Kenyo7 (45) 89.47% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm szépen a gyors ügyintézést. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel létrejött.
Másik fél: Igen létrejött,de aztán visszaküldte,mert hibás volt az áru.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meghiúsult a tranzakció
Másik fél: Igen,meghiúsult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tetszett a termék,de a hozzáállásával és a segitökészségével teljesen meg voltam elégedve
Másik fél: Sajnos így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott! Remek termék! CSak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a cső! :( Viszont az eladót ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Sajnos nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem volt jó a menet a csövön! Kár! mindemellett korekt vaterás!!
Másik fél: Sajnos így volt.Korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
674199.Wagnerone_a (2) (Vevő)
Negatív
2008.07.15. 19:40:42
78856420
A cipő amit 20000Ft-ért kaptam és új állapotúnak hirdettek használt volt "nem keveset",több helyen varrás szakadt,kopot volt.Visszavásárolni 15000Ft akkarta a gerinctelen és még megmagyarázta volna hogy egyszer volt a lábán.Ti tudjátok hogy vesztek -e tőle valamit én nem ajánlom.
Másik fél: Ja nem újnak volt feltüntetve!Nevetséges vagy,hogy engem fikázól,pedig nem is az enyém volt a cipő!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
igazából kenyo7 jószívűségének köszönhetem hogy nem kaptam mínuszt, ő a jó vaterás, nem én
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pavornocturnos (60) (Vevő)
Semleges
2008.07.10. 09:58:53
70276886
Sajnos nem volt jó a méret!
Korrekt eladó!
Másik fél: Sajnos nem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átvétel elött el kellett adnom a fegyvert ezért nem vettem meg a terméket.Az eladó pontos és megbízható volt ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Igen így történt!Korrekt vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabolaszlo54 (138) (Vevő)
Pozitív
2008.06.13. 19:47:35
74376485
Gyors, korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem volt jó az én fegyveremhez én néztem el a cső menetet, mindenkinek csak ajánlani tudom segítőkész bizalommal forduljatok hozzá. Az üzlet nem jött létre sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a méret.....
Másik fél: Sajnos nem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elvitték a fegyverem amihez kellet volna a cső Így az én hibámból nemsikerült a tranzakció. Az eladó Teljesen korekt gyors és megbizható amint meg lesz a másik fegyverem már veszem is tőle a csővet. Mindenkinek ajánlom
Másik fél: Sajnos így történt,de korrekt vaterás!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet, elnéztem a méretet, elnézést... Az eladó korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
635230.gyulalada (0) (Vevő)
Semleges
2008.05.25. 10:28:17
68789269
A cső nempaszolt a fegyveremhez ezért sajnos nemjött létre az üzlet.Korrekt vaterás csak ajánlani tudom.
Másik fél: Sajnos így volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt üzleti partner, sajnos a termék nem volt jó nekem, de ez csak az átadásnál derült ki. Mindenkinek ajánlom, arról , hogy így alakult, egyikünk sem tehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó partner ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A sikertelenség oka: Nem tudtuk létrehozni az üzletet.
Másik fél: Sajnos, nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló Vaterás, ajánlom mindenkinek, de nekem nem volt jó a méret, ezért nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Sajnos, így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendes, korrekt vaterás
Másik fél: Mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon jó Vaterás,ajánlom mindenkinek,de egyéb okokból nem jött létre adásvétel."
Másik fél: Sajnos, nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is. Egyéb okokból nem jött létre adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Én hibámból nem lett jó a fegyveremhez, Ennek ellenére minden rendben volt. Mindenki nyugodtan üzletelhet vele.
Másik fél: Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
156486.Macleodka (41) (Vevő)
Pozitív
2008.02.03. 20:55:51
52282475
Korrekt, nagyon kedves srác! Örülök, hogy üzleteltünk és beszélgettünk egy jót!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
136155.havasi30 (1914) (Eladó)
Pozitív
2008.01.16. 20:28:59
47912186
Korrek partner, csak ajánlani tudom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes,nagyon segítökész, ajánlom mindenkinek.Jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ajánlom mindenkinek ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazán korrekt eladó, az áru olcsó volt és még grátiszt is kaptam Tőle. Köszönet érte. Ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
69991.SzBeata (57) (Eladó)
Pozitív
2007.12.03. 16:44:06
43555369
Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett jó a verdához. Ennek ellenére minden rendben volt. Mindenki nyugodtan üzletelhet vele.
Másik fél: Korrekt,megbízható partner,de sajnos nem lett jó az autójához.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
izerajder_v (147) (Vevő)
Semleges
2007.10.15. 22:18:33
37724535
A termék tulajdonviszonya nem volt tisztázott (lízingelt), amiről az eladó nem tudott. Sajnálom :-(
Másik fél: Sajnos nem jött létre az üzlet.Ettől függetlenűl ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
braunferenc (150) (Eladó)
Pozitív
2007.10.08. 14:48:21
37843924
Korrekt, pontos, megbizható partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
addigra eladásra került
Másik fél: Igen sajnos!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MAXimálisan megvagyok elégedve! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Semleges
2007.08.27. 20:16:38
28502633
Másik fél: Az üzlet nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Segítőkész,kapcsolattartó,szavahihető partner.Sajnos a hitelfelvételi lehetőség számomra nem volt megfelelő,ezért az adásvétel köztünk nem jött létre.
Másik fél: Ige,sajnos a hitellehetőség meghiusította az üzletet.Nagyon jó vaterás,ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az üzlet,mert nem olyan volt a termék amire gondoltam!
Másik fél: Sajnos nem jött létre,mert más volt az igény.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Abszolut inkorrekt.Felteszi a küszöb spoilerét minimál ár nélkül utána amikor megnyerem a licitet 6000 ft-ért (szerintem amit keveselt),küld egy kamu semleges értékelést,hogy közben eladtam az autom.Kedves kenyo a mai napig megvan a Hondám él és virul és eszemben sincs eladni....Hazudozni nem kell ha kevesled az eladási árat!!!!!
NEM AJÁNLOTT ELADO.
Másik fél: Nem tudom miről beszél ez az ember,de úgy gondolom a termékeimet annyiért adom el, amennyiért akarom.Ja,és ha akarom minimál ár nélkül!Aprópó hazugság: nem igértem oda neki 6000 ft-ért,mert nem érte el a min.árat! Abszolult nem is tárgyaltuk,meg az üzletet!Akkor most ki az inkorekt...?
Még annyit,hogy NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Különben,meg rég elvitték,nem fogok kamu licitekre várni!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jonasjozsef_v (141) (Vevő)
Pozitív
2007.03.28. 22:10:47
21155848
gyors pontos megbízható csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termek kesik.Egyebkent korrekt vateras mindenkinek ajanlom.
Másik fél: Korrekt vaterás,mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors, pontos, korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a megbeszéltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Joyrides_a (4950) (Eladó)
Pozitív
2007.01.11. 09:21:47
17643355
Gyors és +bizható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan és a megbeszéltek szerint zajlott! AJÁNLOM mindenkinek!!! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a garancia nem volt garancia.
Másik fél: Igen,én hibáztam de a garancia garancia volt,csak nem a leírtaknak megfelelően.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, jó vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
