457971.makaroni (41) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A sikeres kapcsolatfelvételt követően, a három héttel ezelőtti, s egyben utolsó E-mail üzenetében a Vevő még jelezte utalási szándékát. Azóta a megkeresésekre nem válaszol, telefonon nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A sikeres kapcsolatfelvételt követően, a három héttel ezelőtti, s egyben utolsó E-mail üzenetében a Vevő még jelezte utalási szándékát. Azóta a megkeresésekre nem válaszol, telefonon nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,pontos és korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Megigérte, hogy postán küldi, de hiába várom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Január 9-én küldtem el előre a pénzt, azóta se kép, se hang; az árut nem kaptam meg. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltelt 1 hónap és nem kaptam meg az árút. Eleinte többszöri időpont egyeztetés és hitegetés, majd süllyesztőbe kerültem. Telefonra nem válaszol, információt hetek óta nem közöl, hogy mi van. Látom nem vagyok egyedül :(!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
December 4. óta várom a DVD-t, de hiába!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NEM AJÁNLOM SENKINEK, először személyes találkozót ajánlott, amit zsinórban lemondott majd közös megegyezés alapján postai utánvétellel kültem el neki a filmeket, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. MEGBÍZHATATLAN, UNKORREKT nőszemély, és nem értem ennyi panasz ellenére mért nem tesznek valamit a vaterások az ügy megoldásának érdekében!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: utánvételes csomagomat nem fogadta elNEM AJÁNLOM SENKINEK, először személyes találkozót ajánlott, amit zsinórban lemondott majd közös megegyezés alapján postai utánvétellel kültem el neki a filmeket, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. MEGBÍZHATATLAN, UNKORREKT nőszemély, és nem értem ennyi panasz ellenére mért nem tesznek valamit a vaterások az ügy megoldásának érdekében!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: utánvételes csomagomat nem fogadta elNEM AJÁNLOM SENKINEK, először személyes találkozót ajánlott, amit zsinórban lemondott majd közös megegyezés alapján postai utánvétellel kültem el neki a filmeket, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. MEGBÍZHATATLAN, UNKORREKT nőszemély, és nem értem ennyi panasz ellenére mért nem tesznek valamit a vaterások az ügy megoldásának érdekében!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: utánvételes csomagomat nem fogadta elNEM AJÁNLOM SENKINEK, először személyes találkozót ajánlott, amit zsinórban lemondott majd közös megegyezés alapján postai utánvétellel kültem el neki a filmeket, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. MEGBÍZHATATLAN, UNKORREKT nőszemély, és nem értem ennyi panasz ellenére mért nem tesznek valamit a vaterások az ügy megoldásának érdekében!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: utánvételes csomagomat nem fogadta elNEM AJÁNLOM SENKINEK, először személyes találkozót ajánlott, amit zsinórban lemondott majd közös megegyezés alapján postai utánvétellel kültem el neki a filmeket, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. MEGBÍZHATATLAN, UNKORREKT nőszemély, és nem értem ennyi panasz ellenére mért nem tesznek valamit a vaterások az ügy megoldásának érdekében!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: utánvételes csomagomat nem fogadta elTöbbszöri igéretre sem kaptam meg az árut, pedig karácsonyra szerettem volna. Még meg sem indokolta az Úr, egyszerűen eltűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.Nem ajálom senkinek, postai utánvétellel kültem el neki, a megadott címre, amit nem vett át, így buktam a postaköltséget. Semmi gond nem lett volna ha küld egy üzenetet, hogy már nem érdekli, tárgytalan. De ez nem történt meg. Ha valaki megrendel valamit azt illik kifizetni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött termékeket nem vette át.510942.hyperkofa (14) (Eladó)
Negatív
2006.01.26. 10:21:12
5251705
Megbízhatatlan! Az elküldött csomagot nem vette át, így buktam a postaköltséget! Nem lett volna egyszerűbb azt mondani, hogy bocs, ne küld, nem kell? Az ilyen hazug tetvek miatt tartunk ott, ahol tartunk! "Köszönöm a vásárlást!" (Ja és a k. anyádat!)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az elküldött utánvétes csomagot a megbeszéltek ellenére nem vette át!Egy hónap után sem küldte a DVD-t!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.377158.arleveres (19) (Eladó)
Pozitív
2006.01.25. 19:07:07
5148984
"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.419210.KORLEONE (339) (Eladó)
Negatív
2006.01.24. 18:58:12
5081195
4 különböző idöpontot kért mindig beleegyeztem! Sajnos az utolsó sem jött össze! Még ma is megkerestem E-mail-en a reggeli órákban 18 óráig kértem jelentkezzen, de NEM! Újra felteszem a termékem licitre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos és korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az általam vásárolt áru nem érkezett meg, levelekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az általam vásárolt áru nem érkezett meg, levelekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Átvertek engem is, mint másokat. KÉREM A VATERÁT A SZÜKSÉGES JOGI LÉPÉSEK MEGTÉTELÉRE!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sokat, 3 hetet kellett várnom, az árura, és nem kaptam meg mindent, amiért fizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bújkálhat hamis telefonszám mögött, a bankszámlaszáma alapján megtalálja majd a Rendőrség.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.