rapostag (-44) 29.25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett és a kapcsolattartó szám sem korrekt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az dühít, hogy azt a csomó terméket amit leütött, más karácsonyra szánta volna, és meg is vette volna!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentekezett és nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett sem e-mailre sem sms-re nem értem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.visegradantik (1709) (Eladó)
Pozitív
2008.01.02. 15:56:31
43515780
Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy e-mailre sem reagált. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.greenboy_a (454) (Eladó)
Semleges
2008.01.02. 13:02:29
43367901
............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett a megnyert termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett a megnyert termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett a megnyert termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.U.a a probléma
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.U.a. a probléma
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.U.a. a probléma
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.U.a. a probléma
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.U.a. a problémánk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudtuk vele, többszöri próbálkozásunk ellenére felvenni a kapcsolatot. Ferenc
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves és korrekt vaterás partner. Mindenképpen csak ajánlani tudom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem szeretek negatívot adni, de most így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy hónapja nem jelentkezett az áruért.Senkinek nem ajánlom.Mindenkit átver.Kikellene tíltani a vateráról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ne vásároljon senki tölle.Kifizettem 3 terméket egyben,és nem külte őket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az előttem szólókhoz!Abszolút NEGATÍV!! Még csak nem is jelentkezik!Senkinek nem ajánlom a jövőben!------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, hogy így történt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, hogy így történt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, hogy így történt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szalaygergely (1106) (Eladó)
Negatív
2007.12.27. 20:55:22
44798489
Komolytalan vevő. Többszöri megkeresésre nem reagált. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azt hiszem, hogy nem kell magyaráznom ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azt hiszem az előttem lévők már mindent elmondtak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.234167.kzolesz (461) (Eladó)
Negatív
2007.12.24. 21:24:51
44112255
Ez vicc!!!Engem is elfelejtett.Inkább nem jelzőzném,pedig lehetne bőven.Soha,senkinek NEM ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.234167.kzolesz (461) (Eladó)
Negatív
2007.12.24. 21:22:54
44112251
Ez vicc!!!Engem is elfelejtett.Inkább nem jelzőzném,pedig lehetne bőven.Soha,senkinek NEM ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.234167.kzolesz (461) (Eladó)
Negatív
2007.12.24. 21:21:08
44112260
Ez vicc!!!Engem is elfelejtett.Inkább nem jelzőzném,pedig lehetne bőven.Soha,senkinek NEM ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.234167.kzolesz (461) (Eladó)
Negatív
2007.12.24. 21:19:20
44112263
Ez vicc!!!Engem is elfelejtett.Inkább nem jelzőzném,pedig lehetne bőven.Soha,senkinek NEM ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.234167.kzolesz (461) (Eladó)
Negatív
2007.12.24. 21:17:16
44112241
Ez vicc!!!Engem is elfelejtett.Inkább nem jelzőzném,pedig lehetne bőven.Soha,senkinek NEM ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.234167.kzolesz (461) (Eladó)
Negatív
2007.12.24. 21:15:20
44112285
Ez vicc!!!Engem is elfelejtett.Inkább nem jelzőzném,pedig lehetne bőven.Soha,senkinek NEM ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.agathachris (547) (Eladó)
Negatív
2007.12.23. 23:49:11
44083930
Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.agathachris (547) (Eladó)
Negatív
2007.12.23. 23:48:17
44083927
Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.no comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.no comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vételár a mai napig nem érkezett meg, én h-je meg feladtam neki a csomagot. Kár volt, eddig biztam az emberekben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Addig rendesen tartotta velem a kapcsolatot, amíg el nem küldtem neki a pénzem, aztán rejtélyes módon eltűnt...szégyellheti magát!!!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.