stevie666 (328) 94.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számtalan e-mailt-t írtam, melyre nem érkezett válasz. Úgy vélem ez ügyben önnek kellene egy olyan e-mail címet csinálnia amit mindíg nyomon tud követni. Összesen csak két e-mail-re válszolt, melyben azt írta, hogy fizetni fog, de ma 1 hónapja, hogy lejárt a licit és az utalás a mai napig nem történt meg. Tényleg nagyon sajnálom, hogy negatívat kell adnom. Én türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem értem, miért nem jelentkezik. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 Ft-os akció, ahol én eleve kikötöttem, hogy érte kell jönni. Mégis mailen megegyeztünk, hogy elviszem egy hozzám közellévő helyre az 1Ft-os újságot, ha tudunk időpontot egyeztetni. Nem tudtunk. Az idő múlásával többször felajánlottam, hogy jelöljük meg egymást semlegesre, és felejtsük el a "boltot". De Stevie666 már nem is válaszol. Erre nem tudok mit lépni, bennem minden jószándék megvolt, összesen 2 hónapot vártam. Negatív a véleményem, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eleinte próbáltunk időpontot egyeztetni, aztán elfelejtődött (?). Az utóbbi időben viszont már nem is válaszolt a mailjeimre.69967.blabla00 (10) (Eladó)
Semleges
2006.11.04. 13:55:21
9622425
tökéletes értékelhetetlenség
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.228656.gaszman (5108) (Eladó)
Negatív
2006.11.03. 21:20:15
10127040
Megkérem a Tisztelt adminokat, hogy ne törölgessék az értékeléseimet, vagy ha igen amit JOGTALANUL TESZNEK!!!!! Akkor ne baszogassanak, hogy értékeljek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fincsimiki (1694) (Eladó)
Pozitív
2006.10.31. 08:54:54
11370437
Korrekt, készséges partner,az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást és az együtműködést,bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fincsimiki (1694) (Eladó)
Pozitív
2006.10.31. 08:54:35
11370538
Korrekt, készséges partner,az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást és az együtműködést,bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri email-ra és telefonra sem lépett velem kapcsolatba,nem küldte a pénzt se,levelet se,így a vásárlás meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom. hogy egy 1 Ft-os aukcióra kell negatívat adnom. Ha azt mondja, hogy elnézést, de meggondolta, megértettem volna. De hitegetni, becsapni a másikat heteken keresztül, az nem szép dolog. (Ha mégis vétlen a dologban kérem jelentkezzen és korrigálom az értékelést)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő sokáig hitegetett, végül az emailra sem válaszolt...korekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyszer jelentkezett, azóta semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Licit vége augusztus 30, most október 21-e van. NO comment...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Aug.30.-án járt le az aukció.Többször hitegetett,hogy ő komolyan gondolta a licitálást,és fizetni fog,de mind a mai napig nem tette.Nem az 1 ft miatt adok negatívot,hanem a szava hitetlensége,és felelőtlensége miatt,és azért,hogy igenis,mindenki vegye komolyan az 1 ft-os termékek után járó vásárlási kötelezettséget is. Sajnálom,de én nem tartom megbízható vevőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.338638.mosolykönyv (676) (Eladó)
Semleges
2006.10.18. 19:17:39
8267310
Nem jött érte,nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.113134.gilera125 (13) (Eladó)
Semleges
2006.10.18. 13:05:02
12975660
Semleges véleményem oka a semlegesség.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő semleges volt.34264.Zsallya (223) (Eladó)
Negatív
2006.10.17. 21:03:46
11317943
Nem jelentkezett egyetlen megkeresésre sem. Mivel nemtudtam kapcsolatbalépni a Vevővel sajnos negatív jelzést vagyok kénytenen adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fincsimiki (1694) (Eladó)
Pozitív
2006.10.17. 08:35:12
11246210
Korrekt, készséges partner,az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást és az együtműködést,bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fincsimiki (1694) (Eladó)
Pozitív
2006.10.17. 08:34:56
11248675
Korrekt, készséges partner,az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást és az együtműködést,bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a könyvet még tartom neked, ha gondolod gyere el érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, többszöri emailemre sem válaszolt. Nem értem, már vásárolt tőlem, korábban nem volt ilyen probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
75374.baricz (1486) (Eladó)
Negatív
2006.10.12. 00:40:41
9101619
Kedves István! Azt hiszem meglehetősen türelmes voltam. Az aukció 06.22-én járt le. Most 10.12 van. Utoljára szeptember 30-án küldtem egy emlékeztető emailt, a termék linket csatolva. Nem jött rá reakció. Augusztus 22-én a postázást is felajánlottam. Most már végképp nem tudok mit tenni. Szeretném lezárni a függőben lévő ügyeim, így kénytelen vagyok értékelést készíteni.
Másik fél: Kedves Parnerem! Sajnos elkevertem a címedet! Ha megadnád mégegyszer, akkor értemennék a könyvért! Köszönettel: - István
megbeszéltük, a vevő bevállalta, hogy házhoz jön a cuccért, ami a mai napig nem történt meg, pedig akármelyik délelőtt részemről jó volt. azóta még kétszer kerestem, hogy akkor most mi legyen, de mostmár nem tudok tovább várni - negativ
Másik fél: Kedves Partnerem! Legutóbbi leveledben írtad, hogy a mai napig még várod a jelentkezésemet! Elhamarkodottan ítélkeztél, ugyanis a mai nap (szerda) még nem telt le! A könyvre szükségem van - a Te megfogalmazásod szerint a "cucc"-ért értmegyek! További szép napot kívánok, üdvözlettel - István!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hókuszpókusz (2387) (Eladó)
Pozitív
2006.10.10. 22:50:00
6820513
Köszönöm a vásárlást! Amíg nem írod meg a címedet, nem tudom küldeni a könyveket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Másik fél: Kedves Partnerem! Sajnos igazad van! Megfeledkeztem erről a tételről! A dolog szépséghibája viszont az, hogy Te is! EGYETLENEGY levelet sem kaptam Tőled! TEHÁT NEM ÁLL MEG AZ AZ ÁLLÍTÁSOD, HOGY "A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett", MIVEL EGYÁLTALÁN NEM JELENTKEZTÉL! Szeretném, ha nyilatkoznál, hogy Te milyen értékelést szeretnél ezek után kapni tőlem? A könyv mindezek mellett érdekel! Mivel mindketten budapestiek vagyunk, gondolom, az átvétel nem okozhat problémát! További szép napot kívánok, üdvözlettel - István
Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:38
9798564
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:38
9685940
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:38
9685251
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:38
9984271
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:38
9685252
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:38
9983174
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:37
9948938
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:37
9984301
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:37
9685195
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:37
9680785
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cochlostoma (2501) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 10:00:37
9685194
Megbizható partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható Vaterás akit csak ajánlani tudok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható Vaterás akit csak ajánlani tudok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögős, elhúzódó, de tulajdonképpen rendben zajló üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.