AlkatreszAruhaz (55) 93.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, simán ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:30014891 (131) (Vevő)
Pozitív
2004.06.14. 20:51:05
796050
Igen barátságos és előzékeny kiszolgálás, ajánlom másoknak is . kiváló partner. Estvan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt ügyintézés! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek árú, gyors lebonyolítás! Nagyon köszönöm, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termek kivalo, este mar be is szereltem. AJANLOM OKET. Varom viszont ertekelesuket. Ghoost
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Olyan árut hírdettek meg, mely éppen nem volt az üzletben, tehát kétszer kellett elmennem érte. Az eladók nagyon kedvesek voltak, de sajnos az áru másodszori nekifutásra sem működött rendesen, s végül visszakaptam a pénzt. Összesen négyszer voltam a boltban, négy nap alatt, ami jelentős idő és utiköltség és izgalom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a lehetőséget! Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.61600.szinike_v (32) (Vevő)
Pozitív
2004.01.12. 18:11:28
479645
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készséges, udvarias tájékoztatás, gyors kiszállítás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Normálisak, emberbarátok! az áru valóban olyan, mint amilyennek hirdették..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remek üzlet, hatalmas árukészlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors és pontos cég.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, udvarias, pontos partner, ajánlom a vásárlóknak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon elégedett vagyok, csak azt kifogásolom, hogy még ezekután , hogy megnyertem a készüléket és kértem azt, hogy futárszolgálat utján kézbesités legyen, még mindig vegyem fel a kapcsolatot az eladóval. Ez tulkomplikált:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A sikeres licitálásom után beszéltem telefonon a bolttal, ők még nem tudtak rólam, de megígérték, hogy visszahívnak, megadtam az elérhetőségemet.
Ennek kb. egy hónapja. Azóta semmi. Hogyan kapom meg a terméket?
Üdv: Deményi György
Másik fél: Tisztelt Deményi Úr!
Elnézését kérjük a kellemetlenség miatt. Félreértésről lehet szó, ugyanis sokáig vártuk, hogy az Ön által licitáláson megnyert termékért jöjjön. Amennyiben igényt tart az elektromos késre, üzletünkben bármikor átveheti, vagy postai utánvéttel elküldhetjük. Kérjük írja meg mi a szándéka. Amennyiben a postát választja szükségünk lesz potos postai címére.
Üdvözlettel,
Urga Barbara
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedvesek voltak, és tele van a boltjuk áruval és alkatréssel! Ajánlom mésnak is, és sajnos most már nincs kifogás? az új, szép vasalómmal vasalnom is kell!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.