4433334.kiskutyus16 (51) 73.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
secafeca (1679) (Eladó)
Negatív
2012.12.27. 18:59:24
1665566597
Két hónapja nem történik semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.secafeca (1679) (Eladó)
Negatív
2012.12.27. 18:59:11
1668292484
Két hónapja nem történik semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.secafeca (1679) (Eladó)
Negatív
2012.12.27. 18:59:00
1666773272
Két hónapja nem történik semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.secafeca (1679) (Eladó)
Negatív
2012.12.27. 18:58:50
1666296281
Két hónapja nem történik semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.secafeca (1679) (Eladó)
Negatív
2012.12.27. 18:58:36
1664974427
Két hónapja nem történik semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Boriszms (3145) (Eladó)
Pozitív
2012.12.24. 16:34:07
1665089723
szeretettel ajánlom ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Boriszms (3145) (Eladó)
Pozitív
2012.12.24. 16:34:07
1671173189
szeretettel ajánlom ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1667287469
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1666709282
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1668953843
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1672250999
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1672250054
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1672403240
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1672250906
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1669919630
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1662091913
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tomi070707 (194) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 13:51:32
1662091640
Köszönöm szépen minden rendben ment! +++ Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szilvike86 (303) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 20:29:14
1682954444
Köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.VicaCuccok (1893) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 09:47:38
1680257750
Vevő 14 nap elteltével sem jelentkezett a termékért, pedig le van írva, a vatera értesítőben is,hogy 3 napon belül jelentkezzen és 14 napon belül történjen meg a vásárlás.Tárgytalannak tekintem ezt a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a legnagyobb rendben volt,bátran ajánlom!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szucstomi (1048) (Eladó)
Negatív
2012.12.07. 16:11:49
1668301553
Egy hónap alatt sem sikerült választ kapnom az öt levelemre,hogy mikor venné át a terméket!November 21-én írt először és utoljára,hogy majd jelentkezik...egy 609 Ft-ért megvásárolt Ralph Lauren pólóról beszélünk....!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.7212406.ingici_1987 (988) (Eladó)
Pozitív
2012.11.28. 01:21:29
1662885137
Nagyon kedves,kommunikatív vásárló! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zafirka11_t (4797) (Eladó)
Pozitív
2012.11.20. 19:57:57
1668016172
gyors-maximálisan megbízható partner,mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.