manolo22 (336) 99.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 338 | 441 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 356 | 461 adásvétel |
| Az eladóként kapott 289 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönök mindent, nagyon szépek a ruhák, bátran ajánlom mindenkinek. Csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönök mindent, nagyon szépek a ruhák, bátran ajánlom mindenkinek. Csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönök mindent, nagyon szépek a ruhák, bátran ajánlom mindenkinek. Csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönök mindent, nagyon szépek a ruhák, bátran ajánlom mindenkinek. Csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment kedves eladó gyors postázás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment kedves eladó gyors postázás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsinagy316 (48) (Vevő)
Pozitív
2019.08.26. 14:38:11
2796514082
Minden rendben volt, koszonom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsinagy316 (48) (Vevő)
Pozitív
2019.08.26. 14:38:11
2796506792
Minden rendben volt, koszonom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt, kedves, gyors eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt, kedves, gyors eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyedi kérésemre nagyon gyorsan megegyeztünk. Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cincikemma (205) (Vevő)
Pozitív
2019.01.27. 18:09:12
2706780881
Minden a megbeszéltek szerint ment. A termék hibátlan, az eladó gyors, pontos, megbízható. Szívesen ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barbara15ker (47) (Vevő)
Pozitív
2019.01.26. 13:32:22
2715452876
Rugalmas, kedves partner, szép termékeket kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztihiszti_t (191) (Vevő)
Pozitív
2019.01.17. 10:09:31
2713609673
Nagyon szép babát kaptam.Különleges is magyarul énekel.Az eladó nagyon kedves és segítőkész volt, mert aszállító DPD futárszolgálat nem küldött értesítést nekem, ezért a csomagszámát is megadta.Így sikerült időben megkapnom.Megbízható, pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kiváló eladó. Mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A túlzott becsomagolás miatt a termék törötten érkezett. Jeleztem az eladó felé és ö kézségessen a futárt okolta. Nem megfelelö méretü dobozba tette,ahonnan az autó teteje eleve passzos volt.Amit még megspékelt azzal hogy rárakott egy babát és plusszban még levegövel töltött zacskókkal kitömködtte ami a külsö nyomást átadtta a szélvédönek és az eltört. Miért nem ültette a babát az autóba a másik mellé? Túlzásba lett véve a csomagolás a doboz méreteihez képest. Kérésre küldök képet a csomagról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,mindenkinek bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, a csomagolás precíz, minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, szimpatikus eladó. Köszönjük a szép kabátot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, remek termékek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, remek termékek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, remek termékek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, remek termékek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, remek termékek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom másoknak is!!! Köszönöm a ruhát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben van++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben van+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, köszönöm a boltolást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Laci69Borisz (344) (Vevő)
Pozitív
2018.10.13. 13:24:32
2674745381
Kedves, gyors és megbízható eladó. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csizmát BVSC uszoda előtt vettem át,10.01 16,30, próbálásra és megtekintésre nem volt mód. A méret nem jó a csizma nem kígyóbőr rátétes a varrás mentén foszlik és lukas,Az eladónak 10-02 de 10h jeleztem, közölte biztos hordtam!!!éjjel??? és, hogy én adjam el a hibás csizmát A hirdetés fotóján a hiba nem látszik nem is volt jelezve csak itthon vettem észre. Én hibás árút nem árulok,és kérem a Vatera Ügyfélszolgálat segítségét és az ilyen eladók kiszűrését Üdvözlettel: bonzaj67 Gordos Mária.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cattiebrie20 (304) (Vevő)
Pozitív
2018.09.20. 22:21:19
2665673498
Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett, elégedett vagyok, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt eladó. Nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó gyors, kedves, megbízható. Szívből ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BellaSoprano (330) (Vevő)
Pozitív
2018.08.13. 20:27:51
2653714943
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon-nagyon kedves, rugalmas, kapcsolattartó. Nagyon szépen köszönöm :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, gyors, türelmes partner. ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, nagyon szép. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.esztikea14 (488) (Vevő)
Pozitív
2018.04.30. 13:55:22
2598423698
Gyors, megbízható kedves eladó! Bátran ajánlom másoknak is. Köszönöm, csak is++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vaterás tökéletes termékkel!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, türelmes partner. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok mindennel és nagyon szépen köszönjük az ajándék kesztyűt. (A legjobbkor érkezett :) )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó minden elvárásnak maximálisan megfelel, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.