gweinb (425) 77.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 597 | 1221 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 64 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 172 | 350 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 811 | 1635 adásvétel |
| Az eladóként kapott 495 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Előreutalással fizettem a termék árát. Terméket nem kaptam, se a pénzt nem utalta vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem várok én sem tovább...utaltam, árut nem kaptam, pénzt vissza nem kaptam, a felhasználó eltűnt... Vatera ügyfélszolgálat: Tájékoztatjuk, hogy a felhasználóval kapcsolatban a megkárosítottak csoportja közös feljelentést kíván tenni. Amennyiben részt kíván venni a közös feljelentésben kérjük küldje meg adatait részünkre és továbbítjuk Wilson01 felhasználó felé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem várok én sem tovább...utaltam, árut nem kaptam, pénzt vissza nem kaptam, a felhasználó eltűnt... Vatera ügyfélszolgálat: Tájékoztatjuk, hogy a felhasználóval kapcsolatban a megkárosítottak csoportja közös feljelentést kíván tenni. Amennyiben részt kíván venni a közös feljelentésben kérjük küldje meg adatait részünkre és továbbítjuk Wilson01 felhasználó felé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem várok én sem tovább...utaltam, árut nem kaptam, pénzt vissza nem kaptam, a felhasználó eltűnt... Vatera ügyfélszolgálat: Tájékoztatjuk, hogy a felhasználóval kapcsolatban a megkárosítottak csoportja közös feljelentést kíván tenni. Amennyiben részt kíván venni a közös feljelentésben kérjük küldje meg adatait részünkre és továbbítjuk Wilson01 felhasználó felé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem várok én sem tovább...utaltam, árut nem kaptam, pénzt vissza nem kaptam, a felhasználó eltűnt... Vatera ügyfélszolgálat: Tájékoztatjuk, hogy a felhasználóval kapcsolatban a megkárosítottak csoportja közös feljelentést kíván tenni. Amennyiben részt kíván venni a közös feljelentésben kérjük küldje meg adatait részünkre és továbbítjuk Wilson01 felhasználó felé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt rég elküldtem, a megvásárolt árut nem kaptam meg, semmilyen megkeresésre nem reagál. Úgy néz ki átvertek. Kérdésem a Vaterához, Ő miért csak az eladók érdekeit védi? A vevőket ki védi meg egy ilyen csalótól? Szerintem is baj van magával a rendszerrel, hogy ilyen megtörténhet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt rég elküldtem, a megvásárolt árut nem kaptam meg, semmilyen megkeresésre nem reagál. Úgy néz ki átvertek. Kérdésem a Vaterához, Ő miért csak az eladók érdekeit védi? A vevőket ki védi meg egy ilyen csalótól? Szerintem is baj van magával a rendszerrel, hogy ilyen megtörténhet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt rég elküldtem, a megvásárolt árut nem kaptam meg, semmilyen megkeresésre nem reagál. Úgy néz ki átvertek. Kérdésem a Vaterához, Ő miért csak az eladók érdekeit védi? A vevőket ki védi meg egy ilyen csalótól? Szerintem is baj van magával a rendszerrel, hogy ilyen megtörténhet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt rég elküldtem, a megvásárolt árut nem kaptam meg, semmilyen megkeresésre nem reagál. Úgy néz ki átvertek. Kérdésem a Vaterához, Ő miért csak az eladók érdekeit védi? A vevőket ki védi meg egy ilyen csalótól? Szerintem is baj van magával a rendszerrel, hogy ilyen megtörténhet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bobbi450sl (208) (Vevő)
Negatív
2012.04.06. 09:59:30
1565865392
Nem tudom elérni az eladót,nem küldi a kifizetett szemüvegeket.10.270-ft.Április 10.-én feljelentem a rendőrségen.Látom még nagyon sokan hozzám hasonlóan megjártuk.Kérek mindenkit hogy tegyen feljelentést,mert különben smmi nem fog gátat szabni a hasonló csalóknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bobbi450sl (208) (Vevő)
Negatív
2012.04.06. 09:54:27
1565857523
Több hete vásároltam 2 db szemüveget és elutaltam 10.270 ft-ot.Leveleimre,telefonjaimra nem válaszol.Úgy döntöttem hogy ha április 10.ig nem küldi a szemcsiket feljelentem a rendőrségen csalás büntette miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mint a mondásban- "Se pénz, se posztó" - Egy komoly csalóval állunk szemben, mert elegendő időt és lehetőséget kapott minden sértettől az üzletei rendbetételére! Ebből a dologból már rendőrségi ügy lesz, amiből a Vatera sem biztos hogy ki tudja vonni magát. Én is valószínű felfüggesztem egy ideig a tevékenységemet ezen a portálon, mert nem érzem, hogy mindent megtett volna a Vatera üzemeltetője ebben az esetben!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én is elutaltam a pénz, temészetesen sehol semmi, elején rendesnek tünt.:( A vatera tehetne ilyen ügyekben valamit, nem csak a jutalmat kéne bezsebelni, egyébként ezek után hanyagolom az eladást itt... ha még ennyire sem képesek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felesleges tovább várni az eladó nem reagál semmire én a pénzt elutaltam de azóta se történt semmi.Látom több embert is átvert,ezért óva intek mindenkit hogy vásároljon tőle!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ilyen esetekre miért nincs vmi biztosítás?(vaterának) A vatera mossa kezeit, lehet nem ártana egy kis publicitás, úgy látom kezd tömeges méreteket ölteni ez az ügy!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.181345.bazsika06 (69) (Vevő)
Negatív
2012.04.05. 17:35:37
1565107607
Kedves Eladó!!! FELHÍVNÁM A FIGYELMÉT, HOGY A MAI NAPON MEGTÖRTÉNT A FELJELENTÉS A RENDŐRSÉGEN!!!!!! Amennyiben nem kapom vissza a pénzem, akkor találkozunk az eljárás során!! Kedves sorstársaim nyugodtan mehettek a rendőrségre, az ügy ellett indítva, minél többen teszitek meg a feljelentést annál jobb, meg összevont eljárás lesz!!! Szóval csak hajrá!! Ha kérdés van írjatok termékeim között nyugodtan vagy vaterától kérhetitek az adataim!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy ilyen ember megérdemelné, hogy a pokolra kerüljön! Hogy lehet ennyi embert megvezetni?! Rettentően felbőszített! Most kitől kapom vissza a pénzem? Természetesen SENKITŐL! Följelenteném a rendőrségen, de édes kevés vagyok egyedül hozzá...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.remelem valaki el kapja a to..it.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de nekem is ugyanazt kell írnom mint az előző vásárlóknak, én sem kaptam meg a megnyert termékeket. Már elég idő telt el ahhoz hogyha akarta volna felvehette volna velem a kapcsolatot és el lehetett volna szépen is intézni ezt a dolgot, de nem volt hajlandó még az utolsó email-omra sem válaszolni. A telefont nem vette fel. Sajnos a pénzt átutaltam arra pedig mostmár ihatok hideg vizet, mint a többiek. Jó kis kaszálás volt ez neki beszedett pár százezret belőllünk. Remélem egész életére
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de nekem is ugyanazt kell írnom mint az előző vásárlóknak, én sem kaptam meg a megnyert termékeket. Már elég idő telt el ahhoz hogyha akarta volna felvehette volna velem a kapcsolatot és el lehetett volna szépen is intézni ezt a dolgot, de nem volt hajlandó még az utolsó email-omra sem válaszolni. A telefont nem vette fel. Sajnos a pénzt átutaltam arra pedig mostmár ihatok hideg vizet, mint a többiek. Jó kis kaszálás volt ez neki beszedett pár százezret belőllünk. Remélem egész életére
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de nekem is ugyanazt kell írnom mint az előző vásárlóknak, én sem kaptam meg a megnyert termékeket. Már elég idő telt el ahhoz hogyha akarta volna felvehette volna velem a kapcsolatot és el lehetett volna szépen is intézni ezt a dolgot, de nem volt hajlandó még az utolsó email-omra sem válaszolni. A telefont nem vette fel. Sajnos a pénzt átutaltam arra pedig mostmár ihatok hideg vizet, mint a többiek. Jó kis kaszálás volt ez neki beszedett pár százezret belőllünk. Remélem egész életére
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Undorító,szemét eladó! A számlaszámot azt mindjárt tudta küldeni.Remélem előbb vagy utóbb csücsülni fog az ilyen f.......Ezek után az ember meggondolja hogy vásároljon-e teszveszen !!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ismét csalódnom kellett! Második vásárlásom lett volna a Vaterán, de most már úgy gondolom az utolsó. Nagyon el vagyok keseredve, névnapi ajándékom lett volna a parfüm...Már a licit estéjén elutaltam a pénzt, emailt is írtam (rossz ómen volt, de nem hallgattam rá: először azt írta a freemail, hogy nem létező email cím, de aztán sikerült)Ezt követte sok-sok hívás telefonon,sikertelenül. Nem a pénzt kérném vissza, hanem a parfümöt küldd el. Légysziii!(Érthetetlen,nagyon jó eladó volt eddig)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Negatív. Elutaltam a pénzt, termék(ek) nem érkez(tek)ett meg. 15.130 ft a kukában landolt. Írtam egy emailt és ha van Önben annyi lelkiismeret akkor teljesíti a kérésemet. Bízom benne, hogy nem kell Önben csalódnom. Mindent leírtam az utolsó emailban. Tudom jól, hogy egy másik felhasználóval, vagy felhasználón kívül olvassa ezeket az értékeléseket és még nem késő ebből a helyzetből kilábalni, nem muszáj, hogy ez a csalás meghatározza a hátralévő életét. Kérem gondolkodjon el ezen és az emailomon
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Negatív. Elutaltam a pénzt, termék(ek) nem érkez(tek)ett meg. 15.130 ft a kukában landolt. Írtam egy emailt és ha van Önben annyi lelkiismeret akkor teljesíti a kérésemet. Bízom benne, hogy nem kell Önben csalódnom. Mindent leírtam az utolsó emailban. Tudom jól, hogy egy másik felhasználóval, vagy felhasználón kívül olvassa ezeket az értékeléseket és még nem késő ebből a helyzetből kilábalni, nem muszáj, hogy ez a csalás meghatározza a hátralévő életét. Kérem gondolkodjon el ezen és az emailomon
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Negatív. Elutaltam a pénzt, termék(ek) nem érkez(tek)ett meg. 15.130 ft a kukában landolt. Írtam egy emailt és ha van Önben annyi lelkiismeret akkor teljesíti a kérésemet. Bízom benne, hogy nem kell Önben csalódnom. Mindent leírtam az utolsó emailban. Tudom jól, hogy egy másik felhasználóval, vagy felhasználón kívül olvassa ezeket az értékeléseket és még nem késő ebből a helyzetből kilábalni, nem muszáj, hogy ez a csalás meghatározza a hátralévő életét. Kérem gondolkodjon el ezen és az emailomon
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt eltette, árut nem küldte. Negatív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt eltette, árut nem küldte. Negatív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt eltette, árut nem küldte. Negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sorstársaimhoz hasonlóan Sinkó Gábor (gweinb)engem is átvert! Vaterázást végleg befejeztem,és a legényt személyesen megkeresem aminek nem fog örülni azt garantálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket , a pénzt viszont átutaltam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.---3hete elutaltam a pénzt termék meg sehol... lehetetlen elérni...igazán visszautalhatná a pénzem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2880756.szilagyimiklosne84 (16) (Vevő)
Semleges
2012.04.04. 19:22:33
1565304863
sajnos negatív mert még a termék nem érkezett telefonja ki kapcsolva e-mailre nem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna!Ennyi!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom elég sokat vártam, szerencsére én nem utaltam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VISSZA A PÉNZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látom vagyunk itt egy páran akiket átba..ott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Remélem bevisznek az Askaban-ba
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vissza a pénzem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elutaltam azután semmi .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tizenkétezrem bánja
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.semmi sehol?????!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elutaltam az osszeget semmi reakcio!!!!!!hol van ez a mokus???!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kilianhu_t (741) (Vevő)
Negatív
2012.04.04. 14:56:37
1564320260
Sajnos eltűnt az eladó, ha jóhiszemű vagyok, amire az előzetes értékelései miatt számíthat, akkor remélem még előkerül és nincs komolyabb baja. Mivel a pénzem nála a termék sehol, az értékelésem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos ügy lessz ebből ha nem jelentkezik !!! Sem levélben sem telefonon nem lehet elérni !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.