46715.mcgergo_v (27) 82.93% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A nagy távolság ellenére is minden sínán ment. Csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó valótlant állított amikor azt írta, hogy a telefon minden gyári tartozéka meg van, mivel hiányzott a headset, adatkábel, bőrtok. Ezek hiánya jelentősen befolyásolja a kialkudott vételárat, ezért elálok a vásárlási szándékomtól!
Azért adok negatív minősítést mert tudatosan félrevezetett, hiszen a licitem elött rákérdeztem, hogy meg van-e az összes gyári tartozéka. Egyébként a legjobb poén, hogy Ő adott negatív minősítést rólam, mert nem veszem meg a készülékét. Talán máskor ŐSZINTÉBBEN!
Másik fél: :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors pontos partner. Nagyon ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, par napon belul megkaptam a csomagot. Korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
