kiralylaaany (117) 78.54% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves,korrekt vásárló,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció létrejött, de 2 hetet kellett várnom a nadrágra. Telefonon nem tudtam elérni. E-mailes megkeresésre csak késve reagált. De végülis megkaptam az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbizhato partner mindenkinek ajánlom és köszönök mindent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:-),Köszönöm szépen, a termék tökéletes. Megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Galagonya01 (659) (Vevő)
Pozitív
2010.02.04. 06:44:29
157244357
Minden rendben volt. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megoldottuk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
huncutka022 (142) (Eladó)
Negatív
2010.02.01. 19:39:07
159224320
Többszöri megkeresésre nem reagált, ha meg vissza írt csak ígéretet kaptam. A türelmem is véges egy hónapot vártam!!960Ft-ért nem fogok könyörögni!Ha utaltál volna akkor már rég nálam lenne a pénz!!! Ne haragudj, de NEGATÍV!!!!!!:S:S
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és gyors partner! Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó partner, mindenkinek javaslom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos pozitívat adnék,ha tudnák,de nem engedi a vatera:S mindketten dilók voltunk:D
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: cserélni akartunk csak egyikünk sem adta fel:DAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon aranyos, figyelmes, mindenkinek ilyen vevőt kívánok!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1311496.Renike122 (14) (Vevő)
Pozitív
2010.01.29. 09:09:41
159259126
ABSZOLÚT RENDEBN MENT MINDEN:) KÖSZÖNÖM!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macika231 (415) (Eladó)
Semleges
2010.01.28. 18:43:44
160061135
A termékeket megkaptam, de sajnos pár hét után, ígéreteket kaptam, de aztán mindig történt valami hogy nem sikerült feladni a csomagot az ígért időpontban. Volt már dolgom gyorsabb és megbízhatóbb partnerrel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, de sajnos pár hét után, ígéreteket kaptam, de aztán mindig történt valami hogy nem sikerült feladni a csomagot az ígért időpontban. Volt már dolgom gyorsabb és megbízhatóbb partnerrel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, de sajnos pár hét után, ígéreteket kaptam, de aztán mindig történt valami hogy nem sikerült feladni a csomagot az ígért időpontban. Volt már dolgom gyorsabb és megbízhatóbb partnerrel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, de sajnos pár hét után, ígéreteket kaptam, de aztán mindig történt valami hogy nem sikerült feladni a csomagot az ígért időpontban. Volt már dolgom gyorsabb és megbízhatóbb partnerrel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
863745.MissFergie (57) (Vevő)
Pozitív
2010.01.28. 16:39:49
159913539
Megbízható,jó vaterás,++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden jó, ha a vége jó. Még ha lassan is, de megtörtént az adás-vétel. Megbízható partner, ajánlom mindenkinek. És köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spirit77_a (2331) (Eladó)
Semleges
2010.01.27. 13:13:48
160329229
Nem tudtunk egyeztetni. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk egyeztetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1147142.hazinyuszi201 (5) (Vevő)
Pozitív
2010.01.26. 09:17:26
157583171
++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabojuci (575) (Eladó)
Semleges
2010.01.24. 08:53:08
157393812
Sokáig vártam, de nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Germany09_a (586) (Eladó)
Semleges
2010.01.23. 19:19:34
158931527
SEMLEGES, sajnos, nem rajtam mult, én vártam eleget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Germany09_a (586) (Eladó)
Semleges
2010.01.23. 19:19:04
158544005
SEMLEGES, sajnos, nem rajtam mult, én vártam eleget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Germany09_a (586) (Eladó)
Semleges
2010.01.23. 19:12:04
157528108
SEMLEGES, sajnos, nem rajtam mult, én vártam eleget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyéb ok, sajnálomAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors, kedves, korrekt vaterás. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors, kedves, korrekt vaterás. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, kedves, korrekt vaterás. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors, kedves, korrekt vaterás. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden ok volt,ajánlom másoknak is+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lesz nekünk még üzletünk.:)Ez nem jött össze.Egyébként kommunikatív,kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát,mert időközben vett magának máshol a licitált termékből.Megbeszéltük,nincs gond.Majd legközelebb.:)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csillaeva_v (83) (Eladó)
Negatív
2010.01.16. 18:12:58
155825506
1 egész hónapot vártam,hogy a kedves vevő elutaljon 2000 forintot egy pólóért.Ő magától egy levelet se írt,én kérdezgettem,hogy kell-e a felső.Türelmes voltam.Karácsony előtt megjött a pénz de már nem tudtam feladni az ünnepek miatt.Januárba meg kapok naponta 4 levelet,hogy hol a pénze és küldjem vissza,nem kell neki az áru.Egyáltalán nem ajánlom!!Én türelmes voltam pedig más is érdeklődött.Ő meg 2 hét csúszásért felnyom a Vateránál.Hékás!Nem vagyok bűnöző,hogy a rendőrség intézkedjen.NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégse kérte az árutAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petrababy88 (520) (Eladó)
Negatív
2010.01.15. 13:14:33
159373461
2 hete megvásárolta a terméket(még engedtem is)és a mai napig,többszöri kérésemre sem utalta a pénzt!Ezek után a csizmámra se licitálj légyszíves.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
meglesz majd az a csere:) Minden okés.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó minőségű termék, korrekt ügyintézés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
582806.dorcika1 (31) (Eladó)
Pozitív
2010.01.08. 21:24:44
160211941
Minden rendben zajlott!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
312789.DonAlexus_a (254) (Eladó)
Semleges
2010.01.08. 18:33:47
157528604
Lassan másfél honap telt el.. nem várok tovább... sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lassan másfél honap telt el.. nem várok tovább... sajnálom...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A semmiért hogy utaljak a Tksz-be, még pluszba 400 ft- ért annyit nem ért a felső, mert sérült és használt! De a szándékomban állt megvenni a felsőt mikor leütöttem Pl.: kértem rendes bankszámla számot is, amit nem kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
redpapaya01 (292) (Vevő)
Pozitív
2010.01.04. 21:37:47
157243283
Minden rendben zajlott, kissé lassan de ideért a cucc.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jelentkezett,pedig többször is írtam neki.bocsi,de nem várok tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szivecske26 (376) (Eladó)
Pozitív
2009.12.31. 19:43:48
156893401
minden rendben zajlott, örvendek , hogy nagyon tetszik a nadrág, nem Magyarországon vettem. minden jót, és használd egézséggel.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Kedves vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő az aukció lejárta után nagyon sokáig nem utalta át a vételárat. A legvégső határidőm után 3 nappal kaptam meg a pénzt, heteken át a leveleimre sem válaszolt. Negatív értékelést adtam neki, de a kérésére visszavonattam a vaterával, most semlegeset adok, mert ez szerintem nem pozitív és a vatera sem engedi, hogy pozitívat adjak. Sajnálom. Én minden tőlem telhetőt megtettem. A valóság az, hogy nagyon sokáig kellett levelezgessek és nem vagyok elégedett a lebonyolítással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és precíz vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
732968.norelle19 (339) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 10:23:31
159559879
Az ünnepek miatt kicsit késve, de létrejött az adásvétel! :) És az eladót bátran ajánlom mindenkinek, mert nagyon segítőkész, kedves és a termékek kifogástalanok! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
732968.norelle19 (339) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 10:23:17
158685890
Az ünnepeket miatt kicsit késve, de létrejött az adásvétel! :) És az eladót bátran ajánlom mindenkinek, mert nagyon segítőkész, kedves és a termékek kifogástalanok! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tsbenzin1 (2233) (Eladó)
Negatív
2009.12.27. 20:34:56
154856123
Üdv! Majdnem 2 hónap telt el a tétel megnyerése óta! Pénzt még nem kaptam! Figyelmeztető e-mailemre sem kaptam választ! Értékelnem kell a szabályok miatt, mert korlátozzák az elmaradt értékelésektől a hozzáférésem! Ha rendezzük a dolgot, megkapom a pénzt, írj egy e-mailt is és pozitívra változtatom az értékelést! Csaba
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
