Aerobid (780) 94.93% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 824 | 940 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 116 | 122 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 44 | 44 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 984 | 1106 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1042 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
elégedett vagyok, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sikeresen lezárult vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eltelt a 6 hét utalás óta, cipő sehol, asszem ez volt az első, és az utolsó vásárlásom itt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A teljesítésben 3-6 hét volt írva, ezzel szemben én július 18-án utaltam a pénzt az árura, ami 2 hónapja volt, vagyis ez már a 9. hét lesz és még mindig nem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.husztieniko (239) (Vevő)
Negatív
2013.09.15. 08:32:52
1780473140
Az eladónak kettő cipő árát küldtem el, összekeverte a cipőket és egy régi rendelésemet vette figyelembe, ahol egyetlen egy cipőt kértem. Elküldte ugyanazt, ami ráadásul rossz... Ahogy látom inaktív lett, úgy gondolom, még egy csaló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket több mint 6 hét után. Szeretném visszakapni a pénzem! Az eladó nem válaszolt az levelemre, a kérdésemmel kapcsolatban!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok, meg vagyok elégedve, a termékkel is az eladóval is. A csomag a pénz utalása után egy nap híján 6 hét alatt érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dzsindzsi1 (124) (Vevő)
Pozitív
2013.09.14. 08:10:46
1780538507
Minden rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék egyelőre még nem érkezett meg, mert külföldi (3-6hét),de megelőlegezem a pozitív értékelést. Kommunikációval nem volt gond. Tranzakció (befizetés) sikeres. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, kivéve hogy minden cipőre külön fizettem postaköltséget, és mégis egy csomagban jött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a termék megérkezett rendben volt minden. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OrbanLexa321 (22) (Vevő)
Pozitív
2013.09.11. 15:31:56
1782863411
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Időben érkezett a termék, hibátlan állapotban. Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mminden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.uvegtigris77 (80) (Vevő)
Pozitív
2013.09.10. 16:07:30
1784539619
minden rendben történt az adás vétellel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló eladó, kiváló termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipő rendben megérkezett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ma érkezett meg a cipő.minden rendben zajlott.köszönöm a jó üzletet.mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szia, Megrendeltem a cipőket kb 2 hete. Türelmes ember vagyok tudom 3-6hét a szállítás csak annyit szeretnék tudni hogy ha már átutaltam akkor úton van egyáltalán a termék? Semmi mást nem szeretnék CSAK Ragszámot végre hogy úton vannak a cipők. mert nem hiszem hogy 2 hét alatt nem sikerült megrendelni. Végre szeretnék választ kapni. Mert átutaltam a kért összeget akkor várom az ellen szolgáltatást is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Várni kellett az árura, de ezt előre jelezte az eladó. Az áru hibátlan, jó minőségű! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Korrekt eladó.Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leütés után azonnal átutalt ám a pénzt, ennek 59 napja. Próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval, de nem válaszolt a levelemre. Nagyon csalódott vagyok.
Másik fél: A kedves vevő 1 napja irt emailt, én pedig maximim 36 orankent szoktam a munkam vegett megvalaszolni őket, de akkor egyszerre mindet. A vevőt tajekoztattam, miutam ragszamot kuldok neki, hogy bő hetet csuszik sajnos (mellesleg a hirdetesben sincs fix 6 hét írva, hanem ki van emelve, hogy késhet olykor, nagyon ritkan).
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12090860.Tim-ko (272) (Vevő)
Semleges
2013.09.06. 09:49:44
1775632211
Nagyon megcsusszant a szállitás.2 hónap!!A cipő pedig olyan,mint az ára!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megrendeléskor a szállítási határidőre azt jelezte, hogy 3-6 hét, onnantól kezdve, hogy az előreutalt pénz megérkezik a számlájára. Nos, én vártam türelmesen, majd mikor letelt a 6 hét, rákérdeztem e-mail-en, hogyan áll a teljesítés, mikorra várhatom. Jó pár nap múlva jőtt a válasz, hogy 1-2 hetet csúszhat a teljesítés, és megadott egy trackingszámot, ami állítólag az én csomagom azonosítója. Rákerestem a szállító cég honlapján, de nem lettem okosabb. Csomag azóta sem érkezett meg.
Másik fél: Sajnos nem ertem az ilyen embert, aki emiatt negativat. A hirdetesben is ki van emelve, hogy tullepheti a 6 hetet, emellett még tajekoztattam is a vevőt a kis késésről és ragszamot is adtam. A terméke úton van természetesen, így nem ertem a visszajelzeset.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Érdekes, hogy a cipőt még meg sem kaptam, de ő már augusztus 25-én értékelt, amelyben azt jelezte, hogy az adás vétel létre jött. A ragszám alapján, amit kaptam, a mai napig "Waiting for transit airline Space" 2013.08.12-óta. Telefonon egyáltalán nem lehet utolérni, e-mail-ben "kommunikáltunk", ami kimerült abban, hogy előbb türelemre intett, hogy 6 hét szállítás, később pedig sajnálkozott. A pénzt kértem vissza, de se pénzt se választ nem kaptam. Nem ajánlom!
Másik fél: A kedves vevőnek elkuldtem a ragszamot, es tajekoztattam, hogy sajnos bő 2 hetet csusznak. Az emailekre 36 oran belul tudok valaszolni munkam vegett, de mindig az osszes levelet megvalaszolom akkor egyszerre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, az áru pontosan 6 hét múlva érkezett meg. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett, megfelel a leírásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megadott időn belül,rendben megjött az általam rendelt cipő,mindenkinek csak ajánlani tudom az eladót!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó, szép termékkel! Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott a megadott határidővel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott a megadott határidővel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2178948.octavianusjulius (621) (Vevő)
Pozitív
2013.09.03. 20:15:32
1786291787
/////////////////
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlani tudom ! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8.hete hogy rendeltem a cipőt, de még mindig nem kaptam meg, ha megérkezik akkor majd javítom az értékelést, de addig semmi pozitívumot nem tudok írni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak +++++! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alacsony szaru cipot rendeltem, magasat kaptam. A csomagolas serult volt. Az elado nagyon lassan valaszol. Az egyik par rendelt cipot 2 honapja nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipo rendben megerkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7 hétre sikerült, de erről persze nem te tehetsz! Minden rendben a cipőkkel (: Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendel termék megfelelő minőségben megérkezett. Türelemesen kell várakozni, de megéri!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A meghatározott idön kicsit túlcsúszva (nem az eladó hibájából) megérkezett az áru, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elég sokat kellett várni a csomagra, de végülis ide ért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors partner, mindenkinek ajánlom:) Nagyon tetszik a cipő, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
