gweinb (425) 77.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 597 | 1221 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 64 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 172 | 350 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 811 | 1635 adásvétel |
| Az eladóként kapott 495 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére én nem jártam úgy, mint a többség,az elején még válaszolt, de addig nem jutottunk el hogy megadja a számlaszámát(hála istennek), így nem tudtam elutalni, amit buktam is volna.Levelekre nem válaszol, elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Se termék, se pénz! E-mailre nem válaszol, telefonon elérhetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már két hete elutaltam a pénzt,és semmi.Eleinte még az e-mailre válaszolt,és a telefont is felvette,de napok óta semmi!Én is csatlakoznék a feljelentéshez,és reménykedem benne,hogy a vatera érdemben lép a ügyben!!!!! A minimum az hogy mindenki visszakapja a pénzét!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vatera a maga részéről -remélhetőleg- INNAKTÍVVá teszi majd az eladót, mi meg intézkedhetünk a rendőrégen! Megint egy csalóba futottam bele! Már másodszor járom meg úgy, hogy Profi, közel 100%-os eladó termékére licitálok és sem pénzt, sem árút nem kapok vissza!Én ,,csak" 10.000 Ft-ot buktam!! Ez már GÁZ!A Vatera csapata oda figyelhetne jobban arra, hogy szűrje a csalókat! Hol lehet csatlakozni acsoportos feljelentőkhöz? Fórumban valaki meg tudná adni?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megint egy csalóba futottam bele! Már másodszor járom meg úgy, hogy Profi, közel 100%-os eladó termékére licitálok és sem pénzt, sem árút nem kapok vissza!Én ,,csak" 10.000 Ft-ot buktam!! Ez már GÁZ!A Vatera csapata oda figyelhetne jobban arra, hogy szűrje a csalókat! Hol lehet csatlakozni a csoportos feljelentőkhöz? Fórumban valaki meg tudná adni?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megint egy csalóba futottam bele! Már másodszor járom meg úgy, hogy Profi, közel 100%-os eladó termékére licitálok és sem pénzt, sem árút nem kapok vissza!Én ,,csak" 10.000 Ft-ot buktam!! Ez már GÁZ!A Vatera csapata oda figyelhetne jobban arra, hogy szűrje a csalókat! Hol lehet csatlakozni a csoportos feljelentőkhöz? Fórumban valaki meg tudná adni?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megint egy csalóba futottam bele! Már másodszor járom meg úgy, hogy Profi, közel 100%-os eladó termékére licitálok és sem pénzt, sem árút nem kapok vissza!Én ,,csak" 10.000 Ft-ot buktam!! Ez már GÁZ!A Vatera csapata oda figyelhetne jobban arra, hogy szűrje a csalókat! Hol lehet csatlakozni a csoportos feljelentőkhöz? Fórumban valaki meg tudná adni?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén utaltam 4960Ft-ot amint megnyertem a terméket, de árut azóta se kaptam! Csatlakozom a csoportos feljelentéshez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Se pénz, se áru. Írtam a Vaterának az esetről. Csoportos feljelentés ügyében lépéseket tettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Se pénz, se áru. Írtam a Vaterának az esetről. Csoportos feljelentés ügyében lépéseket tettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Se pénz, se áru. Írtam a Vaterának az esetről. Csoportos feljelentés ügyében lépéseket tettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket, pedig március 19 utaltam. Lépéseket teszek az ügyben.Megbízhatatlan, csaló!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom a csoportos feljelentéshez. Ez egy szélhámos és egyre több van belőlük. A rendőrség az internetes csalások nagy részét felderíti annál inkább minél nagyobb összegben követik azt el. Tapasztalatból mondom....Ezért mindenki akit átvert csatlakozzon a feljelentéshez!!!Olvassátok az első negatívot adott felhasználó értékelését és csatlakozzatok!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:24:30
1565119934
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:24:05
1565123573
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:23:44
1565117681
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:23:17
1563863534
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:22:47
1563863441
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:22:20
1563863321
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:21:50
1563862532
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moncsika1986 (199) (Vevő)
Negatív
2012.04.01. 15:21:18
1565096975
Szintén zenész..... a termékeket nem kaptam meg 22000 Ft lett elutalva, emailre nem válaszolt, telefon kikapcsolva. Ebből is feljelentés lesz, remélem számíthatunk a vatera segítségére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárolt terméket a mai napig nem kaptam meg. A telefonon és a megadott e-mail címen nem érhető el az eladó. A meghirdetett termék valószínűleg nem is volt a birtokában az eladónak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kifizettem 2 terméket+postaköltséget de az eladó nem küldte el őket. Utalás előtt még el lehetett érni akkor azt mondta hétfőn küldi. Hétfőn beszéltem vele megint akkor meg azt,hogy nincsenek meg még a termékek. Persze ezt a termékek adatlapján nem tüntette fel és az első telefonhívásnál (utalás előtt) sem említette. Olyan termékeket árul ami nincs is a birtokában! Azóta nem veszi fel a telefont,levelekre nem reagál. Ebből feljelentés lesz! Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kifizettem 2 terméket+postaköltséget de az eladó nem küldte el őket. Utalás előtt még el lehetett érni akkor azt mondta hétfőn küldi. Hétfőn beszéltem vele megint akkor meg azt,hogy nincsenek meg még a termékek. Persze ezt a termékek adatlapján nem tüntette fel és az első telefonhívásnál (utalás előtt) sem említette. Olyan termékeket árul ami nincs is a birtokában! Azóta nem veszi fel a telefont,levelekre nem reagál. Ebből feljelentés lesz! Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos csak csatlakozni tudok!Telefon kikapcsolva e-mail-ekre nem válaszol.Nálam nagyobb károsultak is vannak mert az én esetemben 6100 Ft-ról van szó.Ezzel az összeggel hiába fontolgatok további lépéseket,viszont ha többen is bejelentést tennénk annak már remélhetőleg lenne hatása!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Valami történt az eladóval, de ez engem nem érdekel. Ez csalás amit csinál és ha a héten nem kapom vissza a pénzem jogi lépéseket fogok kezdeményezni. Ezt javaslom valamennyi károsultnak! Lehúzta az én pénzemet is. CSALÓ! senki ne licitáljon ennél az embernél! Ez nem marad büntetlenül. A többi károsult a [email protected] on léphet velem kapcsolatba ha további lépéseket szeretne kezdeményezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem küldte a terméket pedig rég utalta a pénzt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem kaptam meg a terméket a pénzt átutaltam még 19-én de sajnos se levélre se telefont nem veszi fel se a pénzt nem küldte vissza .NEM AJÁLOM SENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.előreutalással lehetett fizetni,(márc 24.) de még nem küldte a terméket. A telefonja kivan kapcsolva ,emailre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.spiritozo_a (27) (Vevő)
Negatív
2012.03.31. 16:16:19
1563384473
Se pénz se posztó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször kerestem telefonon, e mail-ben, a telefonja kikapcsolva, írásban nem reagál.A feltételeket címközlés, előre utalás teljesítettem. Szeretném elkerülni a további lépéseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször kerestem telefonon, e mail-ben, a telefonja kikapcsolva, írásban nem reagál.A feltételeket címközlés, előre utalás teljesítettem. Szeretném elkerülni a további lépéseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször kerestem telefonon, e mail-ben, a telefonja kikapcsolva, írásban nem reagál.A feltételeket címközlés, előre utalás teljesítettem. Szeretném elkerülni a további lépéseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször kerestem telefonon, e mail-ben, a telefonja kikapcsolva, írásban nem reagál.A feltételeket címközlés, előre utalás teljesítettem. Szeretném elkerülni a további lépéseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.