katimacko (245) 98.04% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 250 | 267 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 261 | 279 adásvétel |
| Az eladóként kapott 129 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nagyon jó a termék bárkinek ajánlom, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos eladó.Köszi.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!Csak a postázás volt lassú,de a termék tökéletes.Ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A GPS-t ma megkaptam!Köszönöm szépen!Megbízható eladó,de sajnos a posta annál megbízhatatlanabb.Minden a megbeszéltek szerint zajlott!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12549019.varaz (0) (Vevő)
Pozitív
2010.01.15. 18:27:54
872973618
Mindenkinek ajánlani tudom!Gyors és valos amit ir!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibátlan áru, hibátlan software, borotva éles kijelző, szinte nem is kínai! Nagyon boldog vagyok vele. Kösz, kösz, kösz...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Termék rendben megérkezett!Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,nagyon korrekt csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15113961.szabina1211 (28) (Vevő)
Pozitív
2010.01.15. 14:39:10
839379521
POZITÍV!!! Kicsit elhúzódott a termék, de ez csak a posta miatt van! Kapcsolattartó, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó.A termékkel elégedett vagyok,nagyon okos kis készülék!!Köszönjük a gyorsaságot is!! Mindenkinek csak ajánlani tudom..sok +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
turcsanynehodosmonika (1125) (Vevő)
Pozitív
2010.01.15. 04:56:25
869798042
Gyors, megbízható, kommunikatív eladó. Szuper készüléket kaptunk, és gyorsan!!!! Bátran ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több, mint egy hónap alatt jött meg a GPS, viszont nagyon tuti. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A GPS-re jó sokat kellett várni, de megérkezett. Az eladó kedves, segítőkész, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Nagyon jó a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PONT 1 HÓNAPOT VÁRTAM A MEGRENDELT ÁRURA. AZ ELSÓ TELEFONON NEM ELÉRHETŐ SOHA. NEM SEGÍTŐKÉSZ. AZ ÁRÚ MINDEN PAPÍRT NÉLKŰL IDE ÉRT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,segítőkész partner.Nagyon szuper árut adott el.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MEGJÖTT A SZUPI GPS,PONTOSAN IDŐBEN!VAGY MÉG HAMARABB IS KICSIT:-) MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,a készülék rendben, ajánlom mindenkinek. A posta tréfáiról nem tehet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Bár a használati utasitás és a garancia papir nem volt a csomagolásban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.poloclassic89 (130) (Vevő)
Pozitív
2010.01.13. 13:32:11
854461084
Korrekt partner az árút rendben megkaptam mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Üdv! Megkaptam a terméket! Nagyon jó, pontos, megbízható partner! Sok +++++! A termék korábban is érkezett meg!:-D Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt , segítőkész , megbízható partner !!!!!! Ezért:+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó profi szinten nyugtatgatott.Azt írta: türelem, GPS-t terem. De mikor kipróbáltam, rájöttem, hogy kárpótolva vagyok. :) Ez nagyon szuper termék.Mindenkinek AJÁNLOM! Bár a gyártói garanciapapírt nem találtam benne a csomagban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a termék!Minden rendben ment!Az eladó megbízható,kedves.A termék nagyon szuper,minőségi!Valóban kevés pénzért luxus minőség!Megérte várni:)+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meg jött végre
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit késve de megérkezett, minden rendben a termékkel, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben másoknak is ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rkisasszony (383) (Vevő)
Pozitív
2010.01.08. 09:04:43
843889412
A termék jótállása között vannak pontatlanságok de a termék jó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm,az árú megérkezett.csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, korrekt, kedves!! Tökéletes árut kínált! Bátran ajánlom mindnekinek!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves megértő pontos partner! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szia! csak szeretném közölni hogy én kerestelek és úgy váltunk el hogy ha tudsz valamit akkor majd írt üzenetet.de azt nem tetted meg sőt azt ígérted hogy karácsony előtt megérkezik az áru de az sem jött össze!
Másik fél: Szia!Én is szeretném közölni veled,hogy ha elolvastad a meghirdetett termék leírását akkor abban minden le volt írva,és nem úgy kell elválni,hanem utalni kellett volna a számlaszámra,és nem azt mondani majd meglátjuk.Már akkor tudtam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5806224.Tincsike_t (13) (Vevő)
Pozitív
2010.01.04. 09:07:32
843889412
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
izgultam de fölösleges volt pontos nagyon megbizható kizárólag pozitiv adható neki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7452844.cicamica28 (479) (Vevő)
Pozitív
2009.12.26. 20:02:42
837034241
Korrekt, szimpatikus teszveszes, a szállítási határidőt abszolút betartotta. Emellett kiváló minőségű, csúcsszuper készüléket kaptam, amit külön köszönök! A legtökéletesebb ajándékkal sikerült így meglepnem a páromat:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt volt,mert a leírtak és a megbeszélteknek teljes egészében eleget tett.Részemről ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, időre megérkezett! A vártnál hamarabb megérkezett a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5759309.Monalilla (23) (Vevő)
Pozitív
2009.12.20. 09:42:31
823264299
Pontos, korrekt, szimpatikus eladó! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan korrekt,aranyos partner!!!Szívesen ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, aranyos és főleg gyors, megbízható partner. Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom. Köszönöm, csúcsszupi a termék!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom megbízható eladó! Köszönöm Kellemes Ünnepeket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe volt,ajánlani tudom mindenkinek.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,megbízható!Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos korrekt eladó mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5311285.scatman16 (12) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 13:55:04
821436881
Minden rendben ment! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, a szállitási időt nagyon pontossan betartja, kiválló minőségű terméket árul. Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11738315.sode01_t (14) (Vevő)
Pozitív
2009.12.08. 17:15:04
823264299
Minden rendben, kiváló teszveszes, jó kapcsolattartó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
