Returntoys (538) 97.53%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 552 | 926 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 84 | 110 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 650 | 1051 adásvétel |
| Az eladóként kapott 618 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom gyors,pontos,kommunikatív partner. Nagyon köszönöm! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aramitama_a (74) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 17:19:07
1835706809
Minden rendben ment, köszönöm a lehetőséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó! Csakis +++++++! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó! Csakis +++++++! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó! Csakis +++++++! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó!++++++++++++Köszönöm! Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó!++++++++++++Köszönöm! Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó!++++++++++++Köszönöm! Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Sok + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek a vele való üzletkötést!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sprintercdi (62) (Vevő)
Pozitív
2013.12.16. 20:18:50
1835575136
Köszönöm maximálisan elégedett voltam!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó valójában nem rendelkezett a fix áron kínált termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csillagom85 (59) (Vevő)
Pozitív
2013.12.13. 11:05:46
1836755402
Minden rendben ment, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teszvatmail (479) (Eladó)
Pozitív
2013.12.12. 10:02:35
1827712808
A terméket időben kifizette, a terméket időben feladtam, szerintem minden rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálatosan "kommunikációs hiba"miatt meghiusult az adásvétel:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsaklin1980 (64) (Vevő)
Pozitív
2013.12.11. 19:59:18
1830465551
minden rendben volt, gyors korrekt eladó csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hiába volt a sikeres a licitem, az eladó nem biztosította a terméket, mert más webáruházban lett eladva a termék, de a vateráról még nem sikerült törölnie.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,kedves vásárló.Mindenkinek szívből ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett! Minden rendben zajlott. Az eladót csakis pozitivan tudom értékelni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON KORREKT AJÁNLOM MINDENKINEK. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. csakis ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.audinistvan (82) (Vevő)
Pozitív
2013.12.02. 17:58:20
1806916073
Minden rendben,Korrekt Vaterás. Ajánlom. Üdv. István
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos olyan terméket hirdetett ami már elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem volt készleten
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minimano1104 (991) (Eladó)
Pozitív
2013.12.01. 08:01:04
1797081824
Minden rendben zajlott, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.strassereva (180) (Vevő)
Pozitív
2013.11.30. 23:20:02
1823386895
Megbízható eladó, mindenkinek ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó jelezte, hogy nincs raktáron, korrekt módon jelezte, hogy hol tudom megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kikisztina (26) (Vevő)
Semleges
2013.11.29. 14:34:25
1826304023
Az eladó nem jelzi a termék adatlapján, hogy csak sikeres beszerzés után tudja a terméket ténylegesen eladni, csak vételi opciót árul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.