debrecenilany (32) 92.11% felhasználó összefoglaló oldala

92.11% pozitív visszajelzés
(35 Felhasználó adta)
92.11% pozitív visszajelzés
(35 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 35 44 adásvétel
Semleges: 8 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 46 55 adásvétel
Az eladóként kapott 35 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.11.02.
Utolsó belépés: 2015.07.23. 09:56
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

reor818 (159) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.06.01. 22:09:09

Termékkód

1456318612

Minden rendben ment megbízható eladó:) csak ajánlani tudom+++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

19717007.bee-em (42) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.05.26. 16:12:18

Termékkód

1453912947

Kedves, korrekt vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom!:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

robbyt (1034) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.05.21. 07:12:27

Termékkód

1455599224

170 km-t kellett utaznom hogy kiderüljön az árut nem a leütési áron adja, hanem 10-szereséért. Mint elmondta a vatera jutalékát szerette volna megspórolni. Állítólag közölte is velem e-mailben hogy mennyi a tényleges ár. Az e-mailt persze nem tudta megmutatni. A benzinköltségemet részben megtérítette. A hiányzó rész megtérítését is igérte átutalással. Ez azóta sem történt meg. A felhasználó neve ellenére nem debreceni, csak sokat jár Debrecenbe. Ez nem ugyanaz. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Igazából szóra sem akartam méltatni ez az egészet,de úgy felmérgesített!!!Elmondanám ,hogy igen nem vagyok Debreceni,de minden csomagot ott adok fel és önnel is ott lett megbeszélve maga erősködött,hogy kijön ide és azt mondta amúgy is dolga van Debrecenben ehhez képest volt pofája 170 km-et írni és egy munkanélkülivel ki fizettetett 4000 forintot mikor minden forint számít nekem és mikor 24 km-et tett meg csak potyára!!Arról nem is beszélve,hogy egy hasonló tk csomagot megvett 10.000-ért honnan a fenéből gondolta,hogy 1500 ért én oda adom elírtam az árat egy 0-val!!Remélem az életben többet nem látom magát!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

-Nitta- (2950) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.05.12. 20:21:46

Termékkód

1456599459

Megbízható, pontos partner, mindenkinek ajánlom!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mc5skunk (264) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.07.30. 00:28:19

Termékkód

149552969

Minden rendben volt, köszi a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2. oldal / 2 összesen
Oldalszám