457971.makaroni (41) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Lehet, hogy kis érték, de azért feljelentem Önt a Rendőrségen, mert a csalás az csalás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát ezt megettem...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép lehúzás volt, gratulálok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.-------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hol van amit kifizettem?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik, a leveleimre nem reagál, pedig jópár termékre licitált... Sajnálom, hogy ilyen link alakok is a Vaterára tévednek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Pénzt átutaltam, több hét telt már el, de nem kaptam semmit, s az üzeneteimre sem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Úgy néz ki, hogy meg lettem lopva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.505459.pearl79_v (3) (Vevő)
Negatív
2006.01.22. 22:04:09
5126374
Pénzt utaltam, árut nem küldi. E-mailra nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyszerűen nem ajánlom senkinek egy link alak vett 2 db dvdt és egy hónap nem volt elég neki rá,hogy felvegye velem a kapcsolatot.Az e-mailekre néhányszor válaszolt,de mindig ugyanazt,hogy január 10.-én lesz Bp.en a megadott határidőig nem jelenkezett.Igy nem szivesen de ehez az a megoldáshoz folyamodtam.VIGYÁZZON VELE MINDENKI NAGYON LINK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyszerűen nem ajánlom senkinek egy link alak vett 2 db dvdt és egy hónap nem volt elég neki rá,hogy felvegye velem a kapcsolatot.Az e-mailekre néhányszor válaszolt,de mindig ugyanazt,hogy január 10.-én lesz Bp.en a megadott határidőig nem jelenkezett.Igy nem szivesen de ehez az a megoldáshoz folyamodtam.VIGYÁZZON VELE MINDENKI NAGYON LINK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden renben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden renben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendes partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri kapcsolatfelvételre sem reagál. A pénzt 3 hete előre átutaltam, azóta se áru, se pénz. Senkinek sem ajánlom, mindenki óvakodjon tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri kapcsolatfelvételre sem reagál. A pénzt 3 hete előre átutaltam, azóta se áru, se pénz. Senkinek sem ajánlom, mindenki óvakodjon tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt partner,ajkánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,ajkánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,ajkánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénzt átutaltam, DVD sehol. Többszöri kapcsolatfelvételre sem reagál! és ez kb 1 hónapja megy így. Azt hiszem tovább nem várok. Valószínűleg lesz valami frappáns válasza, ti döntitek el kinek hisztek, de érdemes elgondolkodni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos hittem neki, és feladtam utánvéttel a vásárolt termékeket. Azóta nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át. Becstelen Csaló az, aki így viselkedik.Nem elég, hogy becsapott, még kárt is okozott nekem. Nagyon vigyázzon vele minden VATERÁS, -------------------MEGBÍZHATATLAN vásárló-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette átSajnos hittem neki, és feladtam utánvéttel a vásárolt termékeket. Azóta nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át. Becstelen Csaló az, aki így viselkedik.Nem elég, hogy becsapott, még kárt is okozott nekem. Nagyon vigyázzon vele minden VATERÁS, -------------------MEGBÍZHATATLAN vásárló-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette átSajnos hittem neki, és feladtam utánvéttel a vásárolt termékeket. Azóta nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át. Becstelen Csaló az, aki így viselkedik.Nem elég, hogy becsapott, még kárt is okozott nekem. Nagyon vigyázzon vele minden VATERÁS, -------------------MEGBÍZHATATLAN vásárló-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette átSajnos hittem neki, és feladtam utánvéttel a vásárolt termékeket. Azóta nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át. Becstelen Csaló az, aki így viselkedik.Nem elég, hogy becsapott, még kárt is okozott nekem. Nagyon vigyázzon vele minden VATERÁS, -------------------MEGBÍZHATATLAN vásárló-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette átSajnos hittem neki, és feladtam utánvéttel a vásárolt termékeket. Azóta nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át. Becstelen Csaló az, aki így viselkedik.Nem elég, hogy becsapott, még kárt is okozott nekem. Nagyon vigyázzon vele minden VATERÁS, -------------------MEGBÍZHATATLAN vásárló-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette átSajnos hittem neki, és feladtam utánvéttel a vásárolt termékeket. Azóta nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át. Becstelen Csaló az, aki így viselkedik.Nem elég, hogy becsapott, még kárt is okozott nekem. Nagyon vigyázzon vele minden VATERÁS, -------------------MEGBÍZHATATLAN vásárló-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem válaszol a levelekre, és a terméket nem vette át.Segítőkész, nagyon jó kondiciókat kínáló, rugalmas eladó! Szuper partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész, nagyon jó kondiciókat kínáló, rugalmas eladó! Szuper partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Működött az előrefizetés+postaköltség mentesség. Köszönöm! Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru és az eladó egyaránt O. K. :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru és az eladó egyaránt O. K. :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
