Padamo87 (63) 98.46% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben,ment...köszönöm a vásárlást...+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett a termékért,ill pontosabban csak e-mail ben hajlandó komunikálni.14 e mail után elegem lett,és felhívtam.A megadott számot a barátnője vette fel,kértem a visszahívást de erre ,a mai napig nem került sor.Idegesítő,komolytalan,bohóc.
Senkinek nem ajánlom!!!!!!!!!
Másik fél: Ahogy írja, pontosabban emailben és VATERÁN több terméke alá írtam, hogy jelentkezzen. Először emailt váltottunk, de már ott is durván írt, ezért telefonon nem akartam vele kommunikálni. Naponta 1-2 emailt írtam neki, egyikre sem válaszolt. Két terméket vettem tőle, ezt az alapjárati motort megbeszéltük h nem veszem át, mert nem a kocsimba való. A másikat pedig visszarakta a vételem után vaterára( úgy, hogy nem szólt ), ezért nem mertem utalni. Kérdezgettem emailben és vaterán hogy akkor utalhatok e, de egyszerűen nem válaszolt. Én utalni szerettem volna, sajnos nem adta meg rá a lehetőséget és durván viselkedett már emailben is. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balintakos88 (1472) (Eladó)
Pozitív
2009.09.23. 10:17:56
153248205
szuper gyors! Korrekt vaterás! ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+Minden rendben, korrekt partner, gyors, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vevő nem volt elérhető, ahogy ő is írta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angelikakauffman (849) (Eladó)
Pozitív
2009.02.08. 01:26:37
123003726
A vásárlást rendben történt.-- De utólag egy kellemetlenkedő vásárló,- ha tudom, nemadom el neki a könyvet. ------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
technocratax (1779) (Eladó)
Pozitív
2009.01.30. 10:10:33
122228737
Minden rendben. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt vaterás+++++++ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csapdlecsacsi (1518) (Eladó)
Pozitív
2009.01.19. 22:54:23
118249095
ment minden, mint a karikacsapás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GSMklinikaSP (82) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 12:31:25
116042121
Korekt magyarázat, volt, hogy miért nem tudta megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette meg a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméknél meghibásodás jelentkezett, az eladó a vételárat visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden úgy ment ahogy azt megbeszéltük, korrekt, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden úgy ment ahogy azt megbeszéltük, korrekt, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
521682.Talalttargyak (234) (Eladó)
Pozitív
2008.11.29. 15:07:05
105708484
Korrekt, és gyors partner. Csak ajánlani tudom ! Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, szimpatikus partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barkaszos (2446) (Eladó)
Pozitív
2008.11.25. 16:21:47
104533532
Nagyon szépen köszönöm a vásárlást! Megbízható, rendes partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors vevő, mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
590214.atesz153 (174) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 21:35:05
106746678
Nagyon jó vaterás ajánlom mindenkinek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
r2d2sagaris (16209) (Eladó)
Semleges
2008.10.20. 18:40:17
99447919
a partner nem tudta átvenni a megrendelt terméket, ezt korrekt módon azonnal jelezte, csak azért nem pozitív az értékelés, mert a rendszer meghiúsult adásvétel esetén az eladó részéről nem engedi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az adásvétel objektív okok miatt meghiúsultAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
290780.itsme1_a (418) (Eladó)
Pozitív
2007.11.28. 07:52:26
44054534
Megbízható, gyors vásárló, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
