paszli (196) 98.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 199 | 206 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 221 | 229 adásvétel |
| Az eladóként kapott 78 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon korrekt partner! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
199534.trencso_v (17) (Vevő)
Pozitív
2008.03.31. 14:04:14
54635995
Az adásvétel miattam nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt embernek ismertem meg! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt,segitökész partnernek ismertem meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato elado ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gyaluval együtt vettem át, az eladó semmilyen hibát nem jelzett. A fűrészlap védője nem tudott a vezető fémrészbe illeszkedni, nem volt rögzíthető. Megszakításokkal,összesen fél órás müködés után a motor leállt. Ilyen van,hogy a használt gép fél órát üzemel, de az eladó elhallgatta a gép hibáját. Visszavenni nem volt hajlandó, a hozzáállását pedig nem részletezném.
Másik fél: a vevő pénteken elvitte a fűrészt és a gyalut.Vasárnap este jelezte, hogy inkább visszahozná, én mondtam, hogy semmi akadálya.Ezután kijelentette, hogy a körfűrészt félórás folyamatos fűrészelés után leégette.Erre azt válaszoltam, hogy csak olyan állapotban veszem vissza, ahogy átvette. Egy hétig vártam , majd megjelent a gyaluval, melyet visszavettem és isét feltettem, azóta más el is vitte.Úgy tünik a vevő hölgyemény, csak hét végére gondolta kölcsönbe a gépeket, ingyen.Ekkor a kölcsönzőbe kellene mennie.
Kérem a T.Vaterát minősítését töröljék, mert nem fogadom el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gyalu átvételekor rákérdeztem, hogy működik-e, használható-e. Az eladó igennel válaszolt. Sajnos, nem kértem előre garanciát, és nem próbáltam ki. A másnapi használatkor derült ki, hogy a gép alkalmatlan gyalulásra, mert nincs talpa. Erre az egyik vatera felhasználó figyelmeztetett is, de későn olvastam el az üzenetet. Az elektromos vezetéken életveszélyesen(!) sérült volt a szigetelés, amire az eladó nem hívta fel a figyelmemet. Ez az első negatív értékelés, amit a vaterán adok.
Másik fél: Hibás gép kategoriájában hirdettem esetleges alkatrészként, a vevő hölgyemény visszahozta, Év visszafizettem a vételárat, ezután teljesen alaptalan a NEGATIV! Kérem ezt nem fogadom el ! Kérem TÖRÖLNI!
A hölgyemény alatomos módon rossz hiremet keltette több érdeklődömnél, akik visszajelezték nekem, hogy levelet írt nekik.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, szimpatikus,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a megbeszéltek szerint ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Problémamentes partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétellel minden rendben volt, és csak azért adtam semleges értékelést, mert az erősítőnek volt egy kis érintkezési hibája.
Másik fél: Úram!
Kérem a vaterát távolítsa el a semlegest adott minősítését!
Ön egy orig. bontatlan gyári csomagolásban lévő készüléket vett át, mely garanciális!
Az átvétel óta nem jelezte a mai napig problémáját, ezért nem fogadom el.
Szégyelheti magát!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kizárólag csak banki átutalást volt hajlandó elfogadni,én postai utánvételt kértem ! Az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Úram!
nem fogadom el az értékelését, mert Ön nem jött átvenni az árut, hanem arra akart rávenni, hogy küldjem el címére, majd ha megérkezett fizet.
Később akár hányszór kerestem se levélben, se telefonon nem fogadta hívásom.Ezekért negatívra minősítettem!!!
KÉREM A VATERÁT, HOGY AZ ÖN SEMLEGES MINŐSITÉSÉT
NE FOGADJA EL.
e.mail címe se működött!
Ön tisztességtelenűl viselkedett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner. Köszönöm a közreműködését. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, gyors kiszolgáló. Az adásvétellel minden rendben volt. Ajánlom másoknak is hogy ilyen rendes partnerre találjon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt segítőkész partner. Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos korrekt partner. Ajánlom minden vaterásnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben, pontosan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NagyTiborAttila75 (80) (Vevő)
Pozitív
2008.02.03. 20:50:45
50978533
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár postai úton könnyebb lett volna,de megoldottam.Kis problémával.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható rugalmas partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyos, korrekt, megbízható és rugalmas, ráadásul köszönet a házhoszállításért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
164647.distvan (56) (Vevő)
Pozitív
2008.01.26. 16:13:28
50746739
NAGYON KORREKT URIEMBER!!BÁTRAN ÜZLETELJETEK VELE.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
282142.sasek75 (190) (Vevő)
Pozitív
2008.01.21. 19:31:19
50614990
minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
30116.Csaba993 (202) (Vevő)
Semleges
2008.01.21. 18:08:34
49096932
3 évesként hirdette, és kb 10 éves volt a készülék.
Másik fél: Ön külön alkut akart kötni velem a Vaterán kívül, ennek leveleit elmentettem.
Ha lehetett volna pozitivot adni, miért nem tette azt.
A készüléket pedig cégünk az Annex-nél három éve vásárolta, erről számlánk van.
Mivel nem kötöttünk külön alkut, ezért bosszuból semlegest adott-ez a lényeg.
Remélem máskor elkerüljük magát és a magához hasonlókat
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
500028.Prefetto (193) (Vevő)
Pozitív
2008.01.19. 04:08:39
49577690
Köszönöm, felülmúlta várakozásaim!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, kedves vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon tisztességes úriember! Őröm volt vele üzletelni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
