazon, meg kell tanulniuk, hogy ezeknek a dolgoknak következményei vannak. Engem nem károsított meg sokkal, de már az ügy méretei miatt is csatlakozom a csoportos feljelentéshez, és erre buzdítok másokat is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiába vettem fel vele a kapcsolatot és utaltam neki előre a pénzt a termék nem érkezett meg és még csak választ sem kaptam a leveleimre!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.181345.bazsika06 (69) (Vevő)
Negatív
2012.04.06. 23:18:46
1565119025
Kedves Eladó!!! FELHÍVNÁM A FIGYELMÉT, HOGY A TEGNAPI NAPON MEGTÖRTÉNT A FELJELENTÉS A RENDŐRSÉGEN!!!!!! Amennyiben nem kapom vissza a teljes összeget, amit elutaltam, akkor találkozunk az eljárás során!! Kedves sorstársaim nyugodtan mehettek a rendőrségre, az ügy ellett indítva, minél többen teszitek meg a feljelentést annál jobb, meg összevont eljárás lesz!!! Szóval csak hajrá!! Ha kérdés van írjatok termékeim között (PORCELÁN LÓ ALATT)nyugodtan vagy vaterától kérhetitek az adataim!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eddig vártam, gondoltam bármi baj történhetett az eladóval, de mivel visszautalt 400!!! azaz 400Ft-ot a számlámra, gondolom nem történt semmi komoly baj vele. Írtam neki emailt, semmi választ nem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kérném szépen a vatera segítségét !Igen nagy számban vagyunk be csapva !Remélem nem történt baj az eladóval. Elég sokan buktunk sok ezret
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Negatív, az árut nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több hetet vártam a termék leütése után azonnal kifizetett árura.Eddig sem érkezett meg.Az eladó nem érhető el,a negatívjai meg gyűlnek.A vételár+ a postaköltség háromnegyed részér az eladó visszautalta.De akkor is negatív.Remélem lesz folytatása ennek a dolognak,hogy az eladó ennyi embert becsapott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hete elutaltam a pénzt,és sehol semmi.Bocs,de ez így nem korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt már több mint 2 hete átutaltam, terméket nem kaptam, emailemra nem válaszolt és a telefonja nem elérhető... Csaló... csak az az érdekes, hogy miért épp most kezdte ezt el, holott eddig rengeteg pozitív visszajelzése volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.03.20-án nyertem meg ezt a parfüm aukciót. Automatikusan küldött egy emailt a vatera, amin a "kedves" eladó neve és számlaszáma is rajta volt. A biztonság kedvéért írtam egy email-t neki, hogy egyeztessük az adatot. Érdekes módon arra pár órán belül reagált. Majd naívan elutaltam az összeget. Eltelt azóta több mint 2 hét, és a termék sehol; eladó elérhetetlen. És látom, hogy sorra kapja a negatív értékelést. pár napja a pénz 3/4 részét visszautalta.Ettől függetlenül NEGATÍV, SENKINEK SEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálatos módon én is bekerültem a számos átvert vásároló közé. Kritikán alulinak tartom ezt a hozzáállást az eladó részéről. A termék árának elutalásáig természetesen minden flottul ment, onnantól kezdve viszont a kommunikáció megszűnt, a termék a mai napig nem érkezett meg. A negatív értékelés mellett a vatera állásfoglalását figyelembe véve , akár rendőrségi feljelentést is teszek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálatos módon én is bekerültem a számos átvert vásároló közé. Kritikán alulinak tartom ezt a hozzáállást az eladó részéről. A termék árának elutalásáig természetesen minden flottul ment, onnantól kezdve viszont a kommunikáció megszűnt, a termék a mai napig nem érkezett meg. A negatív értékelés mellett a vatera állásfoglalását figyelembe véve , akár rendőrségi feljelentést is teszek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálatos módon én is bekerültem a számos átvert vásároló közé. Kritikán alulinak tartom ezt a hozzáállást az eladó részéről. A termék árának elutalásáig természetesen minden flottul ment, onnantól kezdve viszont a kommunikáció megszűnt, a termék a mai napig nem érkezett meg. A negatív értékelés mellett a vatera állásfoglalását figyelembe véve , akár rendőrségi feljelentést is teszek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árút jóhiszeműen kifizettem, már 2 hete várom, hogy megkűldje, se az email-jeimre nem reagál, a telefonja átmenetileg nem kapcsolható! Rengeteget vásároltam már a teszveszen, de még egy ilyen emberrel nem találkoztam, aki így eleszi a jóhiszemű emberek pénzét, és látom nem is kevés vásárlót károsítótt meg! Kérem vissza a pénzemet, vagy kűldje meg az árut amit vássároltam! Személyesen is elmennék, de sajnos a tesz az ő címét nem adja meg! De miért is nem? Kérem a pénzemet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.