katimacko (245) 98.04% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 250 | 267 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 261 | 279 adásvétel |
| Az eladóként kapott 129 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
14432689.menke2_t (46) (Vevő)
Pozitív
2010.05.13. 10:13:50
1008084422
Minden renben csak ajánlani tudom,POZITÍV++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett az előre megbeszélt időre. (Valóban két hét telt csak el a termék megérkezéséig). Az eladó nagyon kedves, megbízható. Jó kapcsolattartó. A termék a leírtaknak megfelelt. Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lebonyolítás időtartamára 5 helyett 10 pontot adnék.Másnap már itt volt a termék.Nagyon kedves,megbízható, pontos, segítőkész eladó.Immáron harmadjára vásárolok tőle,és sok sok ++++++A termék meg csúcs valóban!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, kitűnő termékkel! Bátran ajánlom, maximálisan pozitív! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon-Nagyon rendes,iszonyú gyors volt,és nagyon ott van aGps,köszönöm.++++++++Mindenkinek ajánlom,de tényleg!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható,gyors partner. Nálam már a kedvencek közt szerepel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet egy kis késéssel, de létrejött. Az eladó korrekt volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15919675.labi71_t (3) (Vevő)
Pozitív
2010.03.09. 20:32:10
881275201
Az üzlet nem jött létre az én "hibámból"(nem kaptam meg a fizetésemet) az értékelés azért pozitív mert felhívtam az eladót és megétette!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, segítőkész, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokat kellet várni rá ,de jó a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsuzsanna68 (467) (Vevő)
Pozitív
2010.02.26. 12:32:34
891887550
Köszönöm szépen minden rendben ment! Korrekt, eladó!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sokat kellett várni,de megérte!Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.misi19830702 (55) (Vevő)
Pozitív
2010.02.16. 20:04:48
902728137
Nagyon korrekt, rugalmas és gyors partner, csak ajánlani tudom mindenkinek. Sok-sok +++++++++++++++++++. U.i.: nagyon köszönöm, kurva jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét pozitív! Korrekt jó nála vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész, megbizható, pontos eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos eladó az áru minősége megfelel a leirtaknak ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész, abszolút megbízható partner. Az általam hibásnak vélt készüléket azonnal kicserélte. És még a GPS is nagyon szuper! Köszi mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben mindent megkaptam.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlották a terméket, de ez még jobb mint amit vártam.Köszönöm a segítséget is, külön a gyorsaságot.csakis ajánlani tudom a felhasználót!!!!!!Sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Megbízható, pontos! A GPS szuper! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, pontos eladó. Szuper termék!!! Mindenkinek csk ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, rendes partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csúcs szuper a termék,korrekt eladó,kapcsolattartó!!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper terméket kaptam. Bár a külföldi nem érkezett meg, de az eladó nagyon segítőkész volt és azonnal pótolta! Sok+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Miden rendben ment, gyors megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Kicsit nehezen ért ide a termék, de minden rendben van vele. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt, segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész,megbízható kiváló partner:) A hibás -vagy csak általam hibásnak vélt - gps-t azonnal kicserélte.Csakis ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,segítőkész Eladó!A postával van gond!Másfél hónapra rá kaptam meg a csomagot.Aki ajándéknak szánja,ezt számítsa bele,de ha szerencséje van,esetleg hamarabb megkapja.A GPS csúcs szuper!!!:)Abban nem fogtok csalódni,tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11602923.mucko2 (34) (Vevő)
Pozitív
2010.01.25. 10:36:26
875716185
A készülék megjött,kifogástalan állapotban egyenesen a gyártótól.Megbízható eladó és segítőkész AJÁNLOM !!! Mindenkinek És remélem nem gond,hogy fagattam az email-aimmal! a termékkel kapcsolatban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, a csomagot megkaptam. Nagyon jónak tűbik! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Kiváló árut kaptam, az igért szállítási időn belül. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A készüléket pontosan megkaptam, bár néhány funkció nem a legjobb rajt (fm transmitter borzasztóan torz, nem olvassa be PC-vel összedugva a készüléket az SD kártyát a számítógép) Egyébként jó készülék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom a jó minőségű árú miatt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható eladó,csak ajánlani tudom mindenkinek!! Még a posta is gyors volt,előbb megkaptam,mint ahogy számítottam rá.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbizható és korekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló eladó,csak ajánlani tudom mindenkinek az áru időben és sértetlenül érkezik meg ha tőle rendelsz!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT ELADO--CSAK AJÁNLANI TUDOM MÁSOKNAK IS! CSILLOGAS
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, viszont a magyar posta 0 :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív ,kedves partner. A termék kiváló,nagyon tetszik. Ajánlom mindenkinek,++++++ Köszi szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden jó ,ha jó a vége !!!Megjött a csomag nagyon boldog vagyok,bár már kezdtem lemondani róla.A termék super!!Köszönöm szépen,akkor oda tudom adni a férjemnek "karácsonyi ajándéknak".Edit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm . A termékre várnunk kellett... nem is kicsit , de megérte... Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit késve de csak megérkezett. A termék jó, a partnert ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hibátlan tranzakció! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segitőkész rendes az eladó mailen tartottuk a kapcsolatot de a postázás az valami katasztrófa.Dec7óta most ért ide.Tanulság:decemberben ne vegyen az ember olyat ami külfőldröl érkezik, vagy jobban meg kell az eladó résziröl szervezni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett, azt kaptam, amit vártam. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.