QualityPhone (557) 94.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 591 | 619 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 100 | 104 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 34 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 725 | 757 adásvétel |
| Az eladóként kapott 731 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon korrekt megértő eladó.Én hibáztam, mégegyszer bocsánatot kérek figyelmetlen voltam. Köszönöm az esélyt higy nem negatívan értékelt. Pozitív részemről, ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az hibámból nem jött létre az adásvétel, későn néztem meg az értékeléseket! elnézés kérek!
Másik fél: A leütés óta egy árva levelet sem küldtél, megkeresésre nem válaszoltál de persze az én hibám, hogy te link alak vagy és csesztél átvenni a LEÜTÖTT árút és ezzel a létrejött szerződést megszegted. Milyen pofátlanság ez? Te cseszel a megvásárolt árút kifizetni és rám akarod fogni? Tudod kit nézz hülyének..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szalontai72 (115) (Vevő)
Pozitív
2013.09.12. 16:44:33
1790634896
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható precíz.Ami még előnyére szolgál az a garancia biztosítása,még akkor is, ha nem is lesz rá szükség.Köszönöm. Korrekt igazi értékesítő.Statisztikája magasan veri az átlagot.Szép napot és sok örömet kívánok a további munkájához.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készséges és gyors. nubira88
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom az illetőt Igy látatlanba Nagyon rendes ember
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment bátran ajánlom köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak +++ maximálisan ajánlom, korrekt vaterás. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A postai költséget előre kérte ami:2290Ft-ban határozott meg,helyette 3000-Ft küldtem a számlájára de a tényleges posta költség 1895-Ft volt. Után vételből a különbözetet nem kompenzálta. Üdvözlettel:Forgács Bertalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maverick14_a (3) (Vevő)
Pozitív
2013.09.10. 11:25:58
1792593317
Megbízható, kommunikatív és gyors partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1-2 Kisebb fennakadástól eltekintve, a termék éppen a még számomra elfogadható időhatáron belül megérkezett. Az eladó kommunikatív,de nem sokon múlt,hogy ne valósuljon meg az adás-vétel. Végeredményében azt kaptam,amit vásároltam,tehát POZITÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitiv a termék ,pozitiv a kommunikáció, DE azt igérte,hogy VIII.14 feladta a terméket. A csomagon meg pontosan lehet látni hogy VIII.21 adta föl. Nekem volt kellemetlen de ez már senkit nem érdekel se az eladót se a Vaterát.!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, nem tüntették fel a termék leírásban,hogy nem magyar menüs mert szerintem ez fontos ,mivel az átlag ember nem beszél csak magyarul ez azért alap egy hazánkban vásárolt telefonnál!!!Amúgy minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veladasok85 (18) (Vevő)
Pozitív
2013.09.08. 11:26:06
1789770743
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Kedves, együttműködő, kommunikatív eladó :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veladasok85 (18) (Vevő)
Pozitív
2013.09.08. 11:25:24
1786363985
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Kedves, együttműködő, kommunikatív eladó :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás ,csak ajánlani tudom, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom senkinek!!!!
Másik fél: Köszi, és miért is nem? Mert nekem mióta megvásároltad a terméket semmilyen hibát vagy elégedetlenséget nem jeleztél.. Tehát akkor hogy kellett volna segítenem bármiben is? Én időben elküldtem a terméket és itt vagyok, ha bármiben a vásárlónak segítség kell, te nem jeleztél felém semmit.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors eladó! A++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Megbízható,gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt gyors partner ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner, ajánlom és köszi!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon jo a telefon köszönöm de ha magyar nyelvü menüs letvolna jobban örültem volna
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mullerkriszta (9) (Vevő)
Semleges
2013.09.05. 19:58:06
1785575351
Nem teljesen vagyok megelégedve!
Másik fél: Sajnálom, ha nem, de közölhetted volna e-mailben, ha valamivel nem vagy elégedett és elhiheted, hogy azon lettem volna, hogy segítsek..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1438284.MANO744 (7) (Vevő)
Pozitív
2013.09.05. 19:27:58
1793101610
Az eladóval semmi gond,abszolult ajánlom bárkinek.Kicsit más telefonra számitottam.De sértetlenül és profin becsomagolva kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre az üzlet
Másik fél: Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Precíz,pontos partner csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MAGA A SZÁLLÍTÁSSAL SEMMI GOND NEM VOLT DE AZ NEM IS AZ ELADÓ ERÉNYE. A TERMÉKKEL CSAK AZ A GONDOM, HOGY HASZNÁLHATATLAN HISZEN NEM MŰKÓDIK MAGYAR NYELVEN, PEDIG A GYERMEKEMNEK SZERETTEM VOLNA MEG VENNI, DE ÍGY HASZNÁLHATATLAN. A LEÍRTAKKAL ELLENTÉTBEN NEM VOLT BENNE PLUSZ"EXTRA" AKSI, NEM VOLT HOZZÁ TOK ÉS NEM VOLT HOZZÁ TARTALÉK HÁTLAP. A LÉNYEG! A TELEFON HASZNÁLHATATLAN MAGYAR NYELV NÉLKÜL!!!! RÁADÁSUL EGY GAGYI SZA......
Másik fél: Minden terméknél, amelyik magyar nyelvű ott van, hogy magyar nyelvű, amelyiknél nincs, ott nincs.. Úgy látszik ez a logika meghaladta a vásárló értelmi képességeit. Viszont mivel nem hirdettem magyar nyelvűként a telefont miért kapok érte semlegest, ha nem magyar nyelvű? Ami a tartozékokat illeti, én minden telefon csomagját átnézem küldés előtt, a tokot pedig mindegyikbe kivétel nélkül berakom, tehát nem hiszem, hogy nem kapott. Tartalék hátlapot valószínűleg valóban nem kapott, ugyanis NEM IS ÍGÉRTEM HOZZÁ. Sem a hirdetésben, sem máshol.. De ha mégis kimaradt valami esetleg, miért nem szólt? Nem írt, mióta feladtam, pedig ha kimaradt valami küldtem volna, de mivel nem szólt, honnan tudjam?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7270104.Kapit308 (2) (Vevő)
Pozitív
2013.09.04. 20:14:08
1793103107
Van pár apró probléma a készülékkel,de ez is folyamatban van,mert meg beszéltük az eladóval. Rendben ment minden az eladással és a vásárlással. Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hamis és sérült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tulajdonképpen bármit írok le az eladó, tagadni fog, és hárítani. Teljesen mindegy mert ez a készülék, vagy az az akármi amit megkaptam, egyenesen botrány.
Az eladó valótlan dolgokat állított és becsapott.
akinek van egy kis jó ízlése és igénye, az nem rendel innen. A kutyámnak sem adom oda játszani. Annyira gagyi, semmire se való x920 tv wifi mobil :) VICC KATEGÓRAI.
Egyáltalán mit akar itt a vaterán? nem értem.
Szégyenletes!
Másik fél: A vásárló, miután megkapta a készüléket hisztérikusan elkezdett zaklatni e-mailben, hogy átvertem, mert amikor ő licitált még benne volt, hogy magyar nyelvű a készülék, most viszont már nincs. Aki kicsit is ismeri a vaterát tudja, hogy már licitált termék esetén nem változtatható meg a leírás, tehát vagy másik hirdetésre emlékezett, vagy ami valószínűbb, engem akart hülyének nézni. Lehordott minden csalónak, amiért "kivettem a magyar menüre vonatkozó részt" - ami amúgy lehetetlen licit - de nagyvonalúan felajánlotta, hogy "jóvátehetem" , ha egy munkanapon belül visszautalom a pénzét. Nincs mit jóvátennem, ugyanis sosem hirdettem magyar nyelvűként a készüléket, balek pedig nem vagyok. Ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen! Ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket a leírással ellentétben nem minőségi anyaghasználat jellemzi,hanem inkább átlagon aluli kidolgozás a festése is kriminális. Tisztában voltam vele,hogy a termék utánzat, de ennyire elnagyolt "gagyi" cuccot még nem láttam! Ugyanakkor az eladó gyors és kommunikatívnak bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladót maximálisan ajánlom mindenkinek,kommunikatív, korrekt,segítőkész,kedves!Maximálisan +++++POZITÍV+++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
