szjennike (358) 92.84% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 389 | 524 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 47 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 30 | 44 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 461 | 615 adásvétel |
| Az eladóként kapott 296 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
coommeet (9002) (Eladó)
Negatív
2013.08.04. 08:42:14
1765349780
A Vevő a megadott számlaszámra nem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hunbeatbox (204) (Vevő)
Pozitív
2013.08.03. 23:22:34
1777694333
Minden rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ruhadivat13 (2567) (Eladó)
Pozitív
2013.07.30. 13:53:51
1764992285
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
furmann_a (365) (Eladó)
Negatív
2013.07.25. 08:13:42
1768504460
Nem kommunikatív, telefonszáma nem él, e-mailokra nem válaszol, majd terméklapjára írt levélre válasul postát kért, majd 2 nap múlva végül közölte, hogy nem kell a termék. A 4. vevő, aki leütötte a termékem, és nem vette meg, pedig kialkudta a kikiáltási árat fix árnak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Telefonon nem elérhető, több levélre nem válaszolt, végül az aukciós oldalára írt levélre válaszolt, megkérdezte, hogy posta lehetséges-e, majd 2 nap múlva közli, hogy nem kell a termék. 3 hétbe teltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
norbika693 (203) (Vevő)
Pozitív
2013.07.22. 22:37:40
1774746107
Minden rendben zajlott. Korrekt partner. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancicero27 (198) (Eladó)
Semleges
2013.07.19. 11:01:27
1766954024
Talán majd legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mervamargo (175) (Eladó)
Pozitív
2013.07.18. 07:18:09
1769497280
Pontos, figyelmes vevő, csak is ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ChildoftheOcean (9) (Vevő)
Pozitív
2013.07.17. 19:23:23
1775547761
Gyors, kommunikatív és rugalmas eladó.Ajánlom++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulopkrisztina (1659) (Eladó)
Semleges
2013.07.17. 09:02:22
1760523197
A vevő figyelmetlen volt, a terméket személyes átvétellel hirdettem meg, amit ő nem tudott megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő figyelmetlen volt, a terméket személyes átvétellel hirdettem meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló nem fizette ki a termékek árát. Azt sem jelezte, hogy eláll a vásárlástól. A vatera nekem kiszámlázta a jutalékot. Péntekig vagy kifizeted a jutalék összegét, vagy polgári pert kezdeményezek. Senkinek sem ajánlom!
Másik fél: jeleztem, ha a két terméket nem tudod egy postaköltséggel szállítani, nem kérem ilyen áron a termékeket... perrel kár fenyegetőznöd.. a másik, ha nem jött létre az adásvétel, nincs jutalék... ja és 1 ft-os termék után mennyi is????
A vásárló nem fizette ki a termékek árát. Azt sem jelezte, hogy eláll a vásárlástól. A vatera nekem kiszámlázta a jutalékot. Péntekig vagy kifizeted a jutalék összegét, vagy polgári pert kezdeményezek. Senkinek sem ajánlom!
Másik fél: jeleztem, ha a két terméket nem tudod egy postaköltséggel szállítani, nem kérem ilyen áron a termékeket... perrel kár fenyegetőznöd.. a másik, ha nem jött létre az adásvétel, nincs jutalék... ja és 1 ft-os termék után mennyi is????
Az embernek el megy a kedve az internetes vásárlástól és eladástól az ilyen emberek miatt. Hogy lehet az, hogy egy olyan telefonszám van megadva a "kedves" vevőnél, ami nem is élő szám, illetve, ha az árverés előtt még alkudozik is, akkor nem tudja, hogy ha leüti az árut, akkor azt el is kell vinni??????? Nem szeretnék még egy ilyenbe belefutni, le kellene tiltani az ilyen felhasználókat, de amint látom az értékeléseit, másnak is ez a véleménye róla...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bazsiba21 (209) (Eladó)
Semleges
2013.07.15. 14:26:04
1764995369
Szívem szerint menne a negatív, de megígértem a semlegest, csak legyen már vége ennek a hetekig tartó tortúrának! A sok pozitív mellett érthetetlen ez a viselkedés. A telefonszám kamu, a vevő mindig jött különböző problémákkal, mesés volt! brrrrr
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek bátran ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
htamasposta (20) (Vevő)
Pozitív
2013.07.13. 07:35:37
1749177854
az én hibámból történt, figyelmetlen voltam... elnézést...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást:) Mindenkinek ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gratika1 (1881) (Eladó)
Pozitív
2013.07.09. 18:30:35
1756777802
Korrekt vevő. Köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sumboka (2517) (Eladó)
Semleges
2013.07.03. 20:32:59
1765587926
Rendes, megbízható vaterás, a szállítást nem tudta megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a szállítást nem tudta megoldaniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CrixusMurmillo (78) (Eladó)
Pozitív
2013.07.02. 17:07:41
1764122492
Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, kedves,megbízható Partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást, a csomi ma elindul, legyen benne sok örömöd:) Természetesen++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, kedves,megbízható Partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást, a csomi ma elindul, legyen benne sok örömöd:) Természetesen++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnarb81 (611) (Eladó)
Semleges
2013.07.01. 14:19:51
1764065486
Telefonon közölte, hogy nem jön a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Telefonon közölte, hogy nem jön a termékértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő sajnos nem jelentkezett a termékér.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyetlen levelet küldött egy tőmondattal, hogy majd jelentkezik, azóta semmi. Többszöri megkeresésemre sem reagált. Nincs időm a végtelenségig, bizonytalanságban várakozni! Az értékelésem minőségében nagyban szerepet játszanak az eddig kapott értékelései, különös tekintettel az utóbbiakra... Nem szeretnék én is így járni. A Vaterán jelen van minden nap, nekem egy választ sem képes írni, hogy mik a szándékai. Sajnálom, talán kommunikálni kéne!!!
Másik fél: 16-án nyertem meg a terméket, írtam két emailt, egyikre sem kaptam választ, majd arra hivatkozva, hogy utóbbi értékeléseim negatívok, így ő is azt ad... ha nem akarja ennyiért eladni a terméket ne hirdesse 1 forintról!! talán, ha választ kaptam volna az emailjaimra!!!
Minden az előzetes információknak megfelelően, rendben zajlott. Másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, megbízható. Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
trinity7903 (5130) (Eladó)
Negatív
2013.06.16. 22:07:28
1746557804
Majd két hónap telt el, már válaszra sem méltat, sajnálom..
Másik fél: kértem az eladót, van még néhány terméke amit nézegetek és ha sikeres a licit, együtt kérném...
trinity7903 (5130) (Eladó)
Negatív
2013.06.16. 22:07:08
1741799837
Majd két hónap telt el, már válaszra sem méltat, sajnálom..
Másik fél: kértem az eladót, még néhány termékét összevárnék, sajnos elég nagy intervallum van a ruhák között...
erosmate86 (368) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 21:06:24
1744415156
Köszönöm a vásárlást és a türelmet a kedves vevőnek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palanett (2325) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 14:14:41
1743862373
minden rendben volt, köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TrendiLakas (1201) (Eladó)
Pozitív
2013.06.06. 20:20:24
1751128853
Köszönjük!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tommy_Boy_a (140) (Eladó)
Semleges
2013.06.06. 18:08:27
1761450131
Mivel se e-mailen se telefonon nem keresett, még válaszra sem méltatott az általam írt e-mailre, így tárgytalan már az aukció. Ingyenes termékről van szó ingyen elvihette volna de odaadtam másnak aki el is jött érte. A vevőt nem értékelem se pozitívan se negatívan mert nem is találkoztunk és nem is kommunikáltunk.
Másik fél: igaza van, sajnos közbejött egy hosszú betegség, s lányom csak az eladott termékeket nézte, a mgvetteket elfelejtette, elnézést, pedig nagyon szerettem volna a terméket:(((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zengobongo (27) (Vevő)
Semleges
2013.06.06. 08:40:02
1737747557
Sajnos nem érkezett meg az áru,csak hosszas könyörgésre,és feljelentéssel fenyegetőzött,emailom van minden beszélgetésről.Trehány volt.
Másik fél: jó lenne, ha igazat írnál, és annak tényleg bátran ajánlom, aki jellemtelen, mindent összekavaró vevőt szeretne... te magad is beismerted, hogy hiába az ajánlott feladás, a posta két hétig szórakozott vele...szép napot:))))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Pozitív
2013.06.04. 18:31:37
1747844084
A vételárat gyorsan megkaptam,gyors,szimpatikus vaterás! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BAKABOLT (808) (Eladó)
Semleges
2013.06.04. 17:11:38
1749801005
A vevő 10 nap után sem jelentkezett!
Másik fél: sajnos a lányom csak az eladott termékekre figyelt, mivel több hetes betegség ért utol, elnézést...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BAKABOLT (808) (Eladó)
Semleges
2013.06.04. 17:10:42
1749801515
A vevő 10 nap után sem jelentkezett!
Másik fél: sajnos a lányom csak az eladott termékekre figyelt, mivel több hetes betegség ért utol, elnézést...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Boriszms (3145) (Eladó)
Pozitív
2013.05.31. 11:44:57
1739560217
szeretettel ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott! Csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos 05.06 -án rendeltem meg a terméket, de ma 05.24 -én sincs hír a termékről. Legalább egy emailt vagy valamit kaphattam volna, hogy hol jár. Vagy bocs, de késik, kis türelem vagy valami. Tovább nem várok. Már nem aktuális. Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4412894.buszosfiu (4) (Vevő)
Pozitív
2013.05.20. 09:42:17
1726716851
Nagyon köszönöm a megértést, igazi vaterás, csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bambi3_a (1983) (Eladó)
Pozitív
2013.05.16. 20:29:09
1734793802
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Gyors, pontos, megbízható, másoknak is szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Biztos sok egyéb dolog miatt eléggé lassan zárult az adás vétel.remélem máskor oda figyelsz erre. Az áru szép,ezért ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztelt eladó!Hiába kértem ,3x adtam pontos címet nem küldte el még május.09-én sem az áprilisban /11.-én/vásárolt termékeimet,a pénzemet sem küldi vissza,SOHA nem fogok tőle semmit rendelni,és bejelentettem a Vaterának.KÉREM SENKI NE VEGYEN TŐLE,VAGY ÍGY JÁRHAT,HOGY A PÉNZT ELTETTE,A TERMÉKET NEM KÜLDTE,IGÉRGETETT,BECSAPOTT,SAJNOS.-Persze a pénzemet vissza fogom szerezni,ez biztos.Bármit írhat nekem ,már nem hiszek el semmit neki.Nagyon sajnálom,és nem is értem,hogy meri????????zengőbongó
Másik fél:
MIVEL AJÁNLOTT SZELVÉNNYEL TUDOM IGAZOLNI, HOGY FELADTAM A TERMÉKET, ÉS A KEDVES VEVŐ NEM IS A NÁLAM RENDELT TERMÉKEKET KÉRI, EZÉRT KEDVES ZENGOBONGO BE FOGLAK PERELNI ZAKLATÁSÉRT ÉS HITELRONTÁSÉRT.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEGBIZHATÓ.CSUPA +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEGBIZHATÓ .CSUPA ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEGBIZHATÓ CSUPA+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos vásárlóm csak ajánlani tudom, minden a megbeszéltek szerint történt. Csak +++++++++++++++++++++++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlását. kratas
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
