dvdbdshop (653) 96.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 678 | 1112 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 55 | 62 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 32 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 758 | 1206 adásvétel |
| Az eladóként kapott 809 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék rendben megérkezett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,rugalmas,már az akció lejáratát követően pár órán belül át is tudtam venni a terméket,csak ajánlani tudom mindenkinek.Köszönöm szépen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket átvettem, bár kellett várni rá, de az átadással és a minőségével nem volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A küldemény - ha lassan is -, de végül megérkezett, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lassan ment a kapcsolatfelvétel. De utána minden rendben volt. Az áru kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szintén majd 1 hónappal később ért ide a dvd, pedig elsőbbségivel és ajánlva kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Valóban csakis türelmes vásárlóknak ajánlom, nekem is több hétig tartott mire ideért a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapcsolatfelvétel rendben ment, a találkozás napján hívott, hogy nem találja a DVD-t, majd jelentkezik. Azóta semmi hír felőle. Írtam neki 2 db e-mailt is, de nem válaszolt egyikre sem. 1 hónapja várom, hogy jelentkezzen, úgy gondolom, hogy volt ideje rá. Nem megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, megbízható eladó, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.levendula4 (279) (Vevő)
Pozitív
2013.03.18. 12:47:41
1719056195
A DVD kifogástalan!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.chuckpalahniuk (770) (Vevő)
Semleges
2013.03.18. 10:36:36
1702103336
Több mint egy hónapot vártam a csomagra. Ráadásul csak a felét kaptam meg annak, amiért fizettem. Aztán még egy hónapot kellett várnom a visszautalásra. De végül is meg lett a csomag is, meg a pénz is. Csak nagyon türelmes és megértő vásárlóknak ajánlanám ha nem lenne inaktív az eladó. (Egyébként figyelmeztetésképpen: most satantango72 felhasználónév alatt tevékenykedik)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.chuckpalahniuk (770) (Vevő)
Semleges
2013.03.18. 10:34:12
1693709579
Több mint egy hónapot vártam a csomagra. Ráadásul csak a felét kaptam meg annak, amiért fizettem. Aztán még egy hónapot kellett várnom a visszautalásra. De végül is meg lett a csomag is, meg a pénz is. Csak nagyon türelmes és megértő vásárlóknak ajánlanám ha nem lenne inaktív az eladó. (Egyébként most satantango72 felhasználónév alatt tevékenykedik.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szuper minden, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Türelem kell hozzá, ha valaki gyorsan akarja megkapni az árut, máshol keresse.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sikeres, kedves, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Herczegattila (34) (Vevő)
Negatív
2013.03.17. 10:12:05
1714646408
Óvakodjon tőle mindenki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.remek biznisz, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remek biznisz, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remek biznisz, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.No comment... Inaktív. Gondolom nem csak engem csapott be. Remélem soha nem engedik, hogy más felhasználónév alatt újra kezdje a vevők megkárosítását.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az kifizetés után több mint 1.5 hónappal kaptam meg az árut, ráadásul nem pont azt, amit kértem (CD-k egyike, ugyanattól az előadótól nem a kért album). Cserét kértem, a megbeszéltek szerint felvittem az árut Pestre és egy megbeszélt helyen hagytam, ahol vállalta, hogy visszacseréli arra amit kértem. Ez sajnos 10 napon belül nem történt meg. Legutóbbi hívásomra nem válaszolt, azóta nem hívott vissza. Azért nem negatív, mert végül is kaptam CD-t a pénzemért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó eltűnt. Mobilszámán előfizető nem kapcsolható, emailre nem válaszol. Még szerencse, hogy személyes átvételt választottam! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó eltűnt. Mobilszámán előfizető nem kapcsolható, emailre nem válaszol. Még szerencse, hogy személyes átvételt választottam! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó eltűnt. Mobilszámán előfizető nem kapcsolható, emailre nem válaszol. Még szerencse, hogy személyes átvételt választottam! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó eltűnt. Mobilszámán előfizető nem kapcsolható, emailre nem válaszol. Még szerencse, hogy személyes átvételt választottam! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó eltűnt. Mobilszámán előfizető nem kapcsolható, emailre nem válaszol. Még szerencse, hogy személyes átvételt választottam! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönöm! Jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás rendben volt, az eladó annak ellenére, hogy a csúcsforgalom miatt késtem, megértő és türelmes volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos partner. Kicsit lassan de sikeres akció volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó telefonszáma nem kapcsolható! Az árat előre elutaltam a postaköltséggel együtt. Azt hazudta, bedobta a postaládámba a DVD-t, de ez természetesen nem történt meg! Senkinek nem ajánlom, én ezt a rendőrségen folytatom! Hazug, csaló, ráadásul inaktív felhasználó, inkorrekt és kicsinyes egy kb. 2000.- tételről van szó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vaterán megadott elérhetőség nem létezik a szolgáltató szerint, a vaterára írt levelemre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mabandi56 (357) (Vevő)
Semleges
2013.03.14. 13:46:19
1714623854
A DVD nem új, bontott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam, rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam, rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blablabla99 (1037) (Vevő)
Pozitív
2013.03.14. 12:59:41
1703485508
Köszönettel megkaptam a filmet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Roppant nehéz volt a kapcsolatfelvétel és nehezen küldte el a cd-t, de legalább megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, pontos partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, pontos partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Herczegattila (34) (Vevő)
Negatív
2013.03.12. 21:36:06
1708816721
Február 20-án utaltam a pénzt, egy hét múlva telefonáltam, hogy mikorra várhatom a terméket. Ekkor azt hazudta, hogy már postázta a DVD-ket, amiket azóta sem kaptam meg. Email-re nem válaszolt. Megbízhatatlan eladó, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a negatívjai miatt bizalmatlanul kezeltem.de végül minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.