gweinb (425) 77.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 597 | 1221 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 64 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 172 | 350 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 811 | 1635 adásvétel |
| Az eladóként kapott 495 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
5 tételt vettem az eladótól, családtagoknak, barátoknak, így még kellemetlenebb a dolog. Így nekem kell kárpótolnom őket. Bíztam benne, nem kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5 tételt vettem az eladótól, családtagoknak, barátoknak, így még kellemetlenebb a dolog. Így nekem kell kárpótolnom őket. Bíztam benne, nem kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hete fizettem ki a parfüm árát, de sajnos nem kaptam semmit.. Tudna segíteni valaki, hogy mit kell ilyenkor tenni? Több parfümöt is kifizettem..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hete fizettem ki a parfüm árát, de sajnos nem kaptam semmit.. Tudna segíteni valaki, hogy mit kell ilyenkor tenni? Több parfümöt is kifizettem..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hete fizettem ki a parfüm árát, de sajnos nem kaptam semmit.. Tudna segíteni valaki, hogy mit kell ilyenkor tenni? Több parfümöt is kifizettem..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csillag554 (160) (Vevő)
Negatív
2012.04.04. 11:59:12
1565344856
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Telefon kikapcsolva, nem lehet vele felvenni a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csillag554 (160) (Vevő)
Negatív
2012.04.04. 11:58:49
1565128445
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Telefon kikapcsolva, nem lehet vele felvenni a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pauldemac_t (23) (Vevő)
Negatív
2012.04.04. 10:07:18
1559505626
Az eladó e-mailekre nem válaszol. Telefonon elérhetetlen.A termék vételárát időben átutaltam tőlem a bank leemelte az összeget.Azt gondolom egy ilyen eldónak semmi keresnivalója a Vaterán.A piactér eladóinak és vevőinek ez a legrosszabb reklám. Senkinek nem ajánlom. Javaslom az eladót kizárni. "paulmack"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pauldemac_t (23) (Vevő)
Negatív
2012.04.04. 10:05:14
1557709730
Az eladó e-mailekre nem válaszol. Telefonon elérhetetlen.A termék vételárát időben átutaltam tőlem a bank leemelte az összeget.Azt gondolom egy ilyen eldónak semmi keresnivalója a Vaterán.A piactér eladóinak és vevőinek ez a legrosszabb reklám. Senkinek nem ajánlom. Javaslom az eladót kizárni. "paulmack"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénz utalása után eltünt üzenetre nem válaszol,telefonon elérhetetlen. Mindenki kerülje. Ha egy héten belül nem jön megkeresés vagy a pénz a bankszámla alapján feljelentem a rendőrségen csalásért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1magiszter (266) (Vevő)
Negatív
2012.04.03. 23:42:52
1563861848
A pénz átutalva, a többi néma csend.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BrutyoJanos (19) (Vevő)
Negatív
2012.04.03. 16:51:08
1564319975
Az összeget átutaltam, Erről értesítettem. Az árú azóta sem érkezett meg és el sem lehet érni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elado mint sokan masokat engem is atvert, lelepet a penzemmel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Aelado mint sokan masokat engem is atvert, lelepet a penzemmel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megkeresésre nem válaszolt,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 db ,,KINGSTON DataTravaler 100G2 16GB.1 Ft.-ról N.MÁ.!,, aukciót nyertem meg. Átutaltam a termékek árát+postát. / összesen 12 720 Ft/ Sokáig semmi, se csomag se pénz... Ezután elérhetetlen volt! Tegnap kaptam átutalást 11 450 Ft-ról. 1 270 Ft-al kevesebbet. Jó lenne ha a maradék tartozását is visszautalná!!!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 db ,,KINGSTON DataTravaler 100G2 16GB.1 Ft.-ról N.MÁ.!,, aukciót nyertem meg. Átutaltam a termékek árát+postát. / összesen 12 720 Ft/ Sokáig semmi, se csomag se pénz... Ezután elérhetetlen volt! Tegnap kaptam átutalást 11 450 Ft-ról. 1 270 Ft-al kevesebbet. Jó lenne ha a maradék tartozását is visszautalná!!!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos én is egy vagyok a sok közül, fizettem, terméket nem kaptam. Lehet, hogy jó bulinak tűnt a kedves eladónak a sok ember lehúzása, de, hogy ezt megússza azt kétlem. Ha mindenki megteszi a feljelentés ellene (én biztosan), akkor keservesen bánni fogja ezt a húzását.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 db ,,KINGSTON DataTravaler 100G2 16GB.1 Ft.-ról N.MÁ.!,, aukciót nyertem meg. Átutaltam a termékek árát+postát. / összesen 12 720 Ft/ Sokáig semmi, se csomag se pénz... Ezután elérhetetlen volt! Tegnap kaptam átutalást 11 450 Ft-ról. 1 270 Ft-al kevesebbet. Jó lenne ha a maradék tartozását is visszautalná!!!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sarosi_eniko (1147) (Vevő)
Negatív
2012.04.03. 10:26:32
1563861317
Szerencsére én csak egy termék árát és postaköltségét buktam el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte a megrendelt terméket, az emailra sem válaszolt, pedig a pénzt elutaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos bízva az eladóban elöre utalással "vásároltam" Az első e-mailt visszaigazolta azóta elérhetetlen. Az értékeléseket látva biztos, hogy nem volt a birtokában a sok eladásra hiredetett termék. Tanulság számomra : sok 1-ft-os aukció nagy mennyiségű termék, rövid lejárat, NE vásárolj!(ne utalj előre)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kb 2 Hete vettem egy parfümöt, az árát elutaltam a postázási címemet megadtam. Erre még reagált is, de a parfüm azóta is várat magára. Azóta sehol nem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az összeget elutalam , címet megírtam , válasz e-mailben megírta hogy köszöni + Elnézést kérek a késedelmes válaszolásért(rengeteg levél,kevés idő)! A termék azóta sem érkezett meg , semmire se válaszol .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt elutaltam, én is hiába várom a terméket! Partner elérhetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.FIGYELEM! MINDNEKI AKIT GWEINB MEGKÁROSÍTOTT! Írjon egy levelet a vaterának, hogy adja meg Wilson01 elérhetőségét! ott gyülekezünk! Legfelül nyomd meg hogy SEGÍTSÉG majd ha betöltött bal oldalt a KAPCSOLATFELVÉTEL menüpontot és ott a főtéma 5-ik majd altéma 1-sőt ha megnyomod akkor onnantól menni fog! Meg kell említeni, hogy megkárosított gweinb és Wilson01 elérhetőségét szeretnénk megkapni. A vatera elküldi a további teendőket. Gyülekezni a hirdetéseim közt hirdetett xbox360-as játéknál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2012.03.19-én utaltam 2200Ft-ot a KINGSTON DataTravaler 100G2 8 GB pendriv-ra amit emailban megírtam neki,hogy az átutalás megtörtént. Jött az email 03.21-én,hogy "Elnézést kérek a késedelmes válaszért(rengeteg E-mail,kevés idő)de szorgalmasan adminisztrálok.Köszönöm a címet."Felháborodottan olvasom,hogy sokunkat átvert.Feljelentést fontolgattam,mikor ma 1290Ft érkezett a OTP-s számlára.Közleményben ez volt"2900 KOMÁROM ÉRDLIKÁNYOS U.10 IMRE LÁSZLÓ GWEINB". Felháborító, ez a pofátlanság teteje.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.emigrantes_a (147) (Vevő)
Negatív
2012.04.02. 17:22:44
1565337083
A pénzt átutaltam, de természetesen én is hiába vártam a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2775422.mrbencsikg90 (6) (Vevő)
Semleges
2012.04.02. 16:45:51
1566326618
Nem sikerült felvenni a kapcsolatot, szerencsére nekem pénzem nem bánja, elállok a termék megvételétől. 500 + vélemény mégis rendes eladót tükröz vissza, ezért remélem nem történt komolyabb dolog vele az elmúlt 1 hónapban. Sajnálom azokat akik előre utaltak...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5 tételt vettem az eladótól, családtagoknak, barátoknak, így még kellemetlenebb a dolog. Így nekem kell kárpótolnom őket. Bíztam benne, nem kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több termék vásárlása után átutaltam a pénzt , de lelépett!!!!!!!!!!! Jelentős összegről van szó ,ami önmagában bűncselekmény ,de amennyiben többen jelentjük fel onnan fogva folyamatosan , nyereségvágyból minimum csalás büntette remélem a mennyiség miatt megáll az előzetes letartóztatás is a bűnismétlés miatt , főleg ,ha visszaeső . Minél többen kéne feljelenteni plusz remélem utána a vatera is beperli hitelrontás miatt az sok számjegyű lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden sértettnek! a [email protected] címen léphettek kapcsolatba velem a feljelentéssel kapcsolatban! Minden károsultnak javaslom, hogy vegyen részt az eljárásban! Az eladó nem válaszolt bár jelen termék árát nem utaltam át, de egyik másik termékkel kapcsolatban megkárosított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom a csoportos feljelentéshez! Csalónak tűnik, levelemre nem válaszol,kivan kapcsolva a telefonja! A pénzem bánja,és hogy ilyen emberek vannak itt a vaterán! Szégyen.. Remélem ez ügyben valaki kitalál valami okosat! Az ilyen csaló nem való erre az oldalra Csinálj valamit KEDVES VATERA.HU!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a leveleimre nem kaptam választ, tovább már nem tudok várni, így a termékre nem tartok igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A telefonja folyamatosan kivan kapcsolva.Nem lehet vele felvenni a kapcsolatot.Elállok a vásárlási szándékomtól.Nem tartok igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csalónak tűnik!!! Én is bedőltem a sok pozitív értékelésének. Az első levelemre még válaszolt. Megadta a nevét: Sinka Gábor és egy OTP-s számlaszámot, elkérte a postázási címem. 2012.03,21.-én elutaltam a pénzt, azóta semmi, e-mailra nem válaszol, telefonja kikapcsolva (két tétel, egy ugyanilyet vettem tőle a TeszVeszen is, oda is beleírom, összesen 7,784 Ft.). Én is csatlakoznék a csoportos feljelentéshez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eltonjohn88 (465) (Vevő)
Negatív
2012.04.02. 12:05:42
1566332360
Pénzt elutaltam,áru nincs, Barátunk eltűnt! Mint írtam, Meg leszel....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eltonjohn88 (465) (Vevő)
Negatív
2012.04.02. 12:05:05
1566332342
Pénzt elutaltam,áru nincs, Barátunk eltűnt! Mint írtam, Meg leszel....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eltonjohn88 (465) (Vevő)
Negatív
2012.04.02. 12:03:31
1566332300
Pénzt elutaltam,áru nincs, Barátunk eltűnt! Mint írtam, Meg leszel....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csalónak tűnik!!! Én is bedőltem a sok pozitív értékelésének. Az első levelemre még válaszolt. Megadta a nevét: Sinka Gábor és egy OTP-s számlaszámot, elkérte a postázási címem. 2012.03,21.-én elutaltam a pénzt, azóta semmi, e-mailra nem válaszol, telefonja kikapcsolva (két tétel, egy ugyanilyet vettem tőle a vaterán is, oda is beleírom, összesen 7,784 Ft.). Én is csatlakoznék a csoportos feljelentéshez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénzt utaltam, terméket nem kaptam. Szerintem mostanság kicsit sok a "radicsgéza"-féle csaló, itt a Vaterán. Nem tudom terveznek-e vmit ellene??? Csatlakoznék a csoportos feljelentéshez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.181345.bazsika06 (69) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 23:34:05
1565117225
Az utalás megtörtént még 2012.03.23-án.. azóta semmi reakció, se telefon, se email, semmi.. nekem és az öcsémnek 42.000 Ft-unk bánja!!! A többi értékeléssel várok, kapott 1 hét türelmi időt, ami most 2012.04.04-én lejár... ha addig nem utalja vissza a termék árát, akkor csatlakozom az előttem szólókhoz és rendőrségi feljelentés lesz belőle!!!! És nagyon ajánlom neki, hogy az legyen a minimum, hogy a vételárat visszautalja!!! Eddig nem ajánlom senkinek, de ezen még változtathat a kedves eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pénz elutalva, áru sehol. Csatlakoznék a csoportos fejlelentéshez!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.