bbviktoria004 (102) 92.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
thenumberseventynine (501) (Eladó)
Pozitív
2016.07.18. 18:37:02
2291577617
Korrekt vaterás, minden a megbeszéltek szerint zajlott, ajánlom mindenkinek! Csupa-csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt -köszönöm szépen a vásárlást +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.felnottdivat (2792) (Eladó)
Semleges
2016.07.14. 08:20:05
2279598278
elállt a vásárlástól,de korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elállt a vásárlástól,de korrektKorrekt partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Negatív
2016.05.05. 09:59:20
2183067500
Több, mint 3 hónapja(!) járt le az aukció és az utolsó emlékeztető levelemre(ápr.11.) is bőven hagytam időt válaszolni - kommunikáció hiányában mit tehetnék? Igazán türelmes voltam, de azt hiszem felesleges tovább várnom... :-( A jutalékot már régen kifizettem a semmire és vissza is éltél a jóindulatommal. Ez így sajnos NEGATÍV! Válaszként negatív/semleges értékelést NEM KÉREK, mert nem rajtam múlott a sikeres lebonyolítás... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Összevárást kért 3 hónapja, aztán eltűnt, leveleimre nem válaszol - pedig a vaterára folyamatosan belép.Minden rendben volt, megbízható vevő. Másnak is csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agara1_a (1563) (Eladó)
Pozitív
2016.03.22. 07:05:28
2212681130
Kedves, udvarias, gyors vásárló..köszönöm... egészséggel, örömmel használd...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
seherezade_t (3680) (Eladó)
Pozitív
2016.02.28. 08:54:38
2188402349
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.seherezade_t (3680) (Eladó)
Pozitív
2016.02.28. 08:54:27
2188403555
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves gyors vásárló ajánlom++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7606186.editke910 (6580) (Eladó)
Semleges
2016.01.25. 14:04:30
2178874121
A vevőnek olyan méretre lett volna szüksége ami nem volt a termékből. Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MérethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7606186.editke910 (6580) (Eladó)
Semleges
2016.01.25. 14:03:38
2178873740
Sajnos már nem volt a kért színben és méretben a termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MérethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,pontos vevő,mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm szépen!!**
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,pontos vevő,mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm szépen!!**
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben mentem nagyon korrekt, szimpatikus vevő, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben mentem nagyon korrekt, szimpatikus vevő, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben mentem nagyon korrekt, szimpatikus vevő, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves új vásárlóm:) Gyors,pontos,megbízható. Ajánlom mindenkinek:))) Sok sok+++++++++++++++ Remélem még találkozunk:) Folyamatosan töltök fel moletti termékeket:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható. Ajánlom mindenkinek:))) Sok sok+++++++++++++++ Remélem még találkozunk:) Folyamatosan töltök fel moletti termékeket:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket.++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló mint mindig:)Kellemes ünnepeket+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A 9 napja leütött termékek árát többszöri megkeresésemre sem volt hajlandó rendezni,leveleimre nem válaszol.Egy üzenetet küldött,hogy "majd utalok"Értesítettem,hogy a termékeket újrahirdetem,tiltólistára teszem.Inkorrekt,nem ajánlom.Buktam 30 napot + a feltöltési díjat. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A 9 napja leütött termékek árát többszöri megkeresésemre sem volt hajlandó rendezni,leveleimre nem válaszol.Egy üzenetet küldött,hogy "majd utalok"Értesítettem,hogy a termékeket újrahirdetem,tiltólistára teszem.Inkorrekt,nem ajánlom.Buktam 30 napot + a feltöltési díjat. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.girasole012 (1178) (Eladó)
Pozitív
2015.12.03. 14:40:12
2147589965
Köszönöm!!!! Postáztam! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves gyors vásárló ajánlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves gyors vásárló ajánlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vásárló ajánlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
turivilag (3414) (Eladó)
Pozitív
2015.10.28. 06:37:33
2132317565
Megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeresen lezárult adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel megtörtént !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok tovább várni:(2015 09 19 ) óta 3 hét telt el ,egyszer sikerült beszélnünk és plusz egy hetet vártam még.Szerintem türelmes voltam nem zaklattam ,megértettem a problémát, de a leütött termék után jutalékot kell fizetni a vatera felé és már értékelnem kellett.
Másik fél: Egy szaros 1000ft-os termék miatt ad negatívat, nem képes felfogni, hogy kórházba volt a gyermekem!!! Rengeteg ---------------------------!!!!
lorettaandrea82 (39) (Eladó)
Negatív
2015.10.06. 20:28:07
2130483632
Sajnos leütötte ,foglalta a terméket 7 napig aztán visszalépett .
Másik fél: Az eladó már a vaterára kiírta, hogy lehet, hogy mégsem eladó a termék, pedig fenn volt. Szerintem azt meg lehet érteni, ha a gyermek közben kap a családtól születésnapjára egy új cipőt és a használtat, ami lehet hogy nem is eladó, lemondjuk.
Megbízható, korrekt, kedves partner, mindenkinek ajánlom Őt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fanatik333 (3004) (Eladó)
Pozitív
2015.09.30. 15:16:45
2120750885
Minden rendben zajlott, megbízható partner,ajánlom midnenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takitrixi (4785) (Eladó)
Pozitív
2015.09.27. 13:30:12
2113781213
MINDEN RENDBEN MENT CSAK AJÁNLANI TUDOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oszerenyi (724) (Eladó)
Pozitív
2015.09.14. 14:18:20
1893073721
Rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
