outletcipo (10120) 98.59%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 10248 | 25117 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 356 | 410 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 147 | 193 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 10751 | 25720 adásvétel |
| Az eladóként kapott 9467 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt. megbízható. Mindenkinek ajánlom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.roberthaczky (152) (Vevő)
Pozitív
2023.01.25. 17:24:16
3140294420
Pontos, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.roberthaczky (152) (Vevő)
Pozitív
2023.01.25. 17:24:16
3140303090
Pontos, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.roberthaczky (152) (Vevő)
Pozitív
2023.01.25. 17:24:16
3140302913
Pontos, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszörös egyeztetés, de végül is megérkeztek a képek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszörös egyeztetés, de végül is megérkeztek a képek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladót aj?nlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek, köszönettel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható eladó, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudok értékelés leadni, mert az eladó a terméket a részemről történt kifizetés ellenére (2022.dec.28-án utaltam át az összeget) nem kaptam meg, illetve nem küldte el az eladó. Felszólító email-t is küldtem több alkalommal. Telefonon nem fogadta a hívásomat többszöri alkalommal.
Másik fél: Mivel nem tudtam küldeni, a pénzt természetesen visszautaltam, kár hogy ez az értékelésből kimaradt.
Üdvözlettel
Összességében megfelelő terméket kaptam, kis megváratással és nem megfelelő kommunikációval
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandorkacor8 (461) (Vevő)
Pozitív
2022.12.29. 17:57:02
3140294696
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.violinist53 (623) (Vevő)
Pozitív
2022.12.22. 13:18:03
3140289614
Az adásvétel némi késedelemmel rendben létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.violinist53 (623) (Vevő)
Pozitív
2022.12.22. 13:16:45
3144814025
Az adásvétel némi késedelemmel rendben létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,gyorsan ment köszi ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.violinist53 (623) (Vevő)
Pozitív
2022.12.02. 21:56:46
3140291993
Minden rendben. Ajáánlom másoknak is a mintaszerü eladót !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra555 (545) (Vevő)
Pozitív
2022.11.29. 13:09:37
3140291714
Minden rendben ment. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra555 (545) (Vevő)
Pozitív
2022.11.29. 13:09:25
3140291474
Minden rendben ment. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra555 (545) (Vevő)
Pozitív
2022.11.29. 13:09:09
3140286833
Minden rendben ment. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép cipőt kaptam, de a kommunikáción és a szállítás gyorsaságán van mit javítani. Ettől függetlenül minden jó, ha jó a vége, ezért adok pozitívat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó termékei ellen semmi kifogásom sincs. Szerdai időpontot adott meg a feladásra-ezért átütemeztem a szabadságomat. hogy a küldeményt átvehessem. Ez az átütemezés pénzembe került,ezután a megadott szerdához 1 hétre adta fel a küldeményt.Panaszomra még csak elnézést sem kért. Arra hivatkozott, 4 napos ünnep volt Igen-szombattól...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készséges, korrekt Partner, Mindenkinek jószívvel ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dimagdimag (1775) (Vevő)
Pozitív
2022.11.05. 16:16:00
3140283629
Kicsit megkésve, de rendben megkaptam az árut! Köszönöm, és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek jók lettek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek jók lettek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezt nem lett jó. Köszönöm. Egyeztetés megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek jók lettek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek jók lettek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudom értékelni, mivel a 2 hete kifizetett cipőt a mai napig sem kaptam meg. Többszöri érdeklődésemre választ nem kaptam. Igazán sajnálom, mert korábban vásároltam az eladótól, akkor rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék teljesen megfelelt a leírásnak, a csomagolás gondos volt, azonban az eladó (ígérete és ismételt kérés ellenére) semn utalta vissza a félreértésből duplán kifizetett szállítási költséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék teljesen megfelelt a leírásnak, a csomagolás gondos volt, azonban az eladó (ígérete és ismételt kérés ellenére) semn utalta vissza a félreértésből duplán kifizetett szállítási költséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eltelt két hét a vásárlás óta. Írtam az eladónak, kifizettem az árut. Nem küldte el. Kerestem újra e-mailban és telefonon. Nem tudtam elérni. Egyszer még írta, hogy a következő nap küldi, de nem tette. Azóta semmilyen módon nem lehet elérni. Végtelenül csalódott vagyok. Ilyen még a Vaterán nem fordult elő velem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.marikoskocsak (89) (Vevő)
Pozitív
2022.09.29. 23:01:30
3139986455
A termék nagyon szép, igaz nehéz volt az eladóval felvenni a kapcsolatot.10 nap 2 hétvégével. A tranzakció végül is az általa igért időben megtörtént. Nincs azzal gond ha elfoglalt, csak kicsivel jobban kellene figyelni az üzeneteket.Attól függetlenül én már vásároltam nála, és azért még eddig nem fordult elő ilyen. Remélem még kötünk üzletet. Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nem válaszolt az e-mailemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.theSequencer (133) (Vevő)
Pozitív
2022.09.26. 10:26:38
3144559619
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.theSequencer (133) (Vevő)
Pozitív
2022.09.26. 10:25:48
3140302904
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fabiankatka (322) (Vevő)
Pozitív
2022.09.15. 20:24:45
3140303057
Minden rendben zajlott, az eladót szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fabiankatka (322) (Vevő)
Pozitív
2022.09.15. 20:24:45
3140294705
Minden rendben zajlott, az eladót szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fabiankatka (322) (Vevő)
Pozitív
2022.09.15. 20:24:45
3144237119
Minden rendben zajlott, az eladót szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kancsika79 (116) (Vevő)
Pozitív
2022.09.13. 09:05:01
3153652730
Gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen,mint máskor,most is minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen,mint máskor,most is minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.