Lordan666 (30) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Feltette az árut 1Ft-ra, minimál ár nélkül. Ennyiért is ütöttem le. Kaptam egy e-mailt, hogy " volna egy kis bibi. 1Ft azért irreális lenne. 1500Ft-ra gondoltam ez nem olyan vészes ár." Ezután e-mailben kértem, hogy tartsuk be a szabályokat és hogy küldje az árut, adja meg a számlaszámt, ahová küldök 500Ft-ot. Ez biztosan fedezte volna az áru ajánlott postaköltségét. Tudom, mert egy ugyanilyen doboznak ajánlottként 430Ft volt a postaköltsége. Választ nem, csak semleges értékelést kaptam ezért -.
Másik fél: Nos idefigyeljél kisapám! Választ igenis küldtem neked hogy nemfogom 430Ft tal elküldeni mert nekem nem annyi lett volna a feladás! Nos erre te nem válaszoltál! És ezért irtam azt hogy az áru átvétele nemjött létre! és adtam egy semleges! De most legszivesebben a többszörös negatívot adnák! Ez igen,ez a MAGYAR gerictelenség! De MIT IS VÁRHATTAM VOLNA EL?!
Hát igen ennyi a magyar becsület, az egymás iránti tisztelet és most soroljam még?
Nah meg ez az egész elcseszett kib... KOMMUNISTA rendszer!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
etomasics (2160) (Eladó)
Semleges
2007.11.24. 19:25:27
41675981
SAJNA A HAVERJÁNAK LICITÁLT ÉS NEM VETTE ÁT A HAVER.
Másik fél: Haver hibája! De az eladó megértő! +++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner ajánlom! megértő teljes mértékben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner ajánlom! megértő teljes mértékben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner ajánlom! megértő teljes mértékben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
