Diamondstudio (152) 94.19% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
maria31_a (5745) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 11:24:24
189164400
Korrekt megbizható vevő köszönöm a vásárlást++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maria31_a (5745) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 11:24:24
1433740631
Korrekt megbizható vevő köszönöm a vásárlást++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maria31_a (5745) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 11:24:23
189164409
Korrekt megbizható vevő köszönöm a vásárlást++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maria31_a (5745) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 11:24:22
189164412
Korrekt megbizható vevő köszönöm a vásárlást++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Debike1_v (887) (Eladó)
Pozitív
2011.01.21. 12:43:11
1435261210
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
REDMOUSEHOUSE (62) (Eladó)
Pozitív
2011.01.18. 11:36:23
1433936064
NAGYON KEDVES VATERÁS! AJÁNLOM MINDENKINEK! KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! REDMOUSEHOUSE
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
REDMOUSEHOUSE (62) (Eladó)
Pozitív
2011.01.18. 11:35:54
1433934089
NAGYON KEDVES VATERÁS! AJÁNLOM MINDENKINEK! KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! REDMOUSEHOUSE
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mazsola724 (724) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 18:16:00
190248699
Gyors, korrekt partner. ++++++++++++ Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mazsola724 (724) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 18:16:00
190247457
Gyors, korrekt partner. ++++++++++++ Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mazsola724 (724) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 18:16:00
1434901172
Gyors, korrekt partner. ++++++++++++ Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tambora815 (762) (Eladó)
Pozitív
2011.01.14. 09:27:46
1434354331
Minden OK. Gyors, pontos partner. Mindenkinek hasonlót kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánom mindenkinek, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánom mindenkinek, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánom mindenkinek, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánom mindenkinek, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princes47 (1276) (Eladó)
Pozitív
2011.01.09. 19:39:25
1435633986
Gyorsan zajló adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princes47 (1276) (Eladó)
Pozitív
2011.01.09. 19:39:25
189849194
Gyorsan zajló adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princes47 (1276) (Eladó)
Pozitív
2011.01.09. 19:39:25
189739154
Gyorsan zajló adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princes47 (1276) (Eladó)
Pozitív
2011.01.09. 19:39:25
189849193
Gyorsan zajló adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csanyifeco (1294) (Eladó)
Pozitív
2011.01.04. 10:50:49
1434719810
Nagyon gyors,pontos,megbízható kedves partner!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csanyifeco (1294) (Eladó)
Pozitív
2011.01.04. 10:50:49
1434719739
Nagyon gyors,pontos,megbízható kedves partner!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csanyifeco (1294) (Eladó)
Pozitív
2011.01.04. 10:50:49
1434719755
Nagyon gyors,pontos,megbízható kedves partner!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
caligula111_a (101) (Eladó)
Pozitív
2010.12.27. 17:04:15
183678214
korekt megbízható partner ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos picit későn tudtuk egymást elérni, így már csak semlegest tudok adni. Ettől függetlenül, szimpatikus, intelligens vevő!!!
Másik fél: Sajnos kommunikációs hiba történt, a vétel megtörtént, mind ezek ellenére ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vásárló. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madreperla (430) (Eladó)
Pozitív
2010.10.17. 20:28:10
180709295
Gyors és kedves vásárló, mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madreperla (430) (Eladó)
Pozitív
2010.10.17. 20:28:10
180709178
Gyors és kedves vásárló, mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leütés dátuma szept. 25. Első fizetési emlékeztető okt. 6., erre azt a felháborodott választ kaptam, hogy az utalás már rég megtörtént. 2 órán át keresgéltem lázasan, felhívtam a bankot is, hátha valamit elnéztem,semmi. Írtam a hölgynek, hogy nem érkezett meg az utalás, kértem, hogy küldje el a bizonylatot. Azóta sem válaszolt. Végül megnéztem a hölgy értékeléseit... Hölgyem, egyszerűbb lett volna őszintén megírni, hogy mégsem kéri a leütött terméket. Megkímélt volna 2 órányi gyomorgörcstől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom, mi történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudom, mi történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudom, mi történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.incifincibolt (4882) (Eladó)
Semleges
2010.09.24. 08:17:17
175946150
Több mint egy hónapja várok, többször írtam, semmi visszajelzés. Ilyen kis tételnél nem adok negatívat, de azért egy visszajelzést vártam volna hogy mégsem kéred a termékeket. Sajnálom, hogy nem sikerült kapcsolatba lépnünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.incifincibolt (4882) (Eladó)
Semleges
2010.09.24. 08:16:27
175946128
Több mint egy hónapja várok, többször írtam, semmi visszajelzés. Ilyen kis tételnél nem adok negatívat, de azért egy visszajelzést vártam volna hogy mégsem kéred a termékeket. Sajnálom, hogy nem sikerült kapcsolatba lépnünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem adok negatívot de csak azért mert nem egy nagy összeg.Viszont nem kereset nem írt emailt.Én többet is sőt telefonon is hívtam.Ígéretet kaptam az utalásra de a mai napig nem érkezett meg.El telt több mint 1 hónap sajnálom de már nem tudtam belépni az oldalamra emiatt értékelnem kellet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.FfashionManiaa (163) (Eladó)
Negatív
2010.08.19. 07:45:53
172181051
június 13adikán vetted meg a szoknyát és július 23adikán jelentkeztél érte. (több mint egy hónapot
vártam, holott negatívval is értékelhettelek volna)Tény, hogy nem küldtem még el,de nekem egy darab
emailt sem küldtél amiben érdeklődtél volna.És 2 telefonszám is benne van az emailben amit még én
írtam neked.Tehát nem kellene hazudni,szégyellheted magad..
Másik fél: Tisztelt Hölgyem,
Én igazolni tudom az e-mail-ket, nem a levegőbe beszélek. Az azért elgondolkodtató, hogy elismerte, hogy a szoknyát nem adta postára. Ez önmagáért beszél.Nekünk igen komoly rendszerünk van, mindent jelez, az üzenetek célba értek, egyik sem jött vissza.Úgy gondolom én egyetlen egyszer sem ütöttem meg szemtelen hangot Önnel, mindössze érdeklödtem és választ nem kaptam.Ezt elvárom Öntől is.
Igazoló e-mailek:
Date: Mon, 09 Aug 2010 16:37:38 +0200
Date: Thu, 12 Aug 2010 06:14:55 +0200
Date: Fri, 13 Aug 2010 11:19:39 +0200
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átadás megtörtént...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
637676.liza78 (240) (Eladó)
Pozitív
2010.08.10. 08:36:47
175012800
minden rendben zajlott,köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vincent5_a (479) (Eladó)
Pozitív
2010.08.02. 13:13:41
174236136
Kedves, gyors, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom és visszavárom!!!;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BaloghGabriella (489) (Eladó)
Pozitív
2010.07.30. 11:21:59
175994413
Visszatérő vásárló,mindig pontos csakis ajánlani tudom mindenkinek sok szeretettel.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kíííííváló Vaterás vásárló, csak ajánlani tudom!! Köszönöm az adásvételt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
