papadoc_a (102) 98.11% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 104 | 113 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 112 | 121 adásvétel |
| Az eladóként kapott 16 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
133185.smimke (121) (Vevő)
Negatív
2005.10.01. 09:01:30
2497025
Több száz km-röl mentem Budapestre, míg Ő a város másik felébe se volt hajlandó eljönni. Ez több időpontkérésnél is meghiúsult, mondván: „így is olcsón adta az árut, ezzel még több veszteség éri”.
Nem ajánlom senkinek, nem jó Vaterás!
Másik fél: A tisztelt partner által leírtak valósak.Mindössze egyetlen dolgot felejtett el az értékelésbe beírni, - mégpedig azt, hogy a hirdetés szerint az áru elszállítása a vevő feladata.Valamint azt, hogy elvárta volna, hogy az ezer forintos árut kb. ugyanekkora utazási költséggel vigyem el egy általa megjelölt találkozási pontra. Ha ehhez hozzáteszem, hogy eljött több mint 200 km-t, de plusz 20 km-t már nem volt hajlandó, akkor nem igazán értem mit várt volna tőlem.Ja- és még egy adalék,- az első kapcsolatfelvételnél felmerült a futárszolgálat igénybevétele, ám Ő a szállítási költséget sokallotta.Részemről ennyi és ezzel együtt sajnálom, hogy így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, javaslom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül megértő, korrekt partner. Igazán jó lett volna, ha én is így tudok eljárni vele szemben, de váratlan, elháríthatatlan költségem merült fel, ami az üzleti kapcsolatunkat meghiúsította. Megértését tisztelettel köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
42957.1stMoxeR_v (45) (Vevő)
Pozitív
2005.02.12. 17:58:44
364400
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper pozitív! Ilyen empatikus készséggel megáldott emberkével csak ritkán találkozik a vevő! A legelső szóra tudomásul vette mozgássérültségemet, s segítő szándékáról biztósított, oly formában, hogy házhoz szálítja az árút! Köszönet neki érte! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment !! Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljes mértékben korrekt partner,már másnap itt volt az áruért 100km távolságból.Sajnos saját hibám miatt nem tudtuk kipróbálni a terméket, emiatt garanciát vállaltam rá, és ha nem müködik természetesen visszavásárolom. Mindenkinek ajánlani tudom, ajánlásom teljes mértékben pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt,segítőkész parner.Mindenkinek ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció korrekten lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, pontos, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos a termék nem felelt meg a vevő céljainak..Ettől függetlenül ajánlom bárkinek ,korrekt ,gyors volt a kapcsolatfelvételben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A meghirdetett Schneider Tv nem Schneider , nem Virtual dolby-s , és nem a képen látható ezüst színű .( A grafit szürke az eladó szerint fekete )
300 Km-ről küldtem érte autót + telefon . Költség van Tv nincs . Nagyon nem javaslom az eladót
Másik fél: Telefonon már eleget vitatkoztunk, ám az igazsághoz hozzátartozik, hogy a kedves vevő valóban 300 km-ről állapította meg, hogy a TV nem az aminek hirdettem. A szállítással megbízott személy láthatta a valóságot. Arról pedig igazán nem tehetek, hogy a kedves vevő a grafitszürkét összetéveszti az ezüsttel, még akkor is ha a fotón valóban ezüst szerepel, de a leírásban grafitszürke van, ami meg még nem is fekete.Sajnálom a félreéertés miatti kellemetlenségét. Igy sajnos az üzlet meghiusult.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minde oké volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Padadoc Úr kézségessen segitett az átvétel vonatkozásában.Mindekinek tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.Jó helyen lesznek,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
26057.SZUPER-AUKCIÓ (59) (Eladó)
Pozitív
2003.06.05. 12:50:45
361573
Minden rendben volt ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
54050.PC-Aukcio (40) (Eladó)
Pozitív
2003.06.02. 08:20:34
354667
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
