435971.zsoceee_v (1094) 98.41%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1112 | 1521 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 49 | 50 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1179 | 1590 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül jó vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet korrekt volt, ennyi pénzért nyilván nem igazi parfümöt adtak el, de erre számitottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbizhato partner! Ajanlom! Koszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.allicsnaygso (38) (Vevő)
Pozitív
2009.02.28. 20:11:26
125350892
minden rendben zajlott,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
929478.Matrix91_a (46) (Vevő)
Pozitív
2009.02.28. 17:13:25
132055269
Gyors, megbízható, az illat kiváló, eredeti parfümöt árul.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szoszimoni33 (63) (Eladó)
Pozitív
2009.02.28. 15:52:49
126728667
minden renbe volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
712127.puskitamas (53) (Vevő)
Pozitív
2009.02.28. 09:38:52
131747346
pontos korrekt ajánlom mindnekinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Minden rendben volt! Jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.610008.joombie_v (117) (Vevő)
Pozitív
2009.02.28. 08:27:23
129774118
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors-pontos korrekt, csak ajánlani tudom mindenkinek és köszönöm! Sok ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors-pontos korrekt! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.444050.nemethrobert89 (0) (Vevő)
Pozitív
2009.02.27. 09:43:44
131747348
közbejött valami... az én hibámból nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.444050.nemethrobert89 (0) (Vevő)
Pozitív
2009.02.27. 09:41:45
132777256
Köszönöm! Gyors és megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
JÓ VATERÁS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors partner, zokkenomentesen ment az adasvetel! Koszi a parfumot! Mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, pontos. Bátran ajánlom! Csupa+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
237604.beacska66_v (19) (Vevő)
Pozitív
2009.02.25. 09:06:20
127881077
Korrekt rendes eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.224640.pplm_v (819) (Eladó)
Pozitív
2009.02.25. 08:07:14
126700437
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben, pontosan zajlott a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors-mint mindig! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a partner megbízható, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizo elado
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt eladó. Az adásvétel megtörtént. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SanyiSzaki57 (148) (Vevő)
Pozitív
2009.02.23. 18:41:18
128844204
Minden rendben ment!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, megbízható vaterás eladó. Szívesen vásárolok tőle. Ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt,korrekt, pontos eladó. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korsosattila07 (67) (Vevő)
Pozitív
2009.02.23. 15:52:08
127562283
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben megtörtént. A parfüm minősége lehetne jobb (tartósabb), de ennyi pénzért ne várjunk mást. Legközelebb mást terméket próbálok ki, hátha azzal nagyobb szerencsém lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.871287.amycica01_v (93) (Vevő)
Pozitív
2009.02.23. 11:02:19
130036461
Maximálisan meg vagyok elégedve! Mindenkinek ajánlom és köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható vaterás, szép termék. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment+++++++++++++++Üdv Tibi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut gyorsan megkaptam. Nagyon örültem neki. Kedves, megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dutchvictor (114) (Vevő)
Pozitív
2009.02.22. 22:09:37
130701032
Korrekt partner ! Mindenkinek ajánlom! +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Rendkívül rugalmas partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem tudtam átvenni
Másik fél: Többszöri megkeresés után sem tudta átvenni a terméket munkája miatt. Postán pedig nem kéri. A jutalékot ki kellett fizetnem! Értékelést sokáig azért nem készítettem, mert ígérte, hogy köv. héten jelentkezik. Az e-mail cím, ami meg van adva, nem él. Az összes küldött levél visszajött!!!! Ezek után úgy gondolom, hogy nekem nem jár a semleges!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors partner, minőségi áruval. Köszi szépen! :) Maximálisan ajánlom!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható vaterás ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors volt, csak másra számítottam.
Másik fél: Nem tudom, hogy mi volt a problémád, mivel egy szóval sem jelezted, hogy bármi lenne. Nem tudom, hogy mire számítottál, de ha olyan nagy gondod volt, hogy semlegest kellett adnod, akkor talán jelezhetted volna, és tudtunk volna megoldást találni rá!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
