wWwentz (309) 99.04% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 310 | 349 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 337 | 376 adásvétel |
| Az eladóként kapott 260 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméket megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sting99KT (1217) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 16:04:54
1595183954
Korrekt,megbízható partner!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
electroshock (622) (Vevő)
Pozitív
2012.06.23. 11:05:36
1603859417
Kifogástalan termék,kifogástalan adás-vétel!Nagyon meg vagyok elégedve,köszönöm!Feltétel nélkül ajánlom Mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rakoczimaria (80) (Vevő)
Pozitív
2012.06.22. 15:23:08
1601278784
Minden rendben volt,gyors csak kicsit pontatlan a postaköltséggel kapcsolatban.650ft helyett 1100ft-ot fízettem ki neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3512588.tj20jm (-1) (Vevő)
Pozitív
2012.06.17. 18:58:18
1606077878
Rosszul állítottam be a keresőt, így 60km-es távot sikerült össze hozni egy törékeny és nehéz áruhoz. Ennek a szállítását nem tudtam megoldani, így nem is vettem át a terméket az eladó nem hibás és segítő kész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Az áru a hirdetés szövegének és a fényképeknek teljesen megfelelt. A csomagolás megfelelően védte az árut. Korrekt, megbízható partner. Bátran ajánlom mindnekinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értesítést követően érdeklődtem hogy a kapott adatok helyesek-e hátha esetleg idő közben változott és nehogy rossz számlára utaljak, mire az eladótól elég kioktató választ kaptam. Ekkor elkezdődött az idő húzás. Először arra hivatkozott, hogy nem kapta meg a vaterán keresztül a posta címemet, majd hogy a posta vissza vitte a csomagot címzett ismeretlen jelzéssel ( hát nem ez az első termék amit ide kapok) A terméket a kifizetést követően 3 hét után kaptam meg.
Másik fél: 1.A vaterától kapott a vevő egy értesítőt közvetlen a vásárlás után, amiben minden pontos adatom szerepelt, ezután egyesével elkezdte megkérdezgetni az összeget, majd a bankszámlaszámot stb.. A válaszomban jeleztem, teljesen korrekt módon, hogy megkapta a már említett levelet, amiben minden le van írva! 2.Amennyiben a termék licittel kerül eladásra, a vatera nem küldi el a vevő postacímét automatikusan, ezt a vevő nem hitte el, ezzel nem tudok mit csinálni, ő baja...
3. A csomagot kétszer adtam fel ( saját költségemen! ) először visszahozta a postás, ezt jeleztem a vevőnek, majd ismét elpostáztam neki... Szerintem nem hibáztam semmiben, sajnos nem korrekt a vevő...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
visualkaresz (13) (Vevő)
Pozitív
2012.05.18. 08:36:37
1566074705
Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors, megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors, megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az apró betűs részt nem olvastam el, így egy hibás terméket vásároltam, de az eladó teljesen korrekt módon az ajánlatomat elfogadva kicserélte a terméket. Köszönöm megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ingodwetrust_a (41) (Eladó)
Semleges
2012.04.17. 18:29:53
1572615773
Mindenkinek maximálisan ajánlom, megbízható, korrekt, rendkívül gyors!! legközelebb biztosan összejön az üzlet, köszi+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyulacsaba (142) (Vevő)
Semleges
2012.04.15. 20:19:17
1568589791
Mielőtt még az eladó értékel.
Hároszor hívtam, de nem vette, sms-re válasza az volt, hogy telefonon nem kommunikál, csak sms-ben ill.e-mail-ben.
A kerékpárral -a fiától való személyes átvétel után- mentem 300 métert, amikor kiesett az egyik pedál amelyiknek a menete ki volt tágulva./szotyósodva/ Erről a leírásban nem volt semmi.
Az eladó szállítással kapcsolatos igérete, amit nem teljesített, hozzáállása, és a pedál miatt semleges. Nem merem jó szívvel ajánlani. Nekem nem jött be, mint eladó.
Másik fél: A leütés után kapott a vevő egy emailt, amiben benne volt, hogy sajnos nem tudok telefonon, csak sms-ben és emailben kommunikálni! Nem hiszem, hogy olvasási problémái lennének a vevőnek, de ezek után nem értem... A kerékpárnak a pedálja el volt törve, ezt a leírás is tartalmazta, ezért járt hozzá egy VADI ÚJ!! Továbbá semmiféle ígéretem nem volt a szállítással kapcsolatban a vevő felé. Ha problémája van a HARMADÁRON!! megvásárolt kerékpárral, hozza vissza és szívesen visszaveszem tőle, ennyiért más is elvinné boldogan, és nem lenne mindenki ilyen szőrszálhasogató!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
674199.Wagnerone_a (2) (Vevő)
Negatív
2012.04.15. 19:45:03
1563376295
A Wilson teniszcipő amit (új) címszó alatt árult egy használt, repedt, kopott, kimosott cipő volt. Vásárlás előtt rákérdeztem hogy valóban új a cipő vagy volt-e már használva, de az volt a válasz hogy csak felpróbálva volt.Nos mindenki tisztában van vele hogy amit boltban vásárol cipőt azt is felpróbálhatták előttünk, de az attól még új. Ahogy átvettem üzentem hogy vegye vissza de erre nem volt hajlandó, pedig 8 napon belül indok nélkül köteles lett volna visszavásárolni. Nem korrekt eladó!
Másik fél: A cipő új volt, egy sajnálatos sérülés miatt mindössze felpróbálni tudtam, későbbi használatra már nem volt alkalmam. Két évet állt a szekrényben ( erről tudott a vevő is ), egy hajszálnyi sérülés sem volt rajta. Ha bolti cipőre van szüksége a vevőnek, akkor miért nem vásárol boltban??!! Mivel használt termékről van szó, természetesen ilyen bugyuta indokkal nem vagyok köteles visszavenni a terméket, hogy "neki nem tetszik". Érdemes megnézni a visszajelzéseit majd az enyémet is... mindent elárul! Csakis negatív!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, Megbízható, Korrekt vaterás. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a tranzakció lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner. Még egyszer köszönöm csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos megszívtam a vásárlást, mivel nem olvastam el az "apróbetűs részt", miszerint a termék hibás. Belekötni nem lehet, hiszen oda volt írva, csak nem túl feltűnően...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1418323.SRW666 (88) (Vevő)
Pozitív
2012.04.05. 23:28:00
1563371072
Minden OK. ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, mint mindig :) ! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres tranzakció minden fennakadástól mentes. Pozitív eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres tranzakció minden fennakadástól mentes. Pozitív eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos méretbeli problémák voltak! Az eladó ismét teljes mértékben korrekt volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, megbízható :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,az eladó megbízható,korrekt,az áru megfelelt a leírtaknak.+++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Korrekt megbízható partner!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom !!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden OK++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
somodinebea (710) (Eladó)
Pozitív
2012.03.14. 09:30:32
1552099244
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,gyors,pontos,megbízható ajánlom mindenkinek +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen rendben, volt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Postán küldte meg. Megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Céltudatos, segítőkész, humoros.. csakis ajánlani tudom++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovirozsaa_v (1387) (Vevő)
Pozitív
2012.03.07. 13:43:18
1546795496
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
joboltlesz (1852) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 09:30:06
1554670559
Köszönöm a vásárlást! KORREKT, GYORS, SZIMPATIKUS PARTNER- ILYEN VEVŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arumania (10842) (Eladó)
Pozitív
2012.03.06. 13:43:47
189180091
Minden rendben zajlott. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+Pozitív.+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó,ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, nagyon korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy kicsit Én is elnéztem, de amúgy minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valszeg azt fogja válaszolni h tanulj meg olvasni, de akkor is pontatlannak tartom a leírást. A termék eredeti doboza van lefényképezve rögtön első képnek, ami a teljes szettre utal, a címben pedig rövidítve a kij. (ami lehet kijelzős v. kijelzője)nem mindegy. Ha korrekt lenne kiemelné hogy CSAK a tartozék és nem a teljes szett eladó. A személyes átvételt elutasította, hiába meg volt jelölve. Csak sms-ben kommunikált. találkoztam már korrektebb eladóval is. Tanulságos, kérdezni ingyen van.
Másik fél: A címben valóban csak rövidítve fért ki a termék neve, de a leírásban pontosan benne volt minden, le volt írva, hogy csak a kijelzőről van szó! Sajnálom a félreértést, de sajnos nem tehetek róla! Csak sms-ben és emailben vagyok elérhető, ez személyes okokból van így, nem azért, mert nem kívánok kapcsolatba lépni a vevővel! Minden kérdésre válaszolok, általában egy napon belül, szerintem ezzel nincs gond! Legközelebb kérdezz mielőtt licitálnál, másoknak teljesen egyértelmű volt a leírás!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
