EMMA24_a (94) 82.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
866729.somastefi (105) (Eladó)
Pozitív
2010.05.08. 20:39:06
170263573
Gyors és korrekt üzletfelem volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2010.04.12. 09:28:17
162637990
Megbízható Partner! Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++Ma feladtam a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2010.04.12. 09:28:17
162354146
Megbízható Partner! Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++Ma feladtam a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2010.04.12. 09:28:17
164580109
Megbízható Partner! Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++Ma feladtam a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2010.04.12. 09:27:31
162640626
Megbízható Partner! Mindenkinek ajánlom, ma feladtam a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FfashionManiaa (163) (Eladó)
Semleges
2010.04.11. 09:06:34
163474127
Sajnálom,de nem tudok tovább várni.
Másik fél: Elnézést kérek
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves Emma, sajnos nem tudok tovább várni. Február 3-a után most március 17-et írunk. Kétszer váltottunk levelet, ma hívtalak, semmi. Felteszem a szalagot újra!
Valószínűleg komoly oka lehet annak, hogy sok a semleges és negatív visszajelzés.
Másik fél: SAJNÁLOM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
710307.Buszospsiti (310) (Eladó)
Semleges
2010.02.23. 22:00:11
160775695
Sajnálom, 1 hónap szerintem elég várakozási idő.
Talán majd legközelebb.
Köszönöm
Másik fél: SAJNÁLOM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gurulomosoly (247) (Eladó)
Semleges
2010.02.15. 12:52:48
160558152
Többszöri kérésemre ígéretet tett,hogy utalja a pénzt,eddig nem történt meg.Mivel az okát nem tudom,ezért csak semlegeset adok.
Másik fél: SAJNÁLOM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
417963.molnarag_v (264) (Eladó)
Pozitív
2010.02.11. 10:50:12
160662976
Valószinű téves leütés történ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiskertesz59 (164) (Eladó)
Negatív
2010.02.07. 10:22:25
161638590
A vevő többszöri megkeresésre sem reagált. A terméket sem fizette ki. Nem értem miért üti le így az árut.A vásárlás NEM jött létre.
Másik fél: SAJNÁLOM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orijudy_v (247) (Eladó)
Semleges
2010.02.02. 16:08:27
159998946
A vevő a mai napig sem jelentkezett a leütött áruért
Másik fél: SAJNÁLOM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2010.01.20. 18:26:40
159746629
Megbízható, korrekt vásárló, remélem még üzletelünk! 100% POZITÍV!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muffinoNO1 (3367) (Eladó)
Pozitív
2010.01.18. 16:55:18
158936256
Részemről rendben,köszi szépen a vásárlást!AJÁNLOM!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, korrekt, pontos vevő. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patricia7p (42) (Eladó)
Semleges
2010.01.08. 09:14:37
158851234
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Másik fél: AZ ÜZLET LÉTREJÖTT, KÖSZÖNÖM A KORREKT HOZZÁÁLLÁST.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízhatatlan, inkorrekt vásárló, nem ajánlom senkinek! A terméket villámáron leütötte, azóta nem jelentkezik, emailekre nem reagál, nem fizet. Nem értem, hogy ilyen sok negatívval még mit keres itt???
Másik fél: AZ ÜZLET LÉTREJÖTT, KÖSZÖNÖM A KORREKT HOZZÁÁLLÁST.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
928750.szunyi01 (579) (Eladó)
Pozitív
2010.01.05. 10:03:22
158868536
Minden rndben volt, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2009.12.23. 22:29:28
157005255
Kedves, megbízható, pontos, gyors Partner! Mindenkinek 100%-ban ajánlom, és a többieknek üzenem, hogy negatív helyett lehet semlegest is adni... :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több hónapot vártam rá, augusztusban licitált, azóta sem fizetett. Állítólag utalt, de ő maga szerint is nem a jó számlaszámra. Mindenesetre az én számlámra nem utalt. Én először is, meg másodszor is helyes számlaszámot adtam meg neki.Október óta nem válaszol a megkeresésemre.
Másik fél: FIZETTEM, DE AZ ÁRU NEM ÉRKEZETT MEG.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
618931.sandor714 (44) (Eladó)
Pozitív
2009.12.22. 11:53:02
157697644
Minden rendben volt, bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Augusztusban megvette a terméket. Azóta számtalanszor ígérte telefonon, hogy utalja a vételárat, sőt többször azt is mondta, hogy már elutalta, mégsem érkezett meg. Párszáz forintról van szó, nem nagy dolog, de jelezhette volna, hogy mégsem kéri a terméket, akkor odadtam volna másnak. Három hónap után szomorúan, de feladtam.
Másik fél: NEM AZ ELADÓN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzsuka62 (1394) (Eladó)
Semleges
2009.11.23. 15:12:51
152867603
Már két hónapja, hogy villámon vitte a terméket,több e-mailt is írtam, telefonon is beszéltünk, de az utolsó kitűzött határidőre sem küldte a blúz árát. Bár jelezte, hogy igényt tart rá, nem értem, hogy nem volt elég 2 hónap a fizetésre. Sajnálom, de már nem tudok tovább várni.
Másik fél: SAJNÁLOM, KÖSZI A TÜRELMÉT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Semleges
2009.11.22. 17:29:51
153618120
Sajnálom nem tudok 2 hónapnál többet várni.......
Remélem megoldódnak a gondok, akkor üzletelhetünk még.... :(
Másik fél: KÖSZÖNÖM AZ EGYÜTTÉRZÉSÉT , REMÉLEM UGY LESZ
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kopottgyöngy (1249) (Eladó)
Negatív
2009.11.20. 16:12:00
152149568
több mint két hónapot vártam, sajnálom:(
Másik fél: NEM ÖNÖN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kopottgyöngy (1249) (Eladó)
Negatív
2009.11.20. 16:11:19
152149844
több mint két hónapot vártam, sajnálom:(
Másik fél: NEM ÖNÖN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kopottgyöngy (1249) (Eladó)
Negatív
2009.11.20. 16:10:41
152152052
több mint két hónapot vártam, sajnálom:(
Másik fél: NEM AZ ELADÓN MULOTT A DOLOG
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kopottgyöngy (1249) (Eladó)
Negatív
2009.11.20. 16:09:55
152892478
több mint két hónapot vártam, sajnálom:(
Másik fél: NEM ÖNÖN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kopottgyöngy (1249) (Eladó)
Negatív
2009.11.20. 16:09:15
152472568
több mint két hónapot vártam, sajnálom:(
Másik fél: NEM ÖNÖN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többször megkerestem, ígéretet tett a vételár átutalására, de már eltelt több mint egy hónap, és még mindig nem történt meg.
Másik fél: SAJNÁLOM, KÖSZI A TÜRELMÉT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokáig vártam,de hiába.Írtam ígérte,hogy utal,de nem jött össze! Sajnálom,remélem máskor
üzletelünk!
Másik fél: NEM AZ ELADÓN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Butcherysk8 (157) (Eladó)
Semleges
2009.10.23. 19:30:20
151503360
A szállításban nem tudtunk megegyezni
Másik fél: NEM VOLT HAJLANDÓ A LEÜTÉSI ÁRÉRT ADNI ÉS POSTÁZNI
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Butcherysk8 (157) (Eladó)
Semleges
2009.10.23. 19:29:25
151778185
A szállításban nem tudtunk megegyezni.
Másik fél: ABBAN SEM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabolcs26 (6214) (Eladó)
Negatív
2009.10.18. 14:29:11
151894993
másfél hónap után se küldte el a vételárat!
Másik fél: NEM AZ ELADÓN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Butcherysk8 (157) (Eladó)
Semleges
2009.10.18. 09:00:07
151503268
A szállításban nem tudtunk megegyezni.
Másik fél: NEM VOLT HAJLANDÓ A LEÜTÉSI ÁRÉRT ADNI ÉS POSTÁZNI
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos többszöri megkeresésemre se jelenkezett. Több mint két hetet vártam. Sajnálom.
Másik fél: NEM AZ ELADÓN MULOTT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balazspeter77 (798) (Eladó)
Pozitív
2009.09.21. 20:37:33
152361114
Nagyon aranyos hölgyet ismertem meg személyében,remélem találkozunk még. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9daniella9 (1267) (Eladó)
Pozitív
2009.09.18. 11:20:33
150839734
Korrekt partner mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
905133.kataedison (156) (Eladó)
Pozitív
2009.09.16. 20:46:43
150425658
Kiváló vaterás!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
905133.kataedison (156) (Eladó)
Pozitív
2009.09.16. 20:46:43
151372765
Kiváló vaterás!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást csak ajánlani tudom jó vaterás (POSTÁZVA
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást csak ajánlani tudom jó vaterás (POSTÁZVA
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kopottgyöngy (1249) (Eladó)
Pozitív
2009.09.14. 23:42:12
152156209
köszönöm a vásárlást, minden a legnagyobb rendben zajlott, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
