457971.makaroni (41) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az áru és az eladó egyaránt O. K. :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezik. Megbízhatatlan, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik. Megbízhatatlan, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik. Megbízhatatlan, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megnyert terméket másfél hónap után e-mailes érdeklődésemre kapott "utánanézek" igéret ellenére sem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megnyert terméket másfél hónap után, e-mailes érdeklődésemre kapott "utánanézek" igéret ellenére sem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.248669.jupiter8 (841) (Vevő)
Negatív
2006.01.14. 16:27:35
5004752
A licitet január 3-án nyertem. Az eladót kétszer kerestem email-ben (válasz semmi), egyszer telefonon. Hitegetett, hogy küldi a terméket, ami mind a mai napig NEM érkezett meg (ma jan.14-e van). Ha valaki nem ér rá, megértem, de akkor legalább jelezné, vagy valami. További jó üzletelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3hét volt a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó karácsonyig ígérte az áru megküldését, azóta sem kaptam meg, késlelkedéséről nem tájékoztatott. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó karácsonyig ígérte az áru megküldését, azóta sem kaptam meg, késlelkedéséről nem tájékoztatott. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó karácsonyig ígérte az áru megküldését, azóta sem kaptam meg, késlelkedéséről nem tájékoztatott. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó karácsonyig ígérte az áru megküldését, azóta sem kaptam meg, késlelkedéséről nem tájékoztatott. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó karácsonyig ígérte az áru megküldését, azóta sem kaptam meg, késlelkedéséről nem tájékoztatott. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó karácsonyig ígérte az áru megküldését, azóta sem kaptam meg, késlelkedéséről nem tájékoztatott. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.493105.RICSIKITTY (14) (Vevő)
Pozitív
2006.01.12. 21:10:02
4911021
Megbízható, korrekt, becsületes eladó. Ajánlom mindenkinek! Bocsi a késői értékeléshez, de elfelejtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.493105.RICSIKITTY (14) (Vevő)
Pozitív
2006.01.12. 21:10:02
4911019
Megbízható, korrekt, becsületes eladó. Ajánlom mindenkinek! Bocsi a késői értékeléshez, de elfelejtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.493105.RICSIKITTY (14) (Vevő)
Pozitív
2006.01.12. 21:10:02
4713127
Megbízható, korrekt, becsületes eladó. Ajánlom mindenkinek! Bocsi a késői értékeléshez, de elfelejtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.493105.RICSIKITTY (14) (Vevő)
Pozitív
2006.01.12. 21:10:02
5051327
Megbízható, korrekt, becsületes eladó. Ajánlom mindenkinek! Bocsi a késői értékeléshez, de elfelejtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.493105.RICSIKITTY (14) (Vevő)
Pozitív
2006.01.12. 21:10:02
4911022
Megbízható, korrekt, becsületes eladó. Ajánlom mindenkinek! Bocsi a késői értékeléshez, de elfelejtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.493105.RICSIKITTY (14) (Vevő)
Pozitív
2006.01.12. 21:10:02
4911020
Megbízható, korrekt, becsületes eladó. Ajánlom mindenkinek! Bocsi a késői értékeléshez, de elfelejtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bátran ajánlom ! Köszi Tibor
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
54477.yassie_v (689) (Vevő)
Negatív
2006.01.09. 20:59:02
4756798
Na most jól bedőltem! Levett 7000.-Ft-al, és eltünt a ködben! VIGYÁZAT CSALÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!
Másik fél: szerintem nézzen utána jobban, mert már régen elküldtem, nem vettem le pénzzel, és nem vagyok csaló, ugyanis eddig mindenkinek el lett küldve. Nem tűntem el a ködben.
502565.Denis_10 (6) (Vevő)
Pozitív
2006.01.09. 15:56:13
5200817
ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható, korrekt vaterás!!! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.senkinek sem ajánlom .Amire licitáltam a mai napig sem választ sem egyebet nem kaptam.CIKI nem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megbízható korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.371490.kuczora (36) (Vevő)
Pozitív
2006.01.07. 18:29:22
4681122
megbízhat, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
418737.anderewer (8) (Eladó)
Pozitív
2006.01.05. 19:32:36
4647579
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben műkődött:):):)Csak Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben műkődött:):):)Csak Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben műkődött:):):)Csak Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben műkődött:):):)Csak Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben műkődött:):):)Csak Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben műkődött:):):)Csak Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel megtörtent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.