driver70_a (317) 95.16% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
korrekt partner!ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt korrekt rendes vaterás...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem került sor az adás-vételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
flashrider_a (22) (Vevő)
Pozitív
2009.06.08. 19:59:34
147291193
Minden rendben, az áru hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Heartbreak89_a (54) (Vevő)
Pozitív
2009.06.05. 17:24:43
148224585
Gyors, korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok. volt:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,eladó,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szincsakcsilla (130) (Vevő)
Pozitív
2009.06.03. 15:22:49
146970761
A megrendelt árut némi késéssel (amiről előre értesített) megkaptuk,de ezért cserébe átvállalta a postakötséget. Korrekt, teljesen elégedettek vagyunk, azt kaptuk amit vártunk. Máskor is bátran renedelek tőle. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barthanoemi (122) (Vevő)
Pozitív
2009.06.02. 17:16:44
147130439
Korrekt , rugalmas partner , csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden, kedves, megbízható vevő.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.davidka11realmadrid (6) (Vevő)
Pozitív
2009.06.02. 13:21:34
147695227
Minden rendben történt. Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, meg vagyok elégedve. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden az igértek szerint.15 nap várakozás után megjöttek a megrendelt áruk.Mielött az eladó postázott,még egyszer fel is hivott.Nem kamu,minden eredeti!!!!Ajánlom,máskor is fogok rendelni!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt és udvarias eladó. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.darkknight_a (42) (Vevő)
Pozitív
2009.05.26. 21:46:19
140711906
rendes,segítőkész csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
darkknight_a (42) (Vevő)
Pozitív
2009.05.26. 21:45:10
140713532
Rendes,segítőkész csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden jo volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, szép áru! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.94857.sixtyboy (125) (Vevő)
Pozitív
2009.05.25. 12:37:26
146724054
Korrekt partner, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a vásárlás nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt, segítőkész, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.234411.harley74_v (750) (Vevő)
Pozitív
2009.05.22. 16:02:35
147136738
minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon lassú volt az eladó,de végül megkaptam! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. kb 5X értékeltem már ! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt,készséges partner és a termékei kiválóak, tiszta szívből ajánlom mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben lezajlott! Ajánlom bárkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív eladó, mindenkinek szívből ajánlom. Létrejött az adás-vétel.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos megbízható eladó! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Raabarrabona (225) (Vevő)
Pozitív
2009.05.15. 12:14:50
146839999
Korrekt,megbízható partner, kiváló Vaterás! A termék nagyon szép,eredeti,mindenkinek szívesen ajánlom!!!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, bár a szín nem teljesen olyan, mint a képen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
késett az áru de korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon korekt és rugalmas..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsosmarton (119) (Vevő)
Pozitív
2009.05.10. 09:13:07
145927911
Az eddigi legpozitívabb tapasztalatom, korrekt, pontos és megbízható partner. A++++++++++++++ Ajánlom kifejezetten mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LittleWideMan (16) (Vevő)
Semleges
2009.05.09. 21:35:19
141211251
Megkaptam az árut, nincs vele gond, igaz késett sokat és nem az amit akartam. türelmes embereknek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stefan323_a (570) (Vevő)
Pozitív
2009.05.09. 13:54:22
145666724
Minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stefan323_a (570) (Vevő)
Pozitív
2009.05.09. 13:54:22
145668251
Minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt, megbízható partner!!! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, szimpatikus eladó, az árúval sem volt probléma, határidő a megbeszéltek szerint, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
176042.edua_v (275) (Vevő)
Pozitív
2009.05.07. 06:32:45
139991557
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
